www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / "Damski Bokser" w Hotelu Brystol-Warszawa (11825 - wyświetleń)
- Autor a.b.c.cieslakkrzysztof.51 Dodany 2012-07-19 22:34
                                            " PAŃSTWO w PAŃSTWIE ", a inwalidów - BIJĄ ...
                                            a.b.c.cieslakkrzysztof.51, 14 Lipca 2012, 22:30

                                      ~#~ UWAGA !!! na DAMSKIEGO BOKSERA, z RH+ MEDIC...
   # UWAGA !!! na RH+ MEDIC ..... w skrócie opiszę pewną sprawę, która miała miejsce w Warszawskim hotelu: " BRISTOL ", znajdującym się na Krakowskim Przedmieściu.
~ W dniu 30 marca 2012 roku, wraz z żoną, która jest INWALIDKĄ od ( 2 ) drugiego roku życia, zostaliśmy zaproszeni na pokaz firmy przedstawiającej się jako: " RH+ MEDIC " i tam na miejscu po raz pierwszy potraktowano nas w bestialski sposób, moją małżonkę, która nigdy na takich pokazach nie siada, tylko stoi obok mnie, ( przeważnie jest to w ostatnim rzędzie - żeby nikomu nie przeszkadzać ), a tu moją małżonkę chciano na siłę uszczęśliwić - sadzając ją na krześle, a mnie przenosząc do pierwszego rzędu, gdy odmówiliśmy takiego traktowania i narzucania ich woli - to ja wraz z małżonką zostaliśmy wyrzuceni z tego pokazu, a moja żona pobita, przez jednego z tych którzy obsługiwali ten pokaz, " Damskiego BOKSERA ", a jej plecak: rzucany, jak worek kartofli.
~ W holu hotelu zadzwoniłem po POLICJĘ i POGOTOWIE RATUNKOWE, Policja przyjechała zachowując się wobec nas beznadziejnie, a Pogotowie Ratunkowe, choć moja żona źle się czuła - odmówiło przyjazdu, Policjanci którzy byli na INTERWENCJI : " ODMÓWILI " wezwania Pogotowia, tłumacząc że oni nie są od tego, a ja musiałem żonę odwieść do SZPITALA - na Ostry Dyżur - pojechaliśmy do szpitala na ul. Lindleya, gdzie zrobiono żonie zdjęcie rentgenowskie i po zbadaniu jej, lekarz badający stwierdził: zbicie : " PRAWEGO BOKU ", po pchnięciu mojej żony na framugę drzwi.
~~~ Policja, która była na interwencji, oraz policjantka z KOMENDY na ul. WILCZEJ, która nas przesłuchiwała nas: " dopiero po ponad dwu miesiącach od incydentu - potraktowali nas jak intruzów i po oddaniu sprawy przez policję do: " Prokuratury Rejonowej w Warszawie na Ochocie przy ul. Wiślickiej 6, ( to ta słynna prokuratura z tą aferą o prokuratorze, który sławił się w seksie z przesłuchiwanymi paniami ), przez pracującą tam panią asesor: " A. Z. " - została umorzona, ze względu na niską szkodliwość czynu.
~ Pobicie i wyrzucenie z pokazu, co mogły zarejestrować: " Hotelowe KAMERY " w ogóle, nie wzięto pod uwagę, bo nasza prokuratura ma w: " D...e " takich jak ja i MOJA ŻONA, która jest INWALIDKĄ, po Haine-Medina i to od drugiego roku życia chodząca w protezie, a od jej pobicia musi chodzić dodatkowo o KULI, gdyż od dnia 30 marca 2012 roku i pobiciu przez: " DAMSKIEGO BOKSERA zatrudnionego z RH+ MEDIC ", ( Chyba po to, żeby wyrzucać takich jak my, którzy nie dostosowali się do bandyty ), cały czas chodzi o kuli, bo przy tym pobiciu i pchnięciu ją na framugę drzwi przez damskiego boksera - "Uszkodzono jej PROTEZĘ ", na której naprawę jej nie stać...
~~~Nasza PROKURATURA i POLICJA - chroni tylko: " TAKICH ŁOBUZÓW i BANDYTÓW ", INWALIDA taki jak moja żona - nie ma szans na żadną SPRAWIEDLIWOŚĆ, gdyż nie stać ją na Sprawę Cywilną w Sądzie i przez to, tacy: ŁOBUZY i BANDYCI, z firm takich, jak RH+ MEDIC - nabijających ludzi w butelkę, których toleruje Policja i pozwalająca na takie INCYDENTY, oraz tacy jak : asesorzy w Prokuraturach - UMARZAJĄCY SPRAWY , ze względu na niską SZKODLIWOŚĆ CZYNU, niech ktoś z prokuratury mi odpowie na pytanie: CO ??? musiało by się stać, żeby taki : "ŁOBUZ", musiałby za taki czyn pociągnięty - do ODPOWIEDZIALNOŚCI.
~#~ Na sam koniec dodam, żeby było śmiesznie - że Prokuratura Rejonowa na Warszawskiej Ochocie, przy ul. Wiślickiej 6 ::: posługuje się jakąś: " OPINIĄ Lekarza Sądowego " - - - u którego moja żona - NIGDY nie BYŁA , bo nikt na taką wizytę - jej nie WZYWAŁ ...
~#~ OPISANĄ SPRAWĘ KIERUJĘ - INNYM, żeby wiedzieli co po zatrudnionych osobach w firmie: " KRZAK ", która przedstawia się jako - RH+ MEDIC, nie wiadomo na dodatek skąd pochodzi, chodząc na ich pokazy -  czego po nich - MOŻNA się SPODZIEWAĆ.
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-07-20 07:59
Nie bardzo znam się na sprawach karnych ale czy składał Pan Zażalenie na postanowienie prokuratury o umorzenie śledztwa?
Przykład takiego
http://www.obronapraw.pl/pisma/w_97.pdf
Nadrzędny - Autor a.b.c.cieslakkrzysztof.51 Dodany 2012-07-20 20:09
# wczoraj - napisałem i złożyłem skargą, na te BZDURY, że się z tym nie zgadzam i dlaczego posługują się jakąś opinią lekarza sądowego ::: skoro u niego - moja żona nie była, gdyż nigdy nie dostała wezwania na badanie ... Zresztą ,  w prokuraturach wszystko się umarza, bo tam wszystkimi takimi sprawami nie zajmują się prokuratorzy ::: tylko jacyś tam asesorzy - tacy jak w sprawie mojej żony --- jakaś tam asesor; ' A.Z. " . / a tak po prawdzie mówiąc - to im : " NIE ODPUŚCIMY, a winni zostaną - UKARANI ...  
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2012-12-06 23:09
Ja od pół roku jeżdżę na wózku inwalidzkim ale sobie obiecałam że im nie daruję . Będę się odwoływać aż do ukarania winnych pogorszenia się mojego stanu zdrowia . Nie wiedziałam że mój mąż się tu zarejestrował !.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-12-07 09:20
Hm, masz prawo - korzystać z całego dobrodziejstwa dostępnych elementów prawnych etc..
Ale obawiam się, że mogłaś to odebrać bardziej dramatycznie niż było w rzeczywistości. A aby udowodnić rzeczywisty powód pogorszenia się stanu zdrowia to naprawdę musiałabyś mieć mocne argumenty - opisane takimi nie są, więc słabo to widzę.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2012-12-10 03:46
Trzech lekarzy twierdzi ze to moje nagłe pogorszenie stanu zdrowia ma związek z wydarzeniami . Przeszłam szereg specjalistycznych badań mam propozycję w styczniu operacji czego się panicznie boje , Moje marzenie to stanąć na nowo na nogi i móc chodzić jak dawniej . Ciężko się przyzwyczaić do wózka . Zamienić rower na wózek , czy ramię męża podczas chodzenia na wózek w ciągu kilku miesięcy to naprawdę nie należy do przyjemności. Jak się ma kasę to można wszystko . Ale Ja mimo braku kasy nie odpuszczę . Potrzebna mnie jest dość kosztowna rehabilitacja po której jest szansa na ponowne chodzenie. Chodziłam a obecnie siedzę na wózku z winy takiego co to uważa się za osiłka i szarpie niepełnosprawną osobą śmiejąc się przy tym . Nigdy nie odpuszczę . Będę się odwoływała aż do skutku do ukarania winnego tego że dziś siedzę na wózku a nie chodzę bez względu na to czy to się komuś podoba czy nie. Jestem typem uparciucha i zawsze walczyłam o swoje i w tym temacie nie ustąpię.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-10 07:49
Jeżeli jest choć maleńka szansa na sprawiedliwość, to walcz. Twoje zdrowie jest najważniejsze. Powodzenia Koko.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2012-12-13 15:26
I będę walczyć na razie to prokuratura poprosiła mojego lekarza o dokumentacje mojego leczenia wiem bo będąc na kontroli założyli mnie tymczasową kartę .i jest szansa na sprawę z urzędu i ukarania ochroniarza a ja nie ustąpię . Zobaczymy co będzie dalej ,jak coś będę wiedziała to napiszę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-13 15:47
Trzeba hamować tych co mają "szybkie ręce", szczególnie do słabszych. Jeśli się im nie przeciwstawimy, to będą myśleli, że wszystko jest ok.
Może dzięki temu co załatwisz inni nabiorą odwagi do walki o swoje prawa.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-09 12:48
czesc  malo jest u nas lasow taki jeden by pobiegał by sobie lub zapsał by sie do  klubu i tam by pokazał swoja sile a nie zeby kobiete okładac
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-12-20 16:25
Panie Cieślak Asesor to prawnik, ma uprawnienia prokuratorskie, kontroluje go Prokurator do tego przepisy prawa znać musi na wyrywki.
Zgodnie z kodeksem "stłuczenie" jest uszkodzeniem poniżej dni siedmiu - biegłemu to wystarczyło.
Możecie sami też złożyć akt oskarżenia do Sądu.

Tak z opisu to wynika, że zachowanie mundurowych nie miało nic wspólnego z niepełnosprawnością. Poza tym Pogotowie miało przyjechać do "stłuczonego biodra"? Ludzie na zawał czekają.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / "Damski Bokser" w Hotelu Brystol-Warszawa (11825 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill