www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / USUWANIE POSTOW Z FORUM (18086 - wyświetleń)
- Autor Wolodia Dodany 2012-06-10 09:46
Bardzo mnie interesuje kto i dlaczego wyrzuca posty z tego forum we szystkich tematach? Jaki tu jest status niektorych forumowiczow / Dlaczego Administrator strony igdy sie nie ujawnia ? Dlaczego włascicel Forum tez sie nie ujawnia ? Jaki udzial ma w kasowaniu postów Integracja?Prosze o komentarze bo znow ostatnio skasowano moje posty .
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-06-10 11:03
sama się nad tym zastanawiam moje też kiedyś były usuwane
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-06-10 11:34
Wołodia o te strony chdzi ci?
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/8694
http://forum.niepelnosprawni.pl/forum_info.pl

Ja nie pamiętam by ktoś usuwała moje posty. Powyższe strony zapisałam jak byłam tu dawno temu i nieprawda już. Zapisz i Ty a zawsze będziesz miał dostęp do danych osób.

Pozdrawiam i znikam :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-06-10 11:35

>Jaki tu jest status niektorych forumowiczow<


Których? Spytaj ich bezpośrednio , to Ci odpowiedzą.

>Dlaczego Administrator strony igdy sie nie ujawnia ? Dlaczego włascicel Forum tez sie nie ujawnia ?<


Radziłabym napisać do nich i zapytać.

>Jaki udzial ma w kasowaniu postów Integracja?<


Dlaczego nas o to pytasz?

>Prosze o komentarze bo znow ostatnio skasowano moje posty .


<
Nie wiem o jakie posty Ci chodzi, ale może były niegrzeczne lub obrażające. Nie sądzę, aby ktoś się bawił w kasowanie zwykłych postów. Z tego co tu zaobserwowałam, to nawet obraźliwe posty niektórych osób "wiszą" na dawnym miejscu. Dlaczego ktoś miałby sobie Ciebie upatrzyć "do odstrzału"?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-06-10 14:45
A może wina jest tu:

Zwiń gałęzie wątków, w których nie ma nowych lub nieprzeczytanych postów

Tego zdania nie odznaczałam więc nie wiem o co chodzi w zwijaniu wątków.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-06-10 14:46
nie są poprostu wuidoczne
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-06-10 14:48
Wiem. Nie wiem czy wtedy moje też by zniknęły jak Wołodi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-06-10 14:48
Też uważam, że to chodzi o własne ustawienia, bo nikt nie będzie się bawił w kasowanie postów jeśli one nikogo nie "krzywdzą".
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-06-10 15:03
poprostu są wtedy zwinięte
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-06-10 15:55
Też myślę jak Lid.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-06-10 16:36
WIEM O TYM NA 100 % BO KIEDYŚ TAK MIAŁAM
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-06-10 19:03
Co wiesz?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-06-10 19:06
to

poprostu są wtedy zwinięte
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-06-10 19:31
No tak. Ale nie usunięte. :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-06-10 19:45
ano nie
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2012-06-14 09:30
Witam.
Bardzo mi milo że zebrałem aktywna elite elite pod moim zapytaniem.
Nawiazujac ogolnie do podpowiedzi i odpowiedzi proponuje by same Panie skorzystały z tych opcji ktore mnie proponują a faktycznie i fizycznie zastanowily sie nad tym co odpisuja.
Rozumowanie Niepelnosprawnych Forumowiczów jak i zwyklych ludzi jest takie samo , sa z roznymi sposobami myślenia i z róznymi temperamentami do poszczególnych tematów . Więc jezeli ktos napisał cos to inny bubek odpowiedzialny za strone np. Niepelnosprawni " nie powinien tego kasowac. To jest dla mnie reguła zycia "wysłuchć innych i podjąć temat lub nie"
A naszczekać na kogoś to łatwo bo sie ma w tym udział i chce sie pokazać "ja zabrałam głos jestem aktywna"
W kazdym bąź razie dzieki za podjecie tematu wszystkim trzem pania.
Na marginesie; obsługa komputera choc jestem wiekowy nie jest dla mnie tabu,ale dzieki za porady.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-06-14 14:25
:-)
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-06-14 18:54

>A naszczekać na kogoś to łatwo bo sie ma w tym udział i chce sie pokazać "ja zabrałam głos jestem aktywna">


Nie szczekam a piszę. Już i nie odpiszę bo nie jestem psem. Poza tym podałam adresy adminów i opcje jakie mam sama ustawione. " Nie jestem aktywna a z doskoku tu piszę"
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2012-06-14 20:00
Wolodia - nie lubię kłótni, ale Twój post jest niegrzeczny. Ja też nie jestem alfą i omegą, jeśli chodzi o obsługę kompa, ale żaden mój post nie został usunięty, jak również nie jestem w żadnym układzie z kimkolwiek.
Czy nie lepiej pogadać bez uszczypliwości? :-)))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-06-14 22:15
chyba lepiej :-)
Nadrzędny - Autor andrzej m Dodany 2012-06-28 00:13
''Wolodia'' Ma poniekąd rację. Jeśli czyjaś wypowiedź zostaje usunięta ta osoba powinna być o tym informowana.
Co do adminów czy moderatorów to dziwne bo nie widać kto jest kim.
Pisałem temat by ktoś się zainteresował nieaktualną str. w internecie o wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i sądziłem że na tym forum ktoś zadziała ponieważ jest odnośnik do tego forum.
Niestety. Brak reakcji adminów.
W tym temacie ELLA podała str. gdzie jest centrum integracji mojego miasta. Wysłałem mejla i zobaczymy co będzie się dalej działo.
Myślę że ''Wolodia'' ma rację. Tu powinien jawnie odpowiedzieć ktoś z adminów bo Ci co odpowiadają to jakoś nie wiadomo czy to zwykły użytkownik czy nie.
Tak trochę ironicznie i ze śmiechem zapytam. Administracja się wstydzi ujawnić ??
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2012-06-28 14:48
Panie Andrzeju,

> to dziwne bo nie widać kto jest kim


Moderatorami są na tym forum tylko (z tego co mi wiadomo) osoby wymienione tutaj jako administratorzy - http://forum.niepelnosprawni.pl/forum_info.pl
Potwierdziła to kiedyś, bardzo dawno, wypowiedź administratorki: http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=26785

Jestem tu już kilka dobrych lat (poprzednio pod innym pseudonimem, co każdy może znaleźć w historii moich postów) - na tym forum zawsze było tak samo: ludzie z administracji praktycznie nie wypowiadali się publicznie. Bardzo dawno temu osoba z obsługi nawet podkreśliła, że taka jest polityka tego forum:

> Na Forum dyskutujecie Państwo ze sobą nawzajem a nie z nami, z zasady więc staramy się w tą dyskusję nie ingerować. Administratorzy Forum NIE SĄ uczestnikami dyskusji.


Źródło: http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=20349

A, i od mniej więcej tak dawna od jak dawna tu jestem, ktoś kogoś posądzał o "trzymanie z władzą". Taka specyfika.

> Pisałem temat by ktoś się zainteresował nieaktualną str. w internecie o wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego


Rzuciłam okiem i taki komentarz - nie jestem specjalistą, nie pracuję w redakcji tego portalu, ale na podstawie swoich krótkich świadczeń z pracą redakcyjną gdzie indziej: to o czym Pan pisał to po prostu artykuł z portalu integracja.info, z 2006 roku. Jak notatka prasowa. Żeby tego typu artykuły zdejmować, trzeba by chyba mieć w redakcji kogoś, kto się niczym innym nie będzie zajmował - w czasach internetu jest rzeczą typową, że mogą "wisieć" informacje sprzed kilku lat o tym, że kiedyś coś otwarto (a teraz już tego nie ma), dlatego warto sprawdzać kiedy jakąś informację opublikowano.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek w redakcji portalu miał czas zajmować się kasowaniem archiwalnych informacji - można by na tym pewnie spędzać mniej więcej  tyle samo czasu co na pisaniu nowych.  Co innego jeśli jest jakiś oddzielny, aktualizowany spis takich miejsc. Bo on z zasady powinien być aktualny.
Nadrzędny - Autor andrzej m Dodany 2012-06-28 17:51 Zmieniony 2012-06-28 17:54
Dzięki Pani Jolu Za obszerne wyjaśnienia. Zarejestrowałem się by właśnie coś z tą stronką zrobić ale zaglądałem na to forum jako gość.
Administrowałem dość długo pewne forum i admini moderatorzy udzielali się. Nie było innej opcji.
Co do stronki wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego to widziałem kiedy była założona.
Pewnie nie ja jeden zwracam im uwagę że nie ma takiej wypożyczalni więc osoba redagująca może dodać wpis " nie istnieje" Czy przeniesiono. Coś w tym stylu.
No ale mogę się mylić.
Jeszcze raz dzięki za spokojne i obszerne wyjaśnienie.
Pozdrowionka.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2012-06-28 18:01 Zmieniony 2012-06-28 18:57

> Dzięki Pani Jolu


Zakładam, że to miało być do mnie. :-)
Tak na wszelki wypadek: pseudonim to Iota (Izabela-Otylia-Teresa-Anna). A imię mam na J owszem (stąd Iota) ale nie Jolanta. :-)
Nadrzędny Autor andrzej m Dodany 2012-06-28 18:11
''Zakładam, że to miało być do mnie. :-)''
Tak, tak Iota. Sorki za literówkę.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 00:20
NORBUS DLA CIEBIE ZEBYS MOGŁ SIE WYKAZAC,A MOZE WOŁODIA JUZ WIE JAK TO SIE ROBI?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-19 00:23
Staruszko chcesz po sobie pozacierać "ślady" i teraz być grzeczną babuleńką? :-))))))))))))
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 00:25
NIE ALE SKORO SIE ZASTANAWIAC KTO TO ADMIN TO I MOZE PRZY OKAZJI WYJASNIMY POSTY,TERZ SZUKAM SCHODOW WIEEESZ DLA KOGO?:-)))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-19 03:32
aby usuwać posty na tym forum trza być moderatorem lub adminem... Jedynie można edytować, bądź usunąć post zaraz po napisaniu... Później to tylko może zrobić admin lub moderator...  :P
Jeśli chodzi o forum maclisc.phorum.pl to zwykły user może usuwać jedynie swoje... a na moim też podobnie... Jako admin, mogę usunąć tą opcję dla możliwości userow, gdy zauważę nadużycia typu, podmienianie postów... Uważam, że ta opcja usuwania i edytowania postów na tym forum słusznie jest zablokowana...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-19 10:14
no chyba tak, raz już próbowałam usunąć to wyskoczył komunikat że nie mam uprawnień
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 10:56
TO KTO MA,BO JA TEZ NIE A POWINNAM.:-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-19 13:49
Administrator i Moderator ma do tego prawo...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 08:22
Pytanie do cenzora Centrum Integracji.
Trolla też dostałaś się na listę forumowiczów których posty zostały usunięte. Ja też już na niej jestem.
Chodzi mi tej chwili o coś innego.
Uważam że, powinno być wyjaśnienie dlaczego post został usunięty!!!. Najczęściej zostaje sucha informacja- post usuniety !
Co odpowie na ten temat osoba z Centrum Integracji która ma taką możliwość.?
Co sądzicie Wy piszący tu na tym forum?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-15 09:55
Twoje kupowe posty musiało zgłosic kilka osob dlatego je usunieto.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 10:20
Nie wszystkie. Wiekszość sam bym usunął, gdybym miał taką możliwość. Chociaż sam wyraz nie należy chyba do słów ogólnie uznanych za wulgarne.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-15 10:10
Nie wiem czym się kierują usuwający posty. Chyba oprócz tego, że są zgłaszane przez forumowiczów, to jeszcze czymś. Mój post , w którym zacytowałam słowa , które mi się nie podobały został dziś usunięty, natomiast oryginał pozostał. Już sobie to odpuściłam, ale dzisiaj to zauważyłam i wydało mi się to przynajmniej dziwne.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 10:15
Moze cenzorzy mieli wolne?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-15 12:24
Za to dziś ostro się wzięli do pracy. Może nadgodziny robią. :-)))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 13:11
Kurcze,az sie boje co "ze mnie"zostało.:-))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-03-15 17:27
Za to nikomu z Was nie przyszło do głowy, że zwyczajnie MYŚLĄ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-15 17:30
Nieraz mi się wydaje, że się "zamyślają". :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-03-15 17:33
Lidziu, zwyczajnie kilku forumowiczów zgłasza post i tyle :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-15 17:43
To tak z przyjaźni to robią. :-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-03-15 17:54
Zapomniałaś na czym polega przyjaźń i że tylko  realu może istnieć???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-15 17:59
Nie zapomniałam, a na forum jeśli o czymś zapomnisz, to szybko Ci ludzie o tym przypomną. :-))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-03-15 18:04
Przypomnij sobie Tuwima :-) "całujcie mnie w d...."
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-03-15 18:12
Pamiętam i to jak pamiętam. :-))))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / USUWANIE POSTOW Z FORUM (18086 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill