www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy niepełnosprawni stracą pracę? To zależy... (10130 - wyświetleń)
- Autor admin_02 Dodany 2008-06-02 23:47 Zmieniony 2008-06-03 23:31
Komisja Europejska (KE) w projekcie nowego rozporządzenia zmienia przepisy dotyczące pomocy publicznej, udzielanej na zatrudnienie pracowników niepełnosprawnych. Konsekwencje tej zmiany zależą od tego, jaka interpretacja nowych przepisów zostanie przyjęta.

Przeczytaj cały artykuł: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/24279
Nadrzędny - Autor dominikb Dodany 2008-06-14 18:45
Straszenie niepełnosprawnych.... tak... to media potrafią najbardziej.
Oczywiście, że nie stracą pracy!!!!! Sprawa została rozwiązana pozytywnie dla Polski!!!!
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-14 21:57
Oby tak było....
Nadrzędny - Autor pawel622 Dodany 2008-08-08 18:26
Tak ? Ja już straciłem pracę parę dni temu w związku z paniką w zakładzie Mikrotech.
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2008-08-09 17:23
sami sie godzimy na to bo nie strajkujemy.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-09 19:19
I ty także.....
Nadrzędny Autor rafallbn1981 Dodany 2008-08-10 09:22
proponowales strajk, ja go popieram, ale nie wierze w to ze do tego dojdzie. ja pytam ciebie co ze strajkiem?

poczytaj moje wypowiedzi, ona sa krytyczne pod wzglem tych pseuidoorganizacji, wiec niewmawiaj mi ze sie godze na to. sam sie nie przebije, w grupie sila. sama pielegniarka czy gornik tez nic nie wskora, ale grupa tak. gornikoew utrzymuje rzad podobnie nauczycieli i kase jakas znajduja dla nich a my zawsze bedziemy twierdzic ze musimy sie cieszyc z tego co mamy.
Nadrzędny Autor pawel622 Dodany 2008-08-11 18:55
Jak wy sobie wyobrażacie strajk osób niepełnosprawnych ,ja o wózek nie mogę się doprosić, nie stać mnie na lekarstwa z tego powodu stan zdrowia mi się pogarsza ,rano mogę ledwo wstać po nieprzespanych nocach i co mam pojechać z trąbką do Warszawy ?O narodzie świadczy stosunek do osób niepełnosprawnych i jaki on jest poza wyjątkami. Powinno wprowadzić się osoby niepełnosprawne na otwarty rynek pracy i polikwidować te obozy ZPCHr gdzie wyzywano mnie od garbusów itp i nie mogłem więcej zarobić niż 800 zł netto i to jeszcze przy mobbingu.Jak macie lepsze pomysły aby nacisnąć na rząd i sejm to piszcie .Paweł
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-09-01 18:08
W tym wszystkim dla mnie niezrozumiałe jest, dlaczego konsekwencje zależą od interpretacji przepisów. Jak można coś nazywać przepisem, skoro jest on na tyle nieprecyzyjny, że można go interpretować.  To raczej powinno nazywać się projektem wielowariantowym.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy niepełnosprawni stracą pracę? To zależy... (10130 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill