www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kontakt (4273 - wyświetleń)
- Autor Thule Dodany 2007-02-01 12:44
Nawiążę kontakt z kobietami chorymi od urodzenia, którym niepełnosprawnośc nie przeszkadza w prowadzeniu aktywnego stylu życia.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor mysz-72 Dodany 2007-02-11 22:21
Hej Thule w sumie ja nie jestem niepełnosprawna lecz mój 7letni synek ale jeśli chciałabyś to chętnie porozmawiam Katarzyna mój email mysza-72@o2.pl,i gg5386475.Mam 34 lata i niepełnosprawność innych nigdy dla mnie nie stanowiła żadnej bariery,rodzina nazywa mnie prywatną psycholożką.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2007-02-12 11:44
Oj Thule, Thule zmonopolizujesz forum. :-) Obserwując jak zwykle zadam pytania wynikające z mojej słynnej ciekawości:
Dlaczego tylko z kobietami? Dlaczego tylko niepełnosprawnymi od urodzenia? Co to jest aktywny styl życia? I ostatecznie - po co chcesz ów kontakt nawiązać?
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-02-12 12:58 Zmieniony 2007-02-12 13:02
Nie tylko, ale także. Nie tylko z kobietami, nie tylko od urodzenia Boginko, być może niefortunnie ujęłam, przyznaję, ale także.
pLubię ludzi dociekliwych, wiele można wyprostować, wiele obalić, wyjaśnić,odkryć:) etc
Nie tylko, choć także, niestety nie mogłam edytować posta, po jego napisaniu, a więc napiszę tutaj:
Nawiążę kontakt z osobami, płci obojga, niepełnosprawnymi i ich Rodziinami, opiekunami, przyjaciółmi.

A tak w ogóle dlaczego nikogo nie dziwi, jak ktoś napiszę, że nawiążę kontakt z osobami po amputacji nóg np?

Boginko, bardzo dobrze, że jesteś dociekliwa:-) !
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2007-02-16 19:29
Oj słodzisz, słodzisz - niepotrzebnie. To, że ktoś chce nawiązać "prywatny" kontakt z osobą po podobnych jest w miarę zrozumiałe. Ale ten Twój "anons" zabrzmiał jak zbieranie próbki populacji do kolejnej ankiety.
Co zaś do nawiązywania kontaktu "z osobami, płci obojga, niepełnosprawnymi i ich Rodzinami, opiekunami, przyjaciółmi", zali nie od tego jest całe to forum? To tu jeszcze oddzielne ogłoszenia trzeba wywieszać? :-)
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-02-18 09:56
Słodzisz? Tak dwie łyżeczki do kawy i do herbaty, do herbaty to nawet jedna łyżeczka wystarczy:-). Nic więcej. Myślę, że kontakty interpersonalne różnią się od tych formowych oficjalnych. Twierdzę, że forum może pomóc w nawiązaniu kontaktów, ale nie może ich zastąpić, na tym forum poruszane jest szerokie spektrum tematów, zależnie od upodobania, potrzeb i zainteresowań.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2007-02-27 13:33
Się wrócę na chwilę do tego tematu. Możliwe, że mam jakąś odwróconą hierarchię wartości, ale dla mnie logiczne byłoby, że najpierw poznaje się użytkowników forum na tyle, by wiedzieć że istnieje jakaś zbieżność charakterów i zainteresowań, a dopiero potem przenosi się kontakt w sferę prywatną. Stąd muszę przyznać, twoje ogłoszenie nadal wywołuje na mojej twarzy szeroki uśmiech niedowierzania. Ale, jak mawiają starzy mądrzy ludzie, każdy robi po swojemu... ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kontakt (4273 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill