www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ankieta dla osób niepełnosprawnych ruchowo o Poznaniu (5460 - wyświetleń)
- Autor kamilb Dodany 2012-05-11 23:27
Prowadzę badanie mające za zadanie ocenić trudności komunikacyjne oraz bariery architektoniczne dla osób niepełnosprawnych w budynkach użytku publicznego w Poznaniu. W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest anonimowa, służy wyłącznie, jako materiał badawczy. Będzie ona wykorzystana jako materiał źródłowy służący do napisania pracy inżynierskiej.
Proszę o wypełnienie ankiety osoby niepełnosprawne bądź ich opiekunów.
Link do ankiety http://www.ebadania.pl/b88a42f6b6c073ea
Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety.
Pozdrawiam serdecznie
Kamil
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-05-22 23:17
Wystarczy jak wsiądzie się na wózek i spróbuje się wjechać z nim do obiektów użyteczności publicznej... Podobno, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Zapraszam do dokładnego przestudiowania wielu for dla niepełnosprawnych, a nie iść na łatwiznę taką jak, podawanie linków do ankiet...
Nadrzędny - Autor annmk123 Dodany 2012-05-29 07:43
Kurczę, a skoro sama jestem niepełnosprawna i proszę o wypełnienie ankiety, to co mi odpowiesz? Nie bądź taki niemiły, nie wszyscy są pełnosprawni i możesz kogoś urazić takimi wypowiedziami.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-06-12 18:21
to, jak jesteś sama niepełnosprawna, to powinnaś znać z własnej autopsji, sama zauważać co trzeba zmienić nie tylko w Poznaniu, a w całej Polsce... Wystarczy tylko odrobinę wyobraźni i wiedzy o prawie budowlanym... W Polskim prawie budowlanym jest wszystko wyszczególnione, co do przeszkód jakie napotykają osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich... Są przepisy, ale są one nagminnie łamane przez właścicieli obiektów publicznych...  Bo to kosztuje, a najbardziej cierpią tym oszczędzaniu właśnie niepełnosprawni, to ich się olewa... Ja się za tyle napisałem na ten temat... I wiele ankiet wypełniałem, a i tak się tylko skończyło na tym że każda praca studencka wylądowała w szufladzie, lub koszu na śmieci, a niepełnosprawnym zostało tylko czekać do u...nej śmierci aż ktoś zacznie używać wiedzy z wypełnionych ankiet przez rzeszę niepełnosprawnych
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ankieta dla osób niepełnosprawnych ruchowo o Poznaniu (5460 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill