www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Poszukuję rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym (6185 - wyświetleń)
- Autor studentka pedagogiki specjalnej Dodany 2012-11-26 11:33
Witam, jestem studentką I roku pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Piszę pracę zaliczeniową nt."Indywidualne studium przypadku dziecka niepełnosprawnego w wieku 2-7lat". Poszukuję rodziny z terenu Krakowa do współpracy. Chodzi głównie tutaj o rozmowę nt. rozwoju dziecka i prowadzonych działań terapeutycznych. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc. Jeśli ktoś z Państwa, byłby mi w stanie poświęcić te myślę max.2h to proszę o kontakt na priv
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-11-26 18:14
W ciągu 2 godzin będziesz w stanie dowiedzieć się wszystkiego o dziecku, przejrzeć dokumentację, zrobić badania, wywiad z rodzicami.........itd,  itp ?
Chyba nie wiesz co to jest studium przypadku??????? Poczytaj!
Chyba, że to będzie opowiadanie o niepełnosprawanym dziecku?
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor studentka pedagogiki specjalnej Dodany 2012-11-27 09:32
Może nie tak wszystkiego ale myślę że jestem dużo w stanie, jeśli się dobrze zorganizuje oraz będzie odpowiednia współpraca ze strony rodziców. Jestem dopiero na I roku więc samodzielnych badań raczej w stanie zrobić nie jestem i muszę bazować generalnie na wywiadzie i dokumentacji.
Nadrzędny Autor malgosia2978 Dodany 2012-11-27 13:12
Mam niepełnosprawną córkę, ale Marysi ma już 8 lat więc nie wiem czyby się kwalifikowała. Jest pod stałą opieka poradni psychologicznej w związku ze swoja chorobą. Jeśli Panią to interesuje to chętnie Pani pomogę. Marysia była ostatnio w programie Elżbiety Jaworowicz -"Sprawa dla reportera".
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-11-27 17:03

>samodzielnych badań raczej w stanie zrobić <


To w związku z tym nie używaj terminu "studium przypadku". Taki temat może być przedmiotem Twojej pracy licencjackiej, magisterskiej a nie zwykłego zaliczenia. Stąd, pozwoliłam sobie, na odesłanie Ciebie do literatury.
W każdym razie, życzę powodzenia i dobrego "opisania" przypadku, którym się będziesz zajmować.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor syneloi Dodany 2013-03-11 16:10
I jak poszło?
Nadrzędny - Autor moniak Dodany 2014-02-21 20:20
pomogłabym, ale kiedy slysze o dwoch godzinach na pełne studium przypadku, to mi sie odechciewa
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2014-02-23 19:08
Nowe formy edukacji? :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Poszukuję rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym (6185 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill