www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / ZEMSTA ZUS na niepełnosprawnym (6787 - wyświetleń)
- Autor lemor Dodany 2012-11-28 00:32
Pokazałem bezprawie panujące w ZUS w Nowym Sączu 05-05-2010 minęło 2,5 roku i cały czas ZUS robi zemstę na mnie że pokazałem nieprawidłowości, jednocześnie umywając ręce i tuszując nieprawidłowości. Sprawa znalazła finał w sądzie 29-11-2012 druga rozprawa przeciwko ZUS (czy ZUS oznacza o s Z U S t w o )
https://www.youtube.com/watch?v=Iw89B8DwNpI&list=PLA25767A0F2D8A66E&feature=plcp
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-11-28 10:49
Zabrakło u Pana, choćby na końcu spotkania z orzecznikiem: "rozmowa była nagrywana", a w związku z tym proszę się m.in. spodziewać odpowiedzialności z Art. 267 § 2-3 KK
Podał Pan  sprawę do Prokuratury. Przegra lekarz orzecznik ZUS, to jest murowane, ale i Pan ma mały problem.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-11-28 15:46
Zabierając jeszcze głos w tej sprawie,  na przedstawianym przez Pana materiale (są to trzy filmiki)   nie naniesiono całego przebiegu badania i całej rozmowy, jest tylko fragment ten najgorszy z ubliżającymi słowami lekarza, dlaczego ? skąd mamy (wszyscy)  wiedzieć co Pan odpowiadał, co robił, jak się zachowywał?

Patrzyłam na Pana na filmach, jeśli Pan oczekiwał : częściowo niezdolny do pracy to wszystko się zgadza> Niech w trybie odwoławczym tak Panu zasądzą
Jeśli Pan oczekiwał całkowicie niezdolny do pracy, to nie dziwię się że lekarz się zdenerwował.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-11-28 17:19
Julka zastanów się co wypisujesz

>Jeśli Pan oczekiwał całkowicie niezdolny do pracy, to nie dziwię się że lekarz się zdenerwował.<


Lekarz może się nawet wściec i mieć pianę na pysku, a i tak jego psim obowiązkiem jest zachowanie zgodne z funkcją i miejscem pracy - on lekarz czyli leczy, pacjent chory - może być nerwowy, durny, brudny bo ma np. sklerozę albo brak wody.
Poza tym, że Tobie za mało chyba nie ma znaczenia, ktoś tym się zajął i jak widać lek. nie miał racji. Poza tym facet miał iść na badanie z kodeksem wg. ciebie?
Nadrzędny Autor Julka_ Dodany 2012-12-29 14:14
W kwestii formalnej jeden mój konieczny wpis.
W telewizji i nie tylko śledziło Pana losy wielu widzów, sam Pan tego chciał.
lemor usunął film na youtube. oznacza to tylko jedno, Pan lemor nie miał racji.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-24 11:28
Nie wiem tego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / ZEMSTA ZUS na niepełnosprawnym (6787 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill