www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Marzenia MaM (niepełnosprawnych) (10590 - wyświetleń)
- Autor alus Dodany 2012-02-27 12:33
Marzenia MaM
Chcemy skierować swoje działania w stronę mam niepełnosprawnych. Są już programy i liczne działania, które wspomagają mamy, które wychowują niepełnosprawne dzieci. Ale bardzo mało, jeśli w ogóle, robi się dla tych kobiet, które mimo własnej niepełnosprawności, postanowiły urodzić i wychować własne dziecko. Założycielka i szefowa naszej Fundacji jest osobą niepełnosprawną i od dawna i...stnieje zamysł, by spróbować pomóc także innym niepełnosprawnym matkom. Problem tkwi w tym, w jaki sposób dotrzeć do tych mam. Choć posiadamy sporą sieć kontaktów do różnych osób i instytucji zajmujących się pomocą niepełnosprawnym, tak naprawdę nikt nie wie ile takich mam jest, a także, co chyba najważniejsze, czego pragną, czego potrzebują i jak my, jako Fundacja, moglibyśmy im pomóc. Pomysłów jest dużo, dlatego w pierwszej kolejności chcielibyśmy przeprowadzić projekt badawczy, dzięki któremu będzie można zlokalizować, określić liczbę, a następnie potrzeby i marzenia niepełnosprawnych mam. Kolejnym etapem będzie stworzenie Organizacja forum Marzenia MAM, który zapoczątkuje szereg działań Fundacji Tacy Sami na rzecz mam niepełnosprawnych. Co Wy sądzicie na ten temat?
polubcie nas http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Tacy-Sami/107862462590798 i dowiedzcie sie więcej
Nadrzędny Autor thocat Dodany 2012-03-02 14:26
Jestem niepełnosprawną mamą i bardzo popieram ten pomysł "MARZENIA MAM"
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor agniecha772 Dodany 2012-10-22 15:44
Witam
Jestem niepełnosprawną mamą dwójki cudownych maluchów i jak najbardziej popieram projekt pomocy,ja szczerze mówiąc nie mam siły marzyć...
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2013-01-10 12:50
Dziewczyny, odezwijcie się piszcie - fundacja@tacysami.org.pl - piszcie w czym można Wam pomóc - będziemy się starać
Nadrzędny - Autor Mayka Dodany 2013-02-05 10:21
to bardzo dobra i ważna inicjatywa,popieram takie fundacje,takie stowarzyszenia i oczywiście mamy.Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-11 10:05
Witam swietny pomysl ze ktos  pomysłał o kobietach nipełnosprawnych ,poniewaz mam w gronie znajomych,przyjaciół z niepełnosprawnosciami i taka fundacja lub stowaszyszenie jest dla takich osobach wsparciem
Nadrzędny Autor elusia617 Dodany 2020-01-15 17:51
też popieram bo sama jestem niepełnosprawną mamą
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-01-10 08:40
sam niedługo będę niepełnosprawnym rodzicem i pomysł bardzo fajny. Tylko ciekawe czy projekt ruszył do przodu?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Marzenia MaM (niepełnosprawnych) (10590 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill