www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / bariery... (locked) (Strona 3) (75026 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-13 11:43
ja rownierz jestem przeciwko takim zmianom o jakich mowi maclisk mnie tu jest bardzo dobrze i coraz wiecej uzytkownikow nie chce zmian dla samych zmian zeby tylko cos sie dzialo
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-13 13:16
maltabar co Ty piszesz?!
cytat:
"zmian dla samych zmian zeby tylko cos sie dzialo"
Uważnie proszę czytać (ze zrozumieniem) mój pierwszy post.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-14 17:50
Tak , maltabar, czytaj ze zrozumieniem a nie aby tylko czytać, to jest tez podobnie powiedziane jak ty napisałaś... Przemyśl to
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-09 20:31
Werbena 

Nie prawdą jest że maclisc sama wpisuje posty. Co ty bredzisz, jak ty możesz!!!!??? Czy możesz to udowodnić!!!!!!????

A co do statystyk to tez Ci coś powiem:

Rzeczywiście, że u "maclisc" jest znacznie mniej forumowiczów bo to jest znacznie, znacznie młodsze forum, ale nie mniej, panuje tam atmosfera rodzinna, wszyscy się czują jak u siebie, na luzie a tu i na innych jak zrobi ktoś jakiś mały błąd to zaraz sie obrzuca go uwagami i pogróżkami....
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-06-10 17:00
Tak sobie czytam i czytam , o tym że :
- szata jest nie graficzna
- że nie można się połapać ,kto na jaki meil odpowiada
- że niekompatybilne i dlatego powinno się zmienić -  to forum .

Pewnie niekompatybilne,ale jest mu z tym dobrze ... Żyje i daje żyć innym ,przez (swą niekompatybilność)co może na innych forach panować rodzinna atmosfera :-) . Pozdrawiam  nie grożąc nikomu :-) .
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-10 17:31
Poczytaj ze zrozumieniem........
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-10 18:27
Mam dość waszego marudzenia czytać już nie będę i prosze by nie wysyłano mi na priv zaproszeń niechcianych
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-11 12:20
Tak, Ella, masz rację, masz już dosyć tego marudzenia bo wyciepałaś już zasób słów na ten temat, bo sama dochodzisz że nie masz racji..... Przyznaj się...... :-) ;-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-11 13:07
No proszę. Jak brakuje argumentów, to najlepiej zmienić temat. Tylko że zmiana tematu niczego nie zmienia.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-11 16:51
Masz sto % racji "Nachbar" :-);-)
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-11 17:35
"NACHBAR" zauważyłem że tu na tym FORUM nie można  samodzielnie założyć osobnego tematu, tu wszystko podporządkowane jest Adminom..... Czy to kolejna sztuczka, aby nas wyciszyć.... Gdzie tu ta integracja???... Gdzie tu można mówić o wolności słowa???..... Gdzie tu demokracja???.....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-11 18:11
Jak Wam nic TU nie pasuje to idźcie sobie i przestańcie łapać za słówka. Nigdy się z wami nie zgodzę. Nie życzę sobie powoływania się na moje imię nie życzę też niechcianych e mail i na priv.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-06-11 18:14
Ella nie denerwuj się choć do kawiarenki. Tam jest miło.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-11 19:34 Zmieniony 2008-06-11 19:54
Ella, trochę szacunku dla starszych, słabszych, źle widzących..... Nie masz prawa nas wyganiać z tego FORUM..... Ty tu sama nie rządzisz....  Na się podoba tematyka tego FORUM i że jest to forum dla nas "ON", ale zrozum że każdy z osobna "ON" ma inne schorzenie i to "ON" że swoją z schorzeniem nie musi  się dostosować do tego FORUM, lecz FORUM powinno być dla wszystkich..... Inaczej powiedziawszy, gdyby ktoś jeździł na wózku inwalidzkim a dostałby mieszkanie w wieżowcu bez windy na dziesiątym piętrze, a wszyscy mieszkańcy kazaliby tej osobie na wózku dostosować sie do tego wieżowca.... Wyobraź sobie że tą osobą byłabyś Ty...... Dobrze to teraz przemyśl......
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-11 21:10
Nikt Ciebie nie wygania, ale jako nowi chcecie od razu swoje porządki wprowadzać. Na dokładkę dostaję stronki z zaproszeniem do??? Pytał mnie się kto czy chcę??? Nie! Więc mówię Nie chcę i już. O wózku i wieżowcu 10cio piętrowym nie opowiadaj bajek bo nie znam bez windy.Wyobrażam siebie na drugim piętrze i jest ok choć wolałabym mieć windę. For jest dużo i dla niedowidzących i dla niedosłyszących i innych.Byłam tam też i wszędzie mi dobrze. Nie domagałam się nigdzie zmian.Wszędzie umiem się poruszać, a to kwestia tylko wprawy.
Acha nie odpisuj mi tu bo już więcej nic na tym wątku nie napiszę ani dziś ani potem.

miłej nocki
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-11 21:16
pozwól, że coś dodam od siebie
nikt nie wymaga, tylko proponuje
i podkreślam, to jest forum publicze
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-11 21:32
I o to właśnie chodzi....
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-12 10:03 Zmieniony 2008-06-12 10:22
Jak już wiesz, Ella, że jestem osobą bardzo upartą i zarazem nie lubię nie mieć ostatniego słowa w odpowiedzi na powyższy temat. Związku z tym pozwolę sobie na zaczytywanie twoich słów z poprzedniej odpowiedzi na ten temat:

Cytat:
-/- Autor Ella Dodany 2008-06-11 19:11
Jak Wam nic TU nie pasuje to idźcie sobie i przestańcie łapać za słówka.

A w następnej odpowiedzi piszesz:

Cytat:
Autor Ella Dodany 2008-06-11 22:10
Nikt Ciebie nie wygania, ale jako nowi chcecie od razu swoje porządki wprowadzać.

Nadmieniam, że nie o nasze porządki tu chodzi bo w ogóle nam nie zależy rozbiciu tego forum, jak ty opisujesz w dziale Kawiarnia/"PRZYJACIELE"

Cytat:
-/- Autor Ella Dodany 2008-06-09 18:44 Zmieniony 2008-06-09 18:47
lidian a w barierach....Nachbar chce nas rozwalić...Nie wiem czy czytałaś...Tacy jak ona było więcej i znów zaczyna sie targ...czy zawsze muszą być tacy który coś przeszkadza???

Jeszcze raz nadmieniam że piszesz totalne bzdury na temat NAS tzn: "Maclisc", "Nachbar" i mnie "62norbi"...  MY NIE CHCEMY ROZPADU TEGO FORUM, my tylko proponujemy małe kosmetyczne zmiany ułatwiające korzystanie ludzi o mniejszej wiedzy informatycznej, jeszcze mniej doświadczonych, niedowidzących z tego jakże pięknego, o wyniosłych, szlachetnych i ambitnych intencjach FORUM.... Radzę to dobrze przemyśleć, nim napiszesz odpowiedz.......
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-12 17:01
Norbi, nie odpowiadam na Twój post, ale chcę, aby moja wypowiedź była w kolejności chronologicznej. Tak łatwiej sie połapać jak przebiegała dyskusja.

A wiec kieruję to do Wszystkich.
Chodzi o to, że dotychczas nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi na przytoczone argumenty.  Narazie zrosumiałem tylko tyle, że "NIE". Ale dlaczego, nikt nie potrafi tego uzasadnić? Skąd taki atak na "nowych"? Proszę o logiczne uzasadnienie i nie otyrzymuję żadnego.
Za to ja uzasadnię, dlaczego "nowi" wystąpili z propozycją zmian. Otóż poruszają się po innych forach i  nigdzie nie znaleźli takiej formy jak tutaj. To nawet brzmi jak kiepski żart, że dyskutuje się o schodach, jako o barierach dla ON, a tu froma samego Forum to "schody".
Ci "nowi" mając więc pewne doświadczenia,  zauważli tę odmienność i stwierdzili, że dla ON ta inna forma daje więcej możliwość, a więc jest bardziej uniwersalna. Stąd propozycja Maclisc.
Ponieważ spotkał Ich ( "nowych") opór ze strony "starych", chciałbym zwrócić tym oportunistom uwagę na fakt, że wszelki postęp zawdzięczają  osobom niezadowolonym. To właśnie ci niezadowoleni wymyślali coraz to nowe rozwiązania, urządzenia, uałtwienia, z których następnie koszystała cała reszta "leniwych".
Tak, tak, gdyby nie ci niezadowoleni, do dzisiaj bylibyśmy jeszcze w epoce kamienia łupanego. Potraficie sobie to wyobrazić?

Ja potrafię, bo gdyby tak nie było, to dzisiaj nie siedzielibyście przed komputerem.  Po pierwsze nie wynaleziono by go, a gdy to zrobiono zajmował powierzchnię całego Waszego mieszkania i dopiero drogą ewolucji, oczywiście dzięki niezadowolonym, stał się ogólnie dostępny w formie PC-ta lub laptopa.
Zaznaczam: to  dzięki    z m i a n o m   możecie korzystać z komputera, a zmiany te dokonali   n i e z a d o w o l e n i .

Wszystkich serdecznie pozdrawiam. Nie mam urazy do Tych, co oceniali mnie, zamiast dyskutować na temat wątku.
 
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-12 19:10
Ja w pełni Cię rozumiem, masz tu rację......
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-12 20:52
zastanawia mnie dlaczego admin tego forum się nie wypowiedział
dziwne...
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-12 21:05
Właśnie, dlaczego????
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-06-12 23:31
A powinien? Biorąc pod uwagę, że zamiast konkretnych technicznych sugestii w tym wątku mamy raczej co innego... Zresztą, z tego co widzę po tym forum nie jest to ani pierwszy, ani nawet nieciekawscy przypadek mówienia "do admina" przez forum, co raczej z definicji pozostaje bez odpowiedzi.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-13 07:10 Zmieniony 2008-06-13 07:27
chwila
wątek zaczęłam od zgł. problemów technicznych
"po drodze" pojawiły się posty "odbiegające", moderator powinien ostrzegać, jeżeli nie skutkuje usuwać
"mówię" do admina przez forum, bo nie uznaję zasad PRLu typu: "uprzejmie donoszę"
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-13 11:17 Zmieniony 2008-06-13 11:36
Ja tez nie uznaję zasad Komunizmu, więc uważam że ADMIN. powinien to zauważyć, jeśli jednak nie zauważył to mam podstawę przypuszczać że w ogóle nie zwraca uwagi na to np. czy ktoś kogo nie obraża tak jak w paręnaście razy, co ja jako nowy zauważyłem.... Również uważam że ADMIN nie interesujący się forum powinien oddać przez głosowanie swoją funkcję komuś bardziej odpowiedzialnemu.....
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-13 11:55
mam nadzieje ze poza tym czujesz sie w miare dodrze
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-13 19:03 Zmieniony 2008-06-13 19:05
A ZEBYS WIEDZIAL/LA, ZE TAK, JAK NAJBARDZIEJ..... TU W TYCH SLOWACH JEST WSZYSTKO UJETE :-) ;-)
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-15 12:15
pokierowałam się Twoją (Boginka) sugestią i napisałam do adm. PW
czekam już 3 dni na odp.
czyli ani przez forum, ani przez PW
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-15 12:58 Zmieniony 2008-06-15 13:00
No, i..... Co dalej???...... Nic z tego, bo nie wiedzą co Ci na to odpowiedzieć a co dopiero zrobić......
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-06-15 13:31
Trzy dni to jeszcze całkiem krótko, szczerze powiedziawszy. :-)
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-15 13:35
no to urzędowo 14?
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-15 14:06
W maliny mnie nie wyprowadzicie bo jestem na to za stary
Nadrzędny Autor admin_01 Dodany 2008-06-16 16:20
Witam,

po pierwsze: Oficjalne zgłoszenie sprawy następuje właśnie przez PW, a nie na Forum.
Na Forum dyskutujecie Państwo ze sobą nawzajem a nie z nami, z zasady więc staramy się w tą dyskusję nie ingerować. Administratorzy Forum NIE SĄ uczestnikami dyskusji. Ponieważ jednak publicznie zarzuca nam Pani brak reakcji, zmuszona jestem również publicznie Pani odpowiedzieć.

Po drugie: Napisała Pani do nas na PW 13 czerwca, w piątek, o godz. 15.58.
Z całym szacunkiem dla wszystkich Państwa tu obecnych - redakcja portalu pracuje od poniedziałku do piątku. Zarzucanie nam - w niedzielę o godz. 12.15 - braku odpowiedzi na mejla wysłanego w piątek po południu jest więc trochę nie na miejscu.

Po trzecie wreszcie: Wiemy naturalnie, że obecnie zakładane fora dyskusyjne są bardziej kolorowe i mają znacznie więcej możliwości niż nasze. Rozumiemy też intencje niektórych z Państwa, wnoszących o wprowadzenie zmian. To, że dotąd nie zostało to zrobione nie wynika z naszej ignorancji czy złej woli. Każda zmiana wymaga czasu i rozbudowania systemu. Nie tak dawno zmieniliśmy layout całego portalu, abyście Państwo mogli korzystać z ładniejszej, lepiej skonstruowanej i ciekawszej strony. Wymagało to od całego zespołu wielu miesięcy pracy. Zmiany na Forum także pomału będą wprowadzane. Czym innym jednak, Szanowna Pani maclisc, jest założenie samego forum na phorum.pl, a czym innym - zmiana forum funkcjonującego w już istniejącym, rozbudowanym portalu. To wymaga wiele pracy od programisty i nie jest już takie proste. Dlatego też prosiłabym wszystkich o nieco więcej zrozumienia dla naszej pracy.

Jesteśmy tu dla Państwa, po to abyście mieli łatwiejszy dostęp do informacji, do nowości, po to abyście mogli poznać się nawzajem i zyskać nowych przyjaciół. Jesteśmy po tej samej stronie, inaczej nie byłoby nas tutaj. Nie rozumiem więc i ubolewam nad tym, że niektórzy z Państwa zdają się o tym zapominać i szukają wrogów tam gdzie ich wcale nie ma.

Niniejszym zamykam ten wątek i proszę jednocześnie: Kochani, oszczędzajmy energię na te walki ze światem, które musimy stoczyć. Nie marnujmy sił na walkę między sobą, na szukanie wrogów na siłę. Szkoda na to życia.

Pozdrawiam serdecznie :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / bariery... (locked) (Strona 3) (75026 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill