www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Fibromyalgia - pomoc (3503 - wyświetleń)
- Autor nunaki Dodany 2012-10-04 18:20
w 2006 po wypadku (spadłem ze schodów w pracy ) nie chodziłem przez rok, po rehabilitacji dostałem rentę na Guernsey, niestety Guernsey nie jest krajem unijnym i renta ta po powrocie do polski mi nie przysługuje - tak mi powiedziano w Polsce. Mam potężne bóle pleców, głowy i kończyn szczególnie wzrastają z chodzeniem. Lekarze na Guernsey sugerowali że jest to rodzaj Fibromyalgii - z tymże w polsce żaden ze specjalistów nie chce mnie skierować na odpowiednie badania bo uważają że to nie jest choroba. Czy ktoś zna jakiegoś specjalistę w tej mierze - prosiłbym o pomoc.

Dodam jeszcze z całym szacunkiem że całą dokumentację medyczną mam w języku angielskim a większość lekarzy, których spotykam w Polsce dotąd - to ani be , ani me w tym języku . Jeden w związku z tym przepisał mi  nawet zestaw do baniek bezogniowych , jakby to miało mi pomóc ? http://www.nokaut.pl/pozostale-artykuly-medyczne/pompka-do-baniek-bezogniowych.html

Czy u nas w Polsce jest jakiś ośrodek zajmujący się fibromyalgią ?

Proszę o kontakt na mail - nunaki01@wp.pl  - dziękuje serdecznie.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-10-04 19:09
he, he, he oto Polska właśnie :-(

Dzisiaj widziałam jak stomatolog i jego asystentka, wyszli z gab. poprosili pacjentów z poczekalni aby się odsunęli bo.... robią RTG :-) drzwi otwarte, na kabelku sprzęt, stom. i asystentka za węgłem - pacjenci z poczekalnie NIE :-(
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2012-10-05 13:43
Pierwszy raz słyszę o takim państwie. Czy nie jest to przypadkiem wyspa należąca do Wielkiej Brytanii.
Nadrzędny Autor kliptuś Dodany 2012-10-08 21:26
Fibromyalgia to nie jest choroba na tyle u nas znana i poważana, aby dostać z tego tytułu rentę. W sklepach zielarskich lub ze zdrową żywnością można kupić świetne tabletki ziołowe na to schorzenie. Jest to choroba na podłożu psychologicznym. W tym momencie nie pamiętam jak nazywają się te zioło leki, a już wiem MYALGAN- bardzo dobre i jedyne na naszym polskim rynku.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Fibromyalgia - pomoc (3503 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill