www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 7) (205754 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-05 01:17

>Autor lidian Dodany 2012-12-04 23:16
>......wywołałeś awanturę obrażając kilka osób.


Lidian napisała że obraziłem kilka osób.

BARDZO PROSZĘ O WPIS (pod tym postem) OBRAŻONE OSOBY.
Wystarczy wpis Czuję się obrażony/obrażona
(chociaż byłbym wdzięczny z wskazanie miejsca gdzie obraziłem lub zacytowanie. ALE NIE JEST TO KONIECZNE
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-07 23:14
hej obrażeni, Boicie się napisać? Przecież jest Was klika  upsss kilka.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-08 10:39
nie wiedziałam że inteligencja twoja sięga tak wysoko że aż karze pisać do samego siebie :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-08 17:38
Ja się nie obrażam na wszystkich, tylko dochodzę do wniosku, że nie każdy rozumie mnie i ja nie rozumiem każdego... Czyli nie rozumiemy się wzajemnie... Czy nie lepiej spotkać się na żywo i omówić niektóre sprawy widząc się, może relacje pomiędzy nami byłyby poprawniejsze...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-08 17:42
Dawniej też tak myślałam. Teraz wiem, że niektórych osób nie chciałabym spotkać w realu. Myślę, że i one mnie. Nie nadajemy na tych samych falach. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-08 17:58
Jakbyśmy się spotkali, to być może, zaczęlibyśmy nadawać na tych samych falach... Tylko komuś na tym nie zależy aby niepełnosprawni nadawali na tych samych falach myślowych co powinni...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-08 18:07
Co Ty mówisz? Komu? A kto Cię zmusi do myślenia w inny sposób niż Ty chcesz? Ty rządzisz swoją głową i masz własny rozum.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-08 18:10
HMMM...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-08 19:19
Dochodzę do wniosku, że nie chcesz spotkania w realu... Hmm, a może nie chcesz dlatego, aby komuś spojrzeć w oczy???
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-08 19:24
Norbi co Ty mówisz? To jakieś brednie. Nawet nie ma sensu dalej takiej rozmowy prowadzić.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-08 22:21

>Ja się nie obrażam na wszystkich, tylko dochodzę do wniosku, że nie każdy rozumie mnie i ja nie rozumiem każdego


Norbi Wiadomo że pismo jest niedoskonałe. I zdarza się ze jest nie zrozumiałe dla innych. A jeśli nie można się spotkać To wystarczy precyzyjnie zapytać i poczekać na wyjaśnienie. Ja w każdym bądź razie rozumiem o co Ci chodziło w Tej wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-05 10:17 Zmieniony 2012-12-05 10:32
Żeby nie zamykać możliwości  wypowiedzi w tym temacie innym nie obrażonym :-)
  zastawię ten wpis jako ostatni
(, mam nadzieje że  te   k i l k a  osób się podpisze pod postem wyżej aby   nie wyszło że Lidian zmyśla ;-) delikatnie mówiąc.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-05 12:30
Nagle stałeś się delikatny? Nie wierzę, to tylko poza.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-06 19:54
A TY jesteś zwykłą intrygantką . Nikt nie poczuł się obrażony . Czyli Te" kilka "To ty zmyśliłaś!
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-08 18:00
WALPOZ JAK CI TAK KONIECZNIE ZALEZY TO JA SIE CZUJE OBRAZONA WIEC MNIE TERAZ BŁAGAJ O WYBACZENIE.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-08 18:05
:-)))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-08 19:20
WOW, ale z ciebie obrażalska, WOW...
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-08 22:27
Staruszko123

To zależy jak mocno i czym Cie obraziłem. Pierwsza obrażona jest czy to już jest kilka?
Poczekaj na podziękowania od Lidian. Mam nadzieje ze Tu w niczym Cie nie obraziłem, ale na wszelki wypadek nie będę pisał pod Twoimi postami aby nie zrobić tego nieświadomie bo nie wiem co Cie obraża.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-06 19:37
A oto wal.....

http://forum.niepelnosprawni.pl/forum_search.pl?words=&user=walpoz&board=0&min=&max=&field=body&sort=time&order=desc&body=1 .
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-06 19:55
Cześć kapustka :-) modra oczywiscie :-)))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-06 20:19
BRAWO ELLA HE,HE,HE:)))))))))
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-06 20:24
A oto staruszka :-))
http://forum.niepelnosprawni.pl/forum_search.pl?words=&user=Staruszka123&board=0&min=&max=&field=body&sort=time&order=desc&body=1

Śmieszne ma sposoby ta modra :-)))) HA HA HA :-)))

edycja
Zapomniałem dopisać

BRAWO WAL HE HE HE :-))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-06 20:31
pytanie do Lidian. Proszę bez wykrętów , bo pytania są precyzyjne.

>  Autor lidian Dodany 2012-12-05 00:45
>Nigdy nikogo nie próbowałam obrazić. Szanuję Ciebie i przykro mi, że nie zrozumiałeś kogo miałam na myśli mówiąc o obrażaniu innych. >Niestety nie wszystko da się powiedzieć na forum nie urażając uczuć niektórych osób, a prywatnie nie chcę z Tobą pisać więc jak mnie nie >rozumiesz , to trudno. Właściwie to wiem, że rozumiesz, bo jesteś inteligentnym facetem, ale z jakiegoś powodu nie chcesz tego powiedzieć >głośno.


Kogo miałaś na myśli pisząc "niektórych osób"
Dlaczego nie chcesz pisać prywatnie? Ja się mogę tylko domyślać .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 20:47
A kim Ty jesteś, że ja muszę odpowiadać na Twoje pytania? I  to jeszcze z zastrzeżeniem, bez wykrętów. Nie żartuj. Odpowiadam tylko wtedy kiedy chcę i komu chcę.
Prywatnie piszę tylko z wybranymi osobami, a Ty do nich nie należysz. I nie dorabiaj do tego swoich teorii.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-12 21:16
Super. Pani na włościach. A nie mówiłem. Traktujesz to jak swoje podwórko. Tylko dlaczego tu nikt z O.N. dłużej nie chce pisać?
Nie powiem są weteranki zaprawione w boju Ella,Basia i Ty i ostatnie litery :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2014-12-04 16:16
To już wtedy bylo niewyjaśnione nieporozumienie? 
Gdzie sa Twoi wybrańcy?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-06 21:01
Lid on się do wywiadu zapisał. Nie dziw się bo wiesz jak to jest z Bond
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 21:04
A niech tam. Mam to gdzieś. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-06 21:40

>Mam to gdzieś. ))))


Zdecydowałaś się udzielić odpowiedzi?

ps.
A jak wybierasz "wybrane osoby"? Rzucasz kostką czy monetę?
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2012-12-08 12:44
Czytam od jakiegoś czasu wypociny kogoś kto się podpisuje walpoz i zastanawia mnie dlaczego tu mąci i obraża innych uczestników tego forum?Człowieku daj sobie spokój i idź mieszać gdzie indziej.Acha,jak bedziesz chciał mnie w jakiś sposób sobie znany obrazić to nie wysilaj się bo więcej nie będę reagowała na twoje wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-12-08 13:19
eliska ale jesteś ostra :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-08 16:08
Coś do przemyśleń:
"Gdy rozumiemy, jakie potrzeby motywują ludzkie zachowania, nie mamy żadnych wrogów." Marshall B. Rosenberg
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-08 16:16
Jesteś w stanie zrozumieć potrzeby nieznajomej osoby szkalującej i obrażającej Cię niewybrednymi słowami?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-08 16:34

>Jesteś w stanie zrozumieć potrzeby nieznajomej osoby szkalującej i obrażającej Cię niewybrednymi słowami?<


To miało być do przemyśleń, ale skoro mnie zapytałaś,  odpowiadam - jestem.
Poza tym trudno mnie obrazić tak na odległość, gdy osoba z drugiej strony klawiatury nie zna mnie na tyle, aby wydawać sądy, więc jakie to ma znaczenie co o mnie myśli lub pisze? "Korona z głowy mi nie spadnie", gdy przemilczę rzekomą obrazę, ale za to mogę zyskać więcej.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-08 17:00
Nie chodziło mi o to czy będziesz się czuł obrażony czy nie i co z tym "zrobisz" tylko czy jesteś w stanie zrozumieć potrzeby takiej osoby.
JAkie to mogą być potrzeby? Chyba tylko takie by dać upust swojej frustracji i odreagować na innych.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-08 18:26
Lidian, idą święta, więc lepiej pogódźmy się i bądźmy dla siebie rodziną a nie wilkami...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-08 18:30
Powiedz mi Norbi , w którym miejscu na forum ja się z Tobą kłócę?????????????? Wydawało mi się, że rozmawiamy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-08 19:26
nie ze mną się kłócisz ale z paroma osobami tak... Więc jako starsza osoba, apeluję o świąteczny nastrój... A jeśli chodzi o zmiany na forum to już nie raz wypowiadałem się co tej kwestii z innymi osobami...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-08 19:30
Norbi z kim się kłócę? Co Ty mówisz? Poczytaj dokładnie , a zrozumiesz. Odpowiedź na zaczepkę nie jest kłótnią. Tutaj przyznaję rację NAchbarowi, że lepiej nie odpowiadać, ale stało się. Przestanę Norbi również Tobie odpowiadać, bo widzę, że wyraźnie chcesz sprowokować utarczkę słowną. A na to nie mam ochoty. :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-09 20:00
Utarczka słowna :-) może być uznana za kłótnię, rozrabianie,obrażanie i co tam jeszcze?. Norbi strzeż się i lepiej wyhamuj ;-)))) przyhamuj lub nie przeginaj. A najlepiej czytaj ze zrozumieniem a jak nie chcesz zrozumieć to lepiej nic nie pisz. Niedługo zostanie Ci zaproponowane abyś zmienił forum albo założył swoje jak Ci coś nie pasi :-)))
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-11 22:28
Norbi , czy już zaczynasz stroić choinkę ? No wiesz,  świąteczny nastój zrobimy gdy drzewko ustroimy :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-08 18:23
Nachbar, jesteś mądrym starszym panem... Zawsze cię poważałem i będę poważał... Bo twoje słowa zawsze są wiążące w tematach, lubię czytać twoje posty...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-08 18:57

>Nie chodziło mi o to czy będziesz się czuł obrażony czy nie i co z tym "zrobisz" tylko czy jesteś w stanie zrozumieć potrzeby takiej osoby.<


Lidian, przecież wyraźnie odpowiedziałem na Twoje pytanie. Jestem w stanie zrozumieć potrzeby, czy raczej intencje takiej osoby.
Ponadto wyjaśniłem, jak podchodzę do tego rodzaju zachowań. Czasy, gdy pojedynkowano się w obronie honoru, już dawno minęły. W dobie Internetu obrażanie się na każdego wyrażającego niepochlebną opinię o osobie, o której nic nie wie i nie zna osobiście,  jest - moim zdaniem - śmieszne.
Może nie zwróciłaś na to uwagi, ale już kiedyś napisałem, jak zachować się w przypadku, gdy ktoś na Forum urządza "osobiste wycieczki". Wystarczy nie odpowiadać na zaczepki i ignorować posty takiej osoby, a nawet i wówczas, gdy porusza jakiś istotny temat. W gwarze internetowej nazywa się to "nie karmić trolla".
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-08 19:16

>Gdy rozumiemy, jakie potrzeby motywują ludzkie zachowania, nie mamy żadnych wrogów." Marshall B. Rosenberg <


Dałeś temat do rozmyślań więc do tego nawiązałam. :-) Nie miałam na myśli forum. MAsz rację co do "osobistych podchodów", tylko to jest trudne i nieraz niestety odzywamy się i "karmimy trolla" jak mówisz.
Tak, odpowiedziałeś na moje pytanie, ale oczekiwałabym wyjaśnienia kładąc nacisk na "jakie potrzeby motywują ludzkie zachowania".  Powiedz więc (" Jestem w stanie zrozumieć potrzeby, czy raczej intencje takiej osoby" tak powiedziałeś. ) jakie potrzeby może mieć osoba obrażająca innych na forum, bo intencje są jasne.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-10 23:49

>Tak, odpowiedziałeś na moje pytanie, ale oczekiwałabym wyjaśnienia kładąc nacisk na "jakie potrzeby motywują ludzkie zachowania".  >Powiedz więc (" Jestem w stanie zrozumieć potrzeby,
>czy raczej intencje takiej osoby" tak powiedziałeś. ) jakie potrzeby może mieć osoba obrażająca innych na forum, bo intencje są jasne.


Strasznie to intencjonalnie zapotrzebowane :-)))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-08 22:38 Zmieniony 2012-12-08 22:43
eliska przeczytałem Twoje wypociny(mam nadzieje że to nie jest obraźliwe określenie). Ja nie przypominam sobie abyśmy gdzieś wymieniali poglądy. Nie trzeba sie zastanawiać Tylko przeczytać od początku powód dyskusji. Ty nie jesteś wstanie Tego zrozumieć bo to były wypowiedzi dla Lidian , a ona to doskonale zrozumiała. Tylko trudno jej się przyznać do błędów.

>obraża innych uczestników tego forum


Napisałaś innych. To Tobie też zadam precyzyjne pytanie. Wymień Tych innych. Bo jedynie Staruszka123 napisała że była przeze mnie obrażona. Jeśli nie wymienisz"innych" to Też nazwę Cię intrygantką.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-09 11:35

>jakie potrzeby może mieć osoba obrażająca innych na forum, bo intencje są jasne.<


Pytasz, Lidian, jakie potrzeby? A choćby satysfakcję z tego, że może "dokopać" innym i poczuć się "wielką". Czy taką osobę można nazwać wrogiem? Uważam, że nie. Raczej osobą biedną i zagubioną, mającą niską samoocenę. I właśnie  myśl, którą zacytowałem, skłania do zastanowienia się nad tym, co motywuje człowieka do określonego zachowania.
Zwróć uwagę, że takie "zamierzone zamieszanie" odwraca uwagę od tematu dyskusji, a skupia się jedynie na osobie, która spowodowała zamęt.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-09 17:16
Teraz otrzymałam odpowiedź na moje pytanie. O to mi chodziło. :-)))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-10 21:57
Nachbar zapytam co miała eliska z takiego wpisu?
"

>Czytam od jakiegoś czasu wypociny kogoś kto się podpisuje walpoz i zastanawia mnie dlaczego tu mąci i obraża innych uczestników tego
>forum?Człowieku daj sobie spokój i idź mieszać gdzie indziej.Acha,jak bedziesz chciał mnie w jakiś sposób sobie znany obrazić to nie wysilaj
>się bo więcej nie będę reagowała na twoje wypowiedzi.


Poczuła się wielka?
To od czego odwróciło i na czym skupiło takie "zamierzone zamieszanie"?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-10 22:33
NO WIDZISZ WALPOZ TO DRUGA KOBIETA KTORA POCZUŁA SIE OBRAZONA.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 7) (205754 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill