www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / turnus z opiekunem nie - rodzicem (5821 - wyświetleń)
- Autor anna grabias Dodany 2007-03-01 22:52
Gdzie mogę znaleźć dobry ośrodek rehabilitacyjny dla mojego 18 letniego syna (licealisty) ze sprzężoną niepełnosprawnością ruchową i sensoryczną (słuch). Chodzi o pobyt w okresie wakacyjnym . Co prawda , wiele ośrodków znalazłam w internecie , lecz problem w tym , że syn chciałby jechać po raz pierwszy sam a niestety wymaga pomocy .
Syn bardzo chciałby się usamodzielnić , spotykać z rówieśnikami , nawiązać nowe kontakty i nie przebywać  tylko ciągle z rodzicami . Rozumiem doskonale jego potrzeby , ale niestety jak dotąd nie mogę mogę mu pomóc w ich realizacji. Byłoby to realne gdybym znalazła turnus rehabilitacyjny dla młodzieży z opieką pielęgniarską . Mieszkamy w woj. lubelskim.
Jeśli ktoś z Państwa mółgłby mi pomóc  będę wdzięczna za kontakt na adres :gramianna@wp.pl
Nadrzędny - Autor Ewa33 Dodany 2007-03-04 15:53
Nie wiem czy to coś Pani pomorze ale słyszałam o dobrym osrodu rehabilitacyjnym nad morzem w Jarosławcu.
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2007-03-04 18:27
Witam.
Polecam Ustroń, http://www.uzdrowisko-ustron.pogodzinach.net/
jeśli będzie Pani potrzebowała szczegółowych informacji, jeśli będę mogła udzielić, udziele. Jakiego typu konkretnie Syn potrzebuje pomocy?
Nadrzędny Autor zanikowiec Dodany 2007-03-04 17:14
witam... http://www.podajdalej.lm.pl/ tutaj napewno bedzie opieka ... ciechocinek osrodek SAJGON ... tutaj tez daja opieke ... Spała... osrodek aktywnej rehabilitacji ... nie jestem pewien ale zadzwonic zapytac warto ... pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / turnus z opiekunem nie - rodzicem (5821 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill