www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / inwalidzi wojskowi a państwo (5349 - wyświetleń)
- Autor angelo-80 Dodany 2012-05-16 20:57
witam wszystkich od 7 lat zakończyłem pracę w wojsku po misji pokojowej o mały włos nie straciłem  życia teraz żyję z przeszczepem wątroby od wojska dostałem 24000 zł odszkodowania w walce o zadośćuczynienie sprawa była przesądzona od początku zniszczyć mnie  zakończyła się w sądzie najwyższym po 5 latach z wyrokiem przypadek losowy przez nikogo nie zawiniony wiec skargę tylko do pana Boga dlaczego miałem pecha :{ cóż POLSKA oddaj jej życie a co w zamian będziesz śmieciem ,,,teraz cóż renta na kilka lat bo oczywiście czasem mogę jeszcze wyzdrowieć leki raz są raz nie w zależności od NFZ lub ministra wiec jak mam żyć pytam i czy o to chodzi w kraju by tych co zostali dobić psychicznie , a więc jeśli mam umrzeć to na pewno nie sam mam już dość ciągłego gnębienia i postawy państwa , sprawiedliwości która jest tylko w telewizji ,opieki medycznej z łaski ,proszę niech ktoś mi powie jak ma żyć dalej w tym chorym kraju bez leków pieniędzy i zdrowia
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2012-05-21 12:44
Bardzo współczuję Ci, ale może pomyśl, że kiedyś też ludzie ginęli za Ojczyznę i zostawali kalekami. Państwo nikogo nigdy nie rozpieszczało i tak jest do dziś. Bo Państwo - to My!  Dlatego poczułam się do odpowiedzialności, by Ci odpowiedzieć, niestety finansowo nic Ci nie pomogę, bo sama mam cieniutko :-))) Przykre, ale tak jest. Pozdrawiam i życzę pozytywnego myślenia. Na pewno kiedyś los uśmiechnie się do Ciebie! Powodzenia! :-))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-05-21 20:42
Pitolisz kryształek jak potłuczona! TO NIE WOJNA, NIE WALCZYMY O POLSKĘ!!! ZGINĘŁO I ZACHOROWAŁO WIELU NASZYCH CHŁOPCÓW! SPORO MATEK PŁACZE DO DZIŚ!!! TO MISJA POKOJOWA - o czym ty piszesz kobieto - nie znasz nikogo kto stracił syna, męża? Do tego obowiązuje rodzinę tajemnica!!!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / inwalidzi wojskowi a państwo (5349 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill