www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / ciesnia nadgarstka (7475 - wyświetleń)
- Autor banan263 Dodany 2012-05-26 13:06
Witam mam orzeczenie o chorobie zawodowej, ciesnia nadgarstka, czy korzystniej bylo by skladac papiery do zus o odszkodowanie czy do zakladu pracy o zadoscuczynienie co sie bardziej oplaca finansowo,czy placa za jedna reke czy za obie ja mialam operowane obie rece,nic mi to nie pomoglo wyniki emg gorsze niz przed operacja,czy ktos mial taki przypadek prosze o pomoc.
Nadrzędny - Autor m166 Dodany 2012-05-26 14:26
Witaj  -   jeśli chodzi o "sprawy ZUS-owskie" to nie odpowiem , ja miałem operowaną dłoń prawą pierwsze pół roku nawet nawet OK. ale teraz po trzech latach pracy na produkcji totalna "kicha":-( dłoń stała sie taka - mechaniczna, boli mnie mam wrażenie że jakby palce dostawały przykurczu, czasami niewiadomo dla mnie dlaczego jak coś co mam wziąść w tę dłoń to ona po prostu słabo mnie słucha :-)  drugiej reki nie będe operował bo to mniejsze zło - tak uważam
pozdrawiam
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-16 08:43
czesc po czym mozna stwierdzic ze ktos ma chorobe cisnienia nadgarstkowego?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / ciesnia nadgarstka (7475 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill