www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Podniesienie poziomu obsługi transportowej (5219 - wyświetleń)
- Autor mmaciek89 Dodany 2012-05-20 22:01
Witam wszystkich forumowiczów :-),

Na studiach otrzymałem zadanie zaproponowania rozwiązań ułatwiających poruszanie się osobom niepełnosprawnym w transporcie pasażerskim. Pytanie dokładnie brzmi: Jakie działania należałoby podjąć dla podniesienia istniejącego poziomu obsługi transportowej w Polsce w transporcie pasażerskim (dla osób niepełnosprawnych)? Proszę o sugestie osób, które spotykają się z barierami na co dzień i z pewnością mają jakieś świeże pomysły jak podnieść istniejący poziom obsługi transportowej w Polsce (praktyczne rozwiązania ułatwiające życie) Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Maciej
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-05-21 15:09
Maciek, uczestnicy forum mają za Ciebie odrobić pracę domową?:-)
Zaproponuj nam swoje pomysły, a na pewno spotkasz się z odzewem, a nie tak....napiszcie za mnie:-(
Nadrzędny - Autor Joaśka Dodany 2012-06-23 17:51
Sonka, Nie musi tu chodzić o odrobienie pracy, może o to co by oczekiwać od innych.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2012-06-23 19:47
Joasiu, może masz rację...ale Autor posta ucichł...
Sam nic nie zaproponował, stąd moja uwaga...Gdyby to uczynił mogłaby się rozpocząć jakaś dyskusja...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Podniesienie poziomu obsługi transportowej (5219 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill