www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / PRACOWNIK PORZĄDKOWY/SPRZĄTACZKA (4002 - wyświetleń)
- Autor biuro@ekosalus.pl Dodany 2012-05-22 14:19
Stowarzyszenie "Środowisko dla Niepełnosprawnych EKO SALUS" poszukuje kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PORZĄDKOWY/SPRZĄTACZKA z orzeczeniem o niepełnosprawności.

miejsce pracy :
Poznań Grunwald

Opis stanowiska:
Sprzątanie biura na terenie miasta Poznania w przyjaznej osobom niepełnosprawnym firmie.

Wymagania:

* wysoka kultura osobista i motywacja do pracy
* odpowiedzialność

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres oferty(at)ekosalus.pl w tytule wpisując sprzątanie.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-05-24 19:49
To jest szczyt!!! CV NA SPRZĄTACZKĘ HA, HA
PO ZA TYM NIE WOLNO I NIE MA SPRZĄTACZEK TO SĄ OSOBY UTRZYMUJĄCE W CZYSTOŚCI "POWIERZCHNIE PŁASKIE"!!!! :-)
Nadrzędny - Autor newcork Dodany 2012-05-24 23:10
Powinien byc jeszcze list motywacyjny.
" Praca do upadłego za symboliczne wynagrodzenie wsrod powszechnej pogardy jest tym czyms co mogłbym wniesc do waszej firmy"
Nadrzędny Autor barbra Dodany 2013-04-25 08:34
Całe prawie życie byłam sprzątaczką fakt wymagają CV i listu motywacyjnego a najlepiej młoda z grupą sprawna fizycznie nigdy nie domagałam się wyższej pensji niż najniższa krajowa
teraz nawet tego nie mam pracowałam za ok 2,50 na rękę ale i tu pracodawca powiedział że jestem stara i zużyta a co najważniejsze to to że nie umiem sprzątać i się nie nadaję.Ponieważ nie mam wykształcenia zawsze uważałam że minimum musi mnie satysfakcjonować. Przynajmniej miałam na czynsz i prąd i leki dzięki którym funkcjonowałam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / PRACOWNIK PORZĄDKOWY/SPRZĄTACZKA (4002 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill