www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / potrzebuje pomocy (8919 - wyświetleń)
- Autor aga kluzo Dodany 2007-03-26 09:38
Witam wszystkich!Mam do Was prośbę i pytanie jednoczescnie.Czy ktos posiada moze, zbedny wózek dla 7 letniego dziecka?Odkupie lub przyjme.Bede wdzieczna, za pomoc.Jestem sama.Wychowuje 2 dzieci, w tym 7letnia Julke z MPDz.Pozdrawiam serdecznie.
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-03-26 20:56
Witam, wózka co prawda nie mam, ale wiem, że raz na 3 lata (dorośli raz na 5 lat)mogą sie starać się  o dofinansowanie sprzętu ortopedycznego z Narodowego Funduszu Zdrowia. W tym celu należy z dzieckiem udać się do neurologa, jest on w posiadaniu odpowiednich druków, (i kodów). Z wypełnionym wnioskiem udajemy się do sklepu rehabilitacyjnego, który ma podpisaną umowę z NFZ i nabywamy sprzęt. Proszę być ostrożną w dobieraniu, wybieraniu sprzętu. Najlepiej się udać do sklepu z kimś, kto korzysta z wózka, albo też kto opiekuje sieę osobąz niepełnosprawnością. wózek powinien być dobrze dobrany, tak aby jego użytkowanie nie przyczyniło się do np pogłębiania wad postawy, żeby był dopasowany. Mam nadzieje, że pomogłam, jeśli ma Pani pytania, proszę o informację zwrotną.
Nadrzędny - Autor aga kluzo Dodany 2007-03-27 09:35
Witam!!dziekuje za odzew.To wszystko co mi Pani napisala to wiem, ale znalazłam sie w takiej sytuacii, ze nowy wózek, który na wniosek wzielam w styczniu tego roku zepsuł sie< złamał>, oddałam go do reklamacii i czekam na odpowiedz co dalej.A córke musialam ''przesadzic''do starego sprzetu, który ledwo zipie, bo córka juz z niego wyrosla.Boje sie wychodzic z nia gdzies daleko od domu, bo co zrobie jak mi sie sprzet ''rozkraczy?''Momo wsystko bardzo Pani dziekuje i zycze wesołych swiat!!
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-03-27 20:33
Czy dotarła do Pani wiadomość prywatna?
Dziękuje, wzajemnie
Nadrzędny - Autor aga kluzo Dodany 2007-03-28 10:45
Witam ponownie!!Nie dostalam zadnej prywatnej wiadomosci?!pozdrowionka
Nadrzędny Autor maka Dodany 2007-03-28 14:02
Oddam za darmo używany /stan b.dobry/ wózek prod. włoskiej OBI 3 dla dziecka z mpd w wieku od 10 - 16 lat. Wyposażenie - barierka zbezp. ,zagłówki stabilizujące głowę, koszyczek na zakupy. Wózek można zob. na str.-ORMESA- lub wyślę zdjęcie wózka e-mail. Przemyśl.
podpis: Rafał (odpowiedz na ogłoszenie)
telefon: 606207953
(tutaj od 26.03.2007 do 26.04.2007)

znalazłam takie ogłoszenie - tutaj:

http://centrum.niepelnosprawni.pl/ogloszenia.html?what=3

pozdrawiam, marta
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-03-28 15:14
A wiec powtórzę się skoro wózek nie spełnia swoich wymagań można sttaraćsię o nowy bądz naprawę już zakupionego. Jeśli będzie Pani chciała służę pomocą w zredagowaniu pisma.
Nadrzędny Autor aga kluzo Dodany 2007-03-29 10:27
Witam!!dziekuje za pomoc.Wczoraj znalazłam to samo ogłoszenie, które mi podeslalisci.Juz sie ''zgadałam''z panem Rafałem i po swietach przysle mi wózek.Raz jeszcze dziekuje za pomoc!!!Kolorowych jajek na Wielkanoc!!
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-23 10:45
Poszukaj w necie.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-12-10 07:15
poszukaj na olx.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / potrzebuje pomocy (8919 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill