www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Norbi!!! (6142 - wyświetleń)
- Autor REA Dodany 2012-10-23 19:30
Odezwij się, bo martwię się o Ciebie :-)
Norbi w tym wątku najwięcej się udzielał, pisał o swojej chorobie i dla mnie poważna była, dlatego martwię się i myślę o nim :-(
Norbi napisz,że wszystko o.k.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-11-03 23:01
Wejdź na Facebook tam teraz jadę na tych politykierów, którzy nas, niepełnosprawnych wciskają siłą do rynsztoku, nie warto marnować swoich zdolności w pisaniu na takich forach, których nikt nie pisze i nikt nie czyta prócz paru zdezorientowanych, zagubionych niepełnosprawnych i paru płatnych użytkowników... Współprowadzę na Facebooku dwie strony i jestem uczestnikiem wielu poważnie piszących o sprawach niepełnosprawnych... Możesz dołączyć także, zapraszam... :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-11-09 17:51
Cieszę się, że z Tobą o.k. może kiedyś tam zajrzę, obecnie czasu brak :-) z przyzwyczajenia zaglądam na to forum :-) Czasem wykorzystuję ich jak jestem strasznie wkurzona i opierniczam niewybrednie - ulży mi w innej sprawie. Chyba powinnam przeprosić tych po których jadę - mimo, że to prawda :-)
Pozdrawiam, trzym się Norbi i nie popuszczaj tym.... :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-11-09 21:15
Czekam na ciebie... Mamy tam bardzo dużo atrakcji... :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-11-10 20:03
:-) podałeś kilka linków - podpowiedz, gdzie najlepiej, najciekawiej i najintensywniej - gdzie się zalogować? Wszędzie mogę, ale czasu brak to i czytać nie zdążę. POZDRAWIAM :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-11-11 12:33
Wszystkie są ciekawe, więc lepiej zacznij od wejścia do moich znajomych na facebooku, przyjmuję do grona tylko osoby, które podają imina i nazwiska...
https://www.facebook.com/norbert.czapla?ref=tn_tnmn
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Norbi!!! (6142 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill