www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Bariery w życiu społecznym osób niepełnosprawnych ruchowo ob (7465 - wyświetleń)
- Autor awojcik Dodany 2013-01-17 17:27 Zmieniony 2013-01-17 17:39
Nazywam się Agnieszka Wójcik i jestem studentką II roku Zdrowia Publicznego na
Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę pracę magisterską na temat ,, Bariery w życiu
społecznym osób niepełnosprawnych ruchowo objętych opieką instytucjonalną”. Ankieta jest
całkowicie anonimowa, a uzyskane odpowiedzi zostaną wykorzystane wyłącznie do celów
naukowych, w związku z tym proszę o szczere odpowiedzi.
Z góry dziękuję za jej wypełnienie

Link do ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-36754.html
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-18 02:33
Bariery społeczne na tym forum, są opisane, aż za nadto, wystarczy tylko poczytać...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-18 17:45
Norbi, dziewczynie chodzi o odpowiedzi na k o n k r e t n e pytania. Na podstawie tych odpowiedzi będzie analizowała problem. Teoretycznie, zapewne, wie, że tych problemów jest cała masa :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-18 22:09
to niech dyskutuje razem z nami, wg mnie ankiety ankiety są zbyt stereotypowe...
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-01-19 13:16
Norbercie,

Studentom ankiety są po to, żeby mogli przeprowadzić badania wymagane do pracy dyplomowej. Mówiąc brutalnie: chcesz dziewczynie pomóc zostać magistrem to wypełnij. Nie chcesz, nie wypełniaj.

Autorko,

Dla pewności: to tak ma być, że w każdym pytaniu można zaznaczyć tylko jedną odpowiedź? Pytania nie zawsze wskazują wprost, że chodzi Ci np. tylko o rzecz najważniejszą czy najczęstszą (ze wszystkich możliwych)
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-07 09:03
Dokładnie pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Bariery w życiu społecznym osób niepełnosprawnych ruchowo ob (7465 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill