www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 6) (1444927 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-04-21 18:48
http://wpolityce.pl/wydarzenia/27082-wg-super-expressu-hanna-lis-od-polowy-maja-poprowadzi-panorame-gwiazdorski-kontrakt

To z naszego abonamentu.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-04-21 19:17
Wiadomo jak jest. Kto ma plecy ma kasę i pracę.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-04-22 09:12
zgadza się elu
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-04-21 21:29
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14426446,wiadomosc.html?ticaid=1e506&_ticrsn=3
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-04-22 09:13
wsio ryba kiedyś i tak pójde do ziemi
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-04-22 09:19
Producenci wszelkiego rodzaju wyrobów spożywczopodobnych widocznie wyznają zasadę, że co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-04-22 09:32
bo niby to prawda
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-04-23 09:30
http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Minister-utajnia-wyniki-badan-a-pszczoly-gina,wid,14432058,wiadomosc.html?ticaid=1e52a&_ticrsn=3
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-04-23 15:17
Polecam komentarze pot linkiem, który wkleiła Lidian. Są równie ciekawe, jak artykuł o pszczołach.
Ludzie mają już dość korupcji, grabienia majątku narodowego, afer, niekompetencji i arogancji władzy.
W jednym z komentarzy znalazłem taki link:
http://sprawiedliwykraj.blogspot.com/
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-04-24 18:51
Coraz częściej słyszy się (nawet na ulicy) o tym co mówisz. Ludzie rzeczywiście mają dość.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-24 20:14
Ludzie mają też dość takich ludzi jak lidian niestety!!!
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-24 20:17
Sadzę, że w realu "LUDZIE mają dość" też takich pieniaczy jak ty nachbar!!! :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-04-24 21:32

>Sadzę, że w realu "LUDZIE mają dość" też takich pieniaczy jak ty nachbar!!! :-)<


REA, żal mi Ciebie. Jestem w tej komfortowej sytuacji, że nawet znaczne pogorszenie się warunków bytowych nie wpłynie na mój status społeczny. Ty zapewne nie masz takich możliwości, więc jesteś skazana na tę szarą rzeczywistość, jaką fundują społeczeństwu kolejne rządy. Jeżeli potępiam politykę rządu, to robię to w interesie innych, słabszych ode mnie. Jaki więc ze mnie pieniacz? Czy w ogóle wiesz, co to słowo znaczy?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-24 22:19
Tere fere, nie tłumacz się. Piszesz bzdury :-)
Żałuj siebie.
Zdaje się, że ty nie wiesz co piszesz, twój "status społeczny" to O.N., rencista i tyle!
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-04-25 10:50

>Sadzę, że w realu "LUDZIE mają dość" też takich pieniaczy<


Rea,pozwol ze wtrace swoje trzy grosze....nie powinnas tak sie uzalac nad soba,bo te słowa wyzej nijak nie maja sie do Nachbara,raczej to chyba "autoportret"mojej przedmowczyni.Nachbar nie jest ON ani rencista,to ktos od kogo ty mogłabys(gdybys chciała!)wiele sie nauczyc, Człowiek o rozległym horyzoncie myslowym.Hmm....ale ty i tak nic nie pojełas.:-(
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-27 17:37
Nie znam osobiście Nachbara, ale z postu wynika, że Valkiria i Nachbar to ta sama osoba. Poza tym to jest forum O.N. to co tutaj robi osoba wiekowa, której nic się nie podoba!? Jednak nic nie robi dla nikogo! Chwali się sprawą anteny zbiorczej - to już na dowcip zakrawa - skoro nikt go nie poparł - ludzie maja o nim odpowiednie zdanie :-)
Odp. do Valkiria vel Nachbar (chyba). Może idźcie do pracy? Między ludzi - także zdrowych :-) Może do kościoła? Pomodlić się :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-04-27 18:44
POCHYLAM SIE NAD TOBA REA,OSOBA CHORA PSYCHICZNIE I CI TŁUMACZE CIOŁKU,ZEBYS CZYTAŁA ZE ZROZUMIENIEM,ALBO ROZUMIAŁA CO CZYTASZ.WIELE OSOB MOZE POTWIERDZIC ZE VAL,NACHBAR,LIDIAN ,BLU,BASIA,AMALIAN,DOBROSIA,SIWEK,ELLA,JA,PAWEŁ,KLARYSA...... TO NIE JEDNA OSOBA,TYLKO KAZDA STANOWI ODDZIELNE CIAŁO I DUSZE,SKORO NIE POJMUJESZ TEGO,SEEEEEEEEEEEEERDECZNIE CI WSPOŁCZUJE.ZAPAMIETAJ,TYLKO RAZ ZDARZYŁO SIE(PODOBNO!),ZE POJAWIŁ SIE BOG W TRZECH OSOBACH,WIECEJ TAKICH CUDOW NIE ODNOTOWANO.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-05-23 00:19
Rea a ja znam Nachbar (tł. z niem. sąsiad), znam jego miejsce zamieszkania, wiem jak wygląda, jaką ma rodzinę, i co robi... Ręczę, że Valkiria a Nachbar, to nie jest ta sama osoba... I że jesteś w głębokim błędzie, sądząc, że jest inaczej... A na dodatek, ja staję po stronie Valikirii, Nachbar'a, Lidian, bo te osoby najlepiej oceniają wszystkie zdarzenia opisywane w tym wątku.... A że to jest forum osób niepełnosprawnych, to wcale nie świadczy, że nie mogą tu pisać osoby, jak to określiłeś/aś wiekowe i której się nic nie podoba, to jesteś w kolejnym błędzie. Znam też Nachbar'a z tego tytułu, że jest bardzo aktywny społecznie, jest bardzo dobrym i wiernym przyjacielem, zawsze chętnym do niesienia pomocy innym... A ty Rea dużo się musisz od ww. osób nauczyć, a przede wszystkim szacunku do osób starszych...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-04-24 21:56
Rea mówi:

>Ludzie mają też dość takich ludzi jak lidian niestety!!!


<

I ulżyło ci? :-)))))))))))) Niech  ci będzie na zdrowie. :-))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-24 22:15
Oczywiście pomyłka - chyba każdy..... post podświadomie łączę z lidian - odp. była do nachbar i ją już załączyłam. Nic nie pisałam do lidian i odp. jej nie dotyczy. :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-04-24 22:17
krętaczka
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-24 22:20
Baśka - użyj mózgu zanim coś napiszesz!
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-04-24 22:21
w przeciwieństwie do ciebie go używam
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-24 22:23
Jesteś pewna?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-05-23 00:25
Rea, może ja odpowiem na to pytanie??? Otóż, barbara33 używa "rozumu" wbrew twoim opiniom o jej osobie...   
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-24 22:23
Po prostu pisze "ukryj post", skoro włączyłam "ignoruj" do lidian to wiem, że ona się wcina i temu to przejęzyczenie.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-04-24 22:25
zawsze wszystkiego :-) a najbardziej twego chamstwa
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-24 22:29
No cóż Barbaro Mycko....wiem, że wiele osób tak próbujesz obrazić :-) Wszyscy ci wybaczamy z wiadomego powodu. Zawsze robiłaś awantury ale wszyscy wiedzą, że ciebie nie bierze się na poważnie niestety :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-04-24 22:31
lepiej żartować niż chorować
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-24 22:33
No i o tym piszę! Masz problem z rozumieniem :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-04-25 11:58
WIEM ŻE PISZESZ O SOBIE  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-04-25 14:49
I znów:
http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Uwaga-Stare-ryby-w-sklepach,wid,14439213,wiadomosc.html?ticaid=1e55f&_ticrsn=3
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-04-25 16:50
Wątek "Co nas wkurza" i zamiast pisać o politykach, soli, suszu jajecznym, śmierdzących rybach i innych negatywnych zjawiskach, wszyscy piszemy o REA. Tym bardziej żal mi REA, bo nagle i bez  powodu niepotrzebnie zrobiła zamęt. Sądziłem, że Jej to przejdzie, ale skoro nie REAguje na nasze uwagi, to zostawmy Ją w spokoju i nie odpowiadajmy na zaczepki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-04-25 17:45
Ok, ale napisałeś to pod linkiem o śmierdzących rybach. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-04-25 20:30
Zgadza się, ale w treści wymieniłem "śmierdzące ryby", to niby wszystko jest OK. Sorki, jeżeli uchybiłem przyjętemu na Forum porządkowi.  :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-04-25 20:52
To był żart. :-)
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-04-27 18:02
O

>soli, suszu jajecznym, śmierdzących rybach i innych negatywnych zjawiskach,


jest w publikatorach! :-) Po co zapychać forum truciem i marudzeniem bez DZIAŁANIA???? :-)
Z nudów? Trza iść do ro boty!!! Pogoda też ładna to na spacer, do ludzi!!! :-)
Ja takich ludzi nie zaczepiam. O ile pamiętam to ty i "koleżanka" (niedawna) zaczepiacie innych. NIC KONKRETNEGO W ŻADNYM TEMACIE NIE MACIE DO POWIEDZENIA SIEDZICIE JAK KWOKI I NIE DAJECIE NIKOMU UDZIELAĆ SIĘ NA FORUM, CZY ZWYCZAJNIE POGADAĆ! NIE DOTYCZY TO MNIE BO JAK PISAŁAM NIE ZAMIERZAM BYĆ WIECZNIE O.N. I SIEDZIEĆ W DOMU JAK TY, ONA I JEJ ALTER EGO :-)
Jedno nie wstaje z kolan, drugie pluje na kościół :-)
Może nachbar zmów "zdrowśkę"? :-)
Mnie nie żałuj - mam super męża, dzieci. Postanowiłam iść do pracy na rencie ( jak mi się polepszy), ale nie do męża i dostałam taką pracę! Ludzie w pracy są O.K., pensja dobra i POGODA PIĘKNA! CZEGO MOGĘ CHCIEĆ WIĘCEJ? GUZIK MNIE OBCHODZI CO PISZĄ O RYBACH, SOLI, KK ITD. :-) PATRZ CO KUPUJESZ!!! :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-04-27 11:46
http://praca.wp.pl/title,Jakub-Karnowski-zarobi-59-tysiecy-zlotych-miesiecznie,wid,14435984,wiadomosc.html
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-04-27 16:44
Poniżej cytuję komentarz internauty, jaki pojawił się pod tym artykułem.

>W Polsce czego nie dotknąć, to ŚMIERDZI KORUPCJĄ NA ODLEGŁOŚĆ!!! KORUPCJA W POLSCE JEST OBRZYDLIWIE wszechobecna i wszechwładna, ROZPASANA, ROZBUCHANA I ROZDĘTA DO MONSTRUALNYCH ROZMIARÓW !!!!!!! Praktycznie dotyczy wszystkich dziedzin, JEST WSZĘDZIE !!!!! Najbardziej dotyczy polityków, urzędników, przetargów, intratnych kontraktów i małych miejscowości na prowincji, gdzie RZĄDZĄ LOKALNE KLIKI !!! Gdziekolwiek się nie ruszyć w tym chorym państwie, to na każdym kroku NIEKOMPETENCJA, BYLEJAKOŚĆ i KORUPCJA - wszechobecne i powszechne praktycznie we wszystkich instytucjach i dziedzinach - 99% przetargów ustawianych pod stołem za łapówki eufemicznie nazywane prowizjami, bez których żadna większa inwestycja nie ma prawa tu powstać! Polska to państwo totalnej BEZKARNOŚCI rządzących administratorów (oszustwa, przekręty, korupcja i defraudacja ogromnych pieniędzy na GIGANTYCZNĄ skalę - znowu kolejna afera: łapówkowa, hazardowa, stadionowa, autostradowa, gruntowa, przetargowa, węglowa, alkoholowa, przemytnicza - zamiecie się pod dywan). WSZYSTKIE kolejne rządy bez wyjątku (jeden gorszy od drugiego, a najgorszy Buzka nieudacznika), to KOMPLETNA ŻENADA i AMATORSZCZYZNA - doprowadzają to państwo i naród do coraz większej nędzy i ruiny, kraj się wyludnia (kto tylko może, to spieprza stąd gdzie, pieprz rośnie) i niedługo już nie będzie komu pracować na emerytów, i nic nie będzie tu nasze polskie, bo wkrótce nie będzie już co sprzedać. To kraj panoszącego się kumoterstwa, kolesiostwa nepotyzmu i UKŁADÓW - masowe zawłaszczanie majątku, stanowisk przez partyjnych kolesiów i nieudaczników - całymi rodzinami przy korytach w spółkach skarbu państwa, urzędach, agencjach rządowych i fundacjach. CBA może niemal w ciemno wybierać instytucje i osoby skażone korupcją!!! Czy znajdzie się kiedyś KTOŚ w tym chorym kraju, kto w końcu rozpiep....y te SZEMRANE UKŁADY TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI OKRĄGŁOSTOŁOWEJ !!!!!!!!!!??? Na zakończenie dodam, że AROGANCJA i BEZCZELNOŚĆ wszelkiej władzy w tym patologicznym państwie bezprawia sięga już zenitu !!!!!!!!<


Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-27 18:06
PO JAKĄ ....ANIELĘ PRZEDRUKOWUJESZ KOMENTARZE - JAK KTOŚ CHCE TO SOBIE PRZECZYTA!!! CO? WG. CIEBIE INNI TO IDIOCI I MAJĄ CZYTAĆ CO SKOPUJESZ????
MNIE SIĘ WYDAJE, ŻE JEST ODWROTNIE - niestety :-)
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2012-04-28 05:10
REA-po jaką cholerę wymieniasz czyjeś nicki,wymień swoje.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-04-28 16:05
http://podatki.wp.pl/kat,119234,title,Polacy-placa-juz-podatek-od-deszczu,wid,14445567,wiadomosc.html?ticaid=1e5a9&_ticrsn=5
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-04-28 17:24
niedługo będziemy płacić podatki od łez
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-04-28 19:58
Podatek od opadów atmosferycznych. Co jeszcze wymyślą? Może od wiatru? W miejscowościach wypoczynkowych jest np. opłata klimatyczna. Też bzdurny przepis.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-04-28 21:39
i to jeszcze jak bzdurny
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-04-30 12:54
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/afera-solna/komisja-europejska-zainterweniuje-ws-afery-solnej,1,5118820,wiadomosc.html

Wkurza mnie milczenie tych co powinni nas bronić przed oszustami.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-04-30 19:49
Jest takie powiedzenie "jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze". Z tą aferą jest podobnie. Najpierw zrobił się szum, że ludzie jedli sól skażoną. Później, chyba dla uspokojenia opinii publicznej, inni fachowcy orzekli, że sól jest OK. Komu wierzyć? Trudno na to pytanie znaleźć odpowiedź, ale fakt rozbieżności wyników badań aż prosi się, aby ponownie tę sprawę zbadać. Jeżeli po tym zapadłą cisza, to następny wniosek nasuwa się sam, że sprawę zamiata się pod dywan. Dalej można popuścić wodzę fantazji i zgodnie z życiowym doświadczeniem dojść do wniosku, jaki podałem na początku. Tu nie chodzi o obronę przed oszustami, ale obronę oszustów, którzy na aferze zarobili pieniądze.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2012-04-30 20:41
Nachbar - prawda jest taka, że wszyscy oszukują i mali i duzi. Jedni i drudzy nie wiedzą, że tak naprawdę sami siebie podtruwają. Produkując żywność z różnymi "dodatkami" muszą mieć świadomość, że produkty zawirują i wylądują na ich stole. Kupując produkty na targu, nie ma żadnej gwarancji, że przed chwilą nie zostały spryskane środkiem owadobójczym, ćzy innym...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-05-01 10:05

>Kupując produkty na targu, nie ma żadnej gwarancji, że przed chwilą nie zostały spryskane środkiem owadobójczym, ćzy innym...<


Nie tylko na targu, bo w marketach też, a nawet przede wszystkim. Od pewnego czasu, gdy poznałem metody ochrony upraw przed szkodnikami, nie kupuję kapusty pekińskiej.
A dzisiaj "wkurzyła" mnie inna wiadomość.
Chorzy na cukrzycę zapłacą więcej. Nowa lista.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-05-01 11:40
Już słów brak. Moje leki też są coraz droższe.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 6) (1444927 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill