www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sprzedam wózek inwalidzki elektryczny (6805 - wyświetleń)
- Autor jasiek07 Dodany 2012-02-17 20:26
witam mam do sprzedania wózek inwalidzki elektryczny firmy OTTO BACK model B-500,PIONIZATOR model standy-4,materac rechabilitacyjny więcej inf. pod tel. 886-273-999
Nadrzędny - Autor manio Dodany 2012-02-20 21:46
chlopie, uwazaj...
ja tez dalem ogloszenie, to mnie zwyzywano....
Nadrzędny - Autor siorgoborgo Dodany 2012-02-21 16:59
no bo sprzedajesz nowy wózek który przez 3 lata nie jest twoją własnością naucz się że nie będziesz zarabiać kosztem kogoś kto takich rzeczy potrzebuje ja będę dążył do tego żeby sieć była czysta z takich ogłoszeń bo wy co bierzecie wózek tak żeby go odsprzedać robicie raz że sztuczny tłok a dwa że okradacie państwo chodź sami nie daliście za taki wózek złamanego grosza zwykle robicie tak że bierzecie taki wózek który się mieści w 100% w limitach PFRON u i go chcecie sprzedać albo inni biorą taki wózek swojemu członkowi rodziny ta osoba nie jest zdatna żeby taki wózek prowadzić i trafia do piwnicy taki sprzęt wiecie co ? zastanówcie się sami ? innym razem będę zgłaszał takie posty do usunięcia jak to zrobiłem w twoim przypadku "kolego"
Nadrzędny - Autor manio Dodany 2012-02-21 22:13
odezwal sie sprawedliwy ;p
po poierwsze, chcialem sprzedac wozek poniewaz nie spelnial moich oczekkiwan
mozsz se zawiadamiac CBS, CBA,  ABW, jest jedno male 'ale' ja nie robie nic nieelegalnego .
z reszta, pozyjesz troche w tym kraju to zobaczysz ze nie zawsze oplaca sie byc uczciwym .
Nadrzędny - Autor siorgoborgo Dodany 2012-02-22 18:16
no słuchaj jeśli wózek nie spełnia twoich wymogów no to pytanie brzmi po co go brałeś takie coś trzeba przemyśleć 10 czy 20 razy za nim się wyda pieniądze które równie dobrze mogą posłużyć na zakup wózka dla osoby która z wózka korzysta dzień w dzień a jak nie tak często to tak aby nie niszczał ani nie został sprzedany jak w twoim przypadku ja np w tydzień robię po 100 km przebiegu jak pogoda dopisuje teraz się będę starał o nowy bo mi przekładnia wysiadła i po prostu nie jeździ już ten wózek po 6,5 tys km które przebył w 5 letniej eksploatacji i teraz mam już bardzo sprecyzowane wymagania jaki wózek chcę wiem to dokładnie z tąd na bank nie będę go odsprzedawał komuś bo "nie spełnił" jakiś pokładzionych w nim nadziei a poza tym słuchaj nawet nie wiesz jak się mylisz że uczciwość nie popłaca bądź fair a będą wobec ciebie fair w przeciwnym wypadku masz prawo na kogoś powiedzieć że ktoś jest np "złodziejem" bądź innym epitetem rzucić bo wyobraź sobie że dziś w nocy ktoś ci kradnie auto z pod domu jak byś o nim mówił wśród swojego otoczenia ? że co człowiek który tak samo postrzega świat jak ty dla którego nie ma żadnych świętości wziął ci auto no bo jak inaczej o nim byś powiedział złodziej ? no chyba była by to spora hipokryzja bo ty tym że wziołeś ten wózek za państwowe pieniądze przekreśliłeś czyjeś marzenia na normalne życie bo tak wózek trzeba postrzegać jako przepustka do parków do dojazdu do sklepu do szkoły do pracy a ty co ? chcesz go sprzedać żeby dostać marne pieniądze za niego ? bo na prawdę dużo za niego nie zostaniesz
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-22 20:51
O KUR....
Nadrzędny - Autor siorgoborgo Dodany 2012-02-23 15:46
no a co nie mam racji ?
Nadrzędny - Autor iwona1980 Dodany 2012-02-28 14:08
siorgoborgo, masz rację, popieram w 100%
Nadrzędny Autor siorgoborgo Dodany 2012-02-29 17:55
dziękuję bardzo za poparcie na takie coś nie można patrzeć i nic nie przeciwdziałać bo inaczej tacy puszczą nasz kraj z torbami
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sprzedam wózek inwalidzki elektryczny (6805 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill