www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sprzedam wózek elektryczny z winda fullelektryk Permobil (10910 - wyświetleń)
- Autor mr.mentos Dodany 2012-05-03 09:35
sprzedam super wyposażony wózek elektryczny chwalonej Amerykańskiej firmu Permobil Chairman 2k corpus jest i chyba najlepiej wyposażonym wózkiem w tej klasie, wózek ma wszystkie opcje ustawienia wózka sterowane elektrycznie; 100% sprawny technicznie i zadbany wizualnie Oparcie przód/tył - Siedzisko ustawiane pod różnymi katami- Podnóżki góra dół każdy z osobna. Tapicerka skora eko. Fotel Recaro OPCJA WINDA WÓZEK PODNOSI SIĘ NA TAKA WYSOKOSC, ZE BEZ PROBLEMÓW SIEGNIEMY NP. SZKLANKI Z KREDENSU. BANKOMAT. OKIENKA W URZEDACH ITP. WRESZCIE MOŻEMY ROZMAWIAC. Z OSOBAMI STOJACYMI JAK RÓWNY Z RÓWNYM.A NIE JAK DOTĄD WSZYSCY PATRZYLI NA NAS Z GÓRY. głowa jest na wysokości 180cm. tel 501639128
link; ZOBACZ FILM REAL SKOPIUJ I WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

film real wozka http://www.youtube.com/watch?v=kS9uiW3NJsY

zdjecia real wozka http://www.youtube.com/watch?v=o-1W7Pce2nc

http://www.youtube.com/watch?v=zRdSUQ6HfI4

Wózek w stanie idealnym lakier delikatnie przytarty w paru miejscach, tapicerka ok. , wykonana z materiału skórapodobny b.wytrzymały i łatwy w utrzymaniu higieny. Oparcie typu recaro bardzo dobrze trzyma osobe w fotelu podczas jazdy w terenie itp . OPony stan idealny

Wózek jest idealny do domu obraca się według własnej osi, jak i w terenie prędkość ta 6km/h. Zastosowano w nim Najnowsze technologie amortyzatory gazowe które można rególowac twardosc itp.

Wózek posiada jak wszystkie wózki sygnał immobilajzer, światła awaryjne i drogowe do jazdy w najnowszej technologii LED

Do wózka jest ładowarka instrukcja

Opis techniczny

Przednie koło napędowe mocy o elektrycznym wózku.
• podnoszenia siedzenia, można podnieść 50 cm.
• noga spoczywa, pleców, nachylenia i podnoszenia siedzenia są regulowane elektrycznie.
• Elektryczna regulacja nachylenia siedziska.
• Regulowany poszczególnych zawieszenie przednich kół.
• Guma tłumieniem tyłu.
• Duże tylne koła, pełne lub pneumatyczne.
• Ładowanie kontakt i zwalniania hamulca dostępne z przodu obudowy
• Baterie dostępne poprzez drzwi z boku obudowy
• Fotel wykonany jest z modułów, które można wymienić na zmienić głębokość siedziska i szerokość i wys. oparcia
• Ergonomiczna konstrukcja siedzenia z wbudowanym, obsługuje regulację krzywej tyłu i bagażniku

Dane techniczne elektryczny wózek Chairman 2k

kg.
Szerokość (cm): 64
Długość (cm): 107
Wysokość (cm): 110
Masa (kg): 130
Wysokość siedziska (cm) : 52 - 72
Szerokość siedziska (cm): 34 - 56
Powrót Wysokość siedziska (cm): 52
Back Wysokość siedziska (cm): 57
Back Wysokość siedziska (cm): 62
Kąt (w stopniach): 90 - 150
Max. Gradient / Slope (%): 13,3
własna wysokość (cm): 7
zawracania (cm): 73
Prędkość jazdy (km / h): 7,5
Zakres przesuwu (km): 25 - 35
Udźwig (kg): 135
Nadrzędny - Autor mr.mentos Dodany 2012-05-03 14:18
dokładny opisy kliknij link  http://mnd.pl/forum/index.php?topic=4367.0
Nadrzędny Autor mr.mentos Dodany 2012-05-22 18:56
dla pytajacych.
tak ogloszenie aktualne
Nadrzędny - Autor mr.mentos Dodany 2012-07-06 14:19
ok cena nizsza
Nadrzędny - Autor Joaśka Dodany 2012-07-14 08:39
Witam, jak aktualne na dziś ogłoszenie, to to jaka jest ta cena?
Nadrzędny - Autor andrzej m Dodany 2012-07-21 20:53
Chyba z lenistwa wstawia link do innej strony. Nie mówiąc o tym że brak ceny.
Jeśli to jest wózek używany to ciekawe ile jeszcze wytrzymają baterie ( a wiadomo że są pieruńsko drogie)
Moim zdaniem administrator powinien usuwać takie propozycje sprzedaży.
Nadrzędny - Autor Joaśka Dodany 2012-07-28 04:37
Chyba masz rację andrzej m.
Nadrzędny - Autor mr.mentos Dodany 2012-08-05 10:56
cena to 5tys. zł baterie trzymaja 2 tygodnie, a z lenistwa to chyba piszecie na forum.
Nadrzędny - Autor andrzej m Dodany 2012-08-25 19:33
Tak dla pewności i co to znaczy że trzymają 2 tygodnie baterie?
To co wiem z praktyki to się przelicza na km.
A nie piszemy z lenistwa tylko należy co niektórych uświadomić że podawanie tylko linka do innego tematu to jak to nazwać ?
To samo tyczy tych akumulatorów. Na zdrowy rozum jeśli trzyma 2 tygodnie to w jakich okolicznościach. 
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-08-25 19:49
Andrzej, Joasia, "mentos" sprzedaje-handluje tutaj od dłuuuugiego czasu! Większość chciała go "przegonić", ale takie osoby jak Bluengel wytoczyły działa przeciwko i prawdziwi o.n. ucichli - niestety :-( To handlarz, oszust i cwaniaczek!!! Kiedyś pisał, że mu PFRON dofinansowuje - tylko ile tych wózków w ciągu roku mu PFRON kupił??? Tutaj trzeba się zastanowić nad C.I. i zlokalizowaniem miejsca gdzie PFRON handluje na "czarnym rynku" wózkami :-(
Nadrzędny Autor andrzej m Dodany 2012-08-25 21:53
REA Tak właśnie myślałem tylko nie miałem pewności. Tak jak on to napisał wprowadza w błąd potencjalnego klienta ktury się może nie znać.
Nadrzędny - Autor mr.mentos Dodany 2012-08-26 19:28 Zmieniony 2012-08-26 19:33
masz nick rea myslalem, ze od real ale sie myle, bo widze, ze z nudow piszesz na kazdy temat na tym forum, pisalem dla takich jak ty idz trolowac do maria ma ryja a won z moich postow, jestem tetrus c4 i c6 mam jak wy niesprawne cialo, ale z glowa mam wszystko ok w przeciwienstwie do innych.
wozek sie kupuje jezdzi rok dwa sprzedaje i znowu doklada i tak to robie, a baterie wymieniam sam 2 baterie to 1000zl pefron daje 3200zl to mozesz se kupic 6 baterji jak je zuzywasz,
a wracajac ciolku to spojrz na ten moj wozek i np. janusza cichonia to te same wozki tyle, ze jego na zamowienie kosztowal 100.000zl nowy to moj bez baterji jest wart 4.500zl.
pozdrawiam i nie zycze sobie tu w moim poscie twych i innych zlosliwosci

filmy o wozku

http://mnd.pl/forum/index.php?PHPSESSID=67c3854da3052f9f130f42c38202183b&topic=4367.0
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-08-29 19:36 Zmieniony 2012-08-29 19:48
Mentosku słowo "mój" to jest wtedy, gdy coś kupiłeś. Czy kupiłeś wątek? Ile od ciebie wzięli? Może kogoś "kupiłeś" bo gdzież to PCPR czy PFRON i NFZ dofinansowuje co roku kilka drogich wózków? Może ty mafiozo jesteś? Mafiozo to też nieuczciwy gość - niestety :-(
Osobiste wycieczki wsadź sobie w kieszeń - o przepraszam ty strasznie o.n. jesteś to kieszeni nie masz i leżysz, dlatego wiesz co to nuda :-)
Z tych nudów w piątek na imprę jadę do super "knajpy", a jutro gips mi zdejmują :-)
Pozdro pacanie :-( - i do tego pokazuję ci jęzor ha, ha :-)
Jeszcze jedno - czytać się naucz bo radio maryja do mnie raczej nie pasuje hi, hi, a Ty zapewne rozmodlony - co Ci innego pozostało :-(
Doceń "Ty" z dużej litery :-)
Nadrzędny - Autor mr.mentos Dodany 2012-09-02 12:06 Zmieniony 2012-09-02 12:14
tym jezorkiem to mi d..e mozesz po czopkach wylizać do białej kości.
a jak ci zdejmą gips z hmm nie napisales to niech ci teraz założą różowe okulary.
i powodzenia na super imprezie w super knajpie pewnie z super dziewkami alkocholami itp......... tylko nie pomyl sie i nie poderwij jakiegoś klechy, bo u ciebie w CZĘSTOCHOWIE ich pełno i to tłumaczy twoje zboczenie umysłowe; od ranca do nocy słyszysz nic tylko dzwony Czestochowskie i modlitwy zmocherowaciałych lasek po 70-tce chetnych młodej krwi. wiec miłej biby z winkiem od braci zakonnych
bay łosiu
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-09-02 13:34
No proszę - jak łatwo "wyszło szydło z worka", ha, ha, ha. Tylko, że ja do Częstochowy to mam sporyyyy kawał drogi - głąbie, dziś robiłam gołąbki - bez głąbów :-)
To, że czytasz moje posty to o.k., ale masz słabą pamięć - pisałam z jakiego woj. jestem - hi, hi :-)
Nadrzędny - Autor mr.mentos Dodany 2012-09-04 12:22
NO COMENT nie chce mi sie z tobą pisać i prosze cie o to samo, znajdz se inny watek do czatu.
pozdrawiam.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-09-04 18:22
Te wątki nie służą i nie są "czatem" :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sprzedam wózek elektryczny z winda fullelektryk Permobil (10910 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill