www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Prośba o pomoc w udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań. (4422 - wyświetleń)
- Autor karolamariposa Dodany 2012-11-16 21:36
Witam serdecznie

Jestem studentką Warszawskiego AWF z wydziału Turystyki i Rekreacji. Piszę z takim zapytaniem czy zechcieliby mi Państwo pomóc i odpowiedzieć drogą elektroniczną na kilka pytań związanych z podróżowaniem? Pytam, ponieważ mamy na Uczelni taki przedmiot jak Turystyka Osób Niepełnosprawnych i mamy za zadanie przeprowadzić krótki wywiad z Osobami, które są w jakimś stopniu niepełnosprawne ruchowo pod kątem ich podróży a dokładnie czy napotykają bariery w trakcie podróży? Zadanie to ma nam pomóc w przyszłości przy organizacji imprez z udziałem osób niepełnosprawnych, aby nie napotykały żadnych barier związanych z podróżowaniem.

Gdyby Państwo wyrazili chęć podzielenia się własnymi sugestiami a także doświadczeniami w tej kwestii proszę o wiadomość na maila karolina.malgorzata.kowalska@gmail.com lub o wiadomość tu na forum :-)

Podróżuje Pan/i w czasie wolnym ?
Z kim Pan/i podróżuje? 
Czy podróże te Pan/i organizuje na własną rękę czy korzysta Pan/i z ofert biur podróży, które są dostępne na naszym rynku?
Czy tego typu oferty spełniają Pan/i wszystkie oczekiwania?
Jak wygląda u Pan/i sytuacja związana z podróżami?
Czy pojawiają się jakieś bariery w trakcie podróży?
Jeśli tak jak Pan/i stara się je pokonać?
Proszę powiedzieć czym kieruje się Pan/i przy wyborze zakupu wycieczki w biurze podróży  ewentualnie przy zaplanowaniu własnej wycieczki jakimi kryteriami?
Czy odczuwa Pan/i jakieś bariery związane z podróżami po Polsce?
A jak to wygląda z podróżami za granicą?
Może opowiedział/a by Pan/i o odbytych podróżach w Polsce i za granicą?
Czy miałby/aby Pan/i jakieś wskazówki, sugestie dla Nas jako przyszłych organizatorów turystyki? Co pomogłoby nam w przygotowaniu imprez turystycznych z udziałem osób niepełnosprawnych?

Pozdrawiam Państwa serdecznie
Karolina Kowalska
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-11-17 17:25
Nie można tego ogarnąć w małą ankietę?
W ten sposób jest trudniej odpisać a pisać długie poematy to chyba bez sensu. :-)

Dodam że podobne pytania w ankiecie już gdzieś tu w tym forum były.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Prośba o pomoc w udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań. (4422 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill