www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Zastanawia mnie jedno... (6507 - wyświetleń)
- Autor godunow Dodany 2012-02-16 08:33
Prawie dwa miesiące nie byłem na forum..
Jaki cel ma to forum ??
Jak się czyta  porady typu REA  ( Ta Pani nie stanowi  jakiegoś wyjątku.) i innych  doradców..  To się zastanawiam poco  to forum istnieje.. Nikt go merytorycznie nie nadzoruje.. A samych  rencistów  starających się o rentę traktuje się jako szubrawców i oszustów.. A prawda jest tak w  Polsce rencistów  średnio  jest tyle jak w pozostałych krajach UE..

Zastanawia mnie czy to forum to nie jakaś egida rządowa , która ma zadanie dezinformować..  A co za tym idzie oszczędzać na wydatkach budżecie.. 
To chyba  jedyny cel tego forum
Dlatego nie zamierzam w tym cyrku uczestniczyć.. Jestem to od 2007 roku z tamtego czasu  prawie już nikogo niema.. Mają ci ludzie rację co odeszli  udzielali odpowiedzi. Zobaczyli z czasem jakie szambo zrobiło się na  forum i odeszli..

  Ja też nie zamierzam pisać..  Konto zlikwiduje   w najbliższym czasie.
Pozdrawiam wszystkich  którym leży na sercu dobro ON.
Zbigniew Sobczyk

Kto  będzie mnie chciał znaleźć znajdzie  mnie pod wyżej wymienionym nazwiskiem na www. salon24.pl
lub na FB
P.S 
Na zaczepki osobiste nie zamierzam odpowiadać.
Nadrzędny - Autor Romek. Dodany 2012-02-16 14:47
Co racja to racja.Nicki typu wyżej wymieniona REA i kilka innych mam dawno zignorowane bo szkoda moich oczu na czytanie takich bredni jakie Ci panstwo wypisuja
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-17 20:09
Czy informujesz wszystkich też o tym, że idziesz kupkę i siusiu???
Nadrzędny - Autor carmela Dodany 2012-02-18 07:56
zgadzam się całkowicie z tym co napisał p.Godunow, mnie osobiście do tego forum bardzo zraziła osoba o niku REA i więcej nie zadam żadnego pytania na tym portalu a ta osoba jak by miała trochę chociaż wstydu to powinna sama się usunąć z tego forum a nie psuć ludziom krwi.Pozdrawiam wszystkich miłych ludzi i życzę dużo zdrowia i wali o swoje .
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2012-02-19 00:41
Też zgadzam się z opinią Godunowa. Jeśli chodzi o "nową" Reę to przecież stary bober po reinkarnacji, więc jeśli carmelo odwołujesz się do jej honoru to na to nie licz. Nie włączam się w dyskusje z innych powodów ale z kilkoma osobami jestem na priv. bo jest wiele poważnych problemów, których nie można ignorować i jeśli można komuś pomóc to trzeba to robić bez względu na bezinteresowną nienawiść do ludzi takich indywiduum jak rea.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-21 22:54
Mile zaskoczył mnie post Godunow, świadczący o tym, że człowiek się jakoś rozwija. Nie zmieniło to jego charakteru i dążenia oraz całej treści wypowiedzi, którą można zwięźle przedstawić: wszyscy piszą bzdury, wszyscy są głupi, ja godunow byłem najważniejszy, a wy tego nie zauważyliście, więc o sobie muszę przypomnieć.
Pozytywny i jednocześnie kuriozalny jest efekt tego wpisu ( o czym kiedyś pisałam) ile osób tyle różnych relacji ze zdarzenia, w tym wypadku: ile osób tyle różnych treści tego postu i co najciekawsze Godunow nie pisze o tym co piszą pozostali

>Też zgadzam się z opinią Godunowa.
>zgadzam się całkowicie z tym co napisał p.Godunow,


Zaraz potem są osobiste "wycieczki", chamskie ubliżanie osobie nieznanej, oraz rozgoryczenie osoby, która nie zna podstawowych słów typu "za pośrednictwem", "honor" i "wstyd". Cameli by wystarczyło żeby przeczytała cały przez nią założony wątek. Jednak nie, ona na kimś musi się wyładować, a może tak w Sądzie powie, że jej "się należy" i taka osoba nie rozumie, że "należy" się osobie, która to świadczenie MUSI przeznaczyć na opiekę, bo jest O.N. No, ale skoro nie rozumie prostego pisma to czego się spodziewać? I czego ja mam się wstydzić? Prawdy? To nie ja naciągam PFRON-orzecznictwo, to nie mnie orzeczono w 2 instancjach "umiarkowany" - gdzie jest napisane, że musi być "znaczny" jak do tego nie ma podstaw? Dawne czasy cwaniactwa już minęły - mam nadzieję!

No i kwiatek TadeuszP, niczym baba plotkara, podsłuchująca co u sąsiada i leci dalej ploty roznosić bo nic ciekawego i konstruktywnego do powiedzenia nie ma (jeszcze ze 2 takie na forum znajdzie się), a najbardziej boli ją prawda. I coś takiego o "honorze" pisze - a zajrzyj ty w google i zobacz co to znaczy!
Ta pomoc tadeuszap to w koło do znudzenia ta sama treść:

>TadeuszP D
>Jak już pisałem, moja sytuacja jest podobna ale nie identyczna więc cytowane zapisy ustawy będą wykorzystane w innym kontekście.
>Zapewne wiesz, że masz prawo do wglądu do szczegółowej Opinii Lekarskiej a nie opierać się tylko na treści orzeczenia bo ja dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy.


W czym komuś w/w pomaga?

>jest wiele poważnych problemów, których nie można ignorować i jeśli można komuś pomóc to trzeba to robić


Moim zdaniem jest sporo osób na forum, które praktycznie i konkretnie odpisują na posty! Nie był to na pewno TadeuszP.
Ze starymi urazami, których nie ma na kim wylać.

>indywiduum


to jesteś ty tumanku, a udzielałeś się tylko w kawiarence z nudnym marudzeniem.
Nie znam cię, nie pisałam z tobą i nie chcę. Siedzisz i czytasz to forum bo do roboty nic nie masz i do powiedzenia też ale takie ubliżanie płazem nie przejdzie (tak na moje oko to ty baba jesteś).
Poza tym sporo osób zawsze tutaj jest z kimś

>na priv.


ale jakoś o tym nie piszą, wnioski nasuwają się same.
Mój: Bober co do ciebie miała rację!
Nadrzędny Autor elivka Dodany 2012-02-22 18:28
Ludzie trafiając na to f-m proszą o pomoc ale odpowiedzi nie otrzymują bo czas tracicie na takie bzdety..
Od paru dni tu zaglądam i czytam, wstydem to jest to że ocenia się osoby a nie problem z którym się zgłaszają

a Godunow pewnie ma rację !!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Zastanawia mnie jedno... (6507 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill