www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 8) (204505 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-10 22:59
Mylisz się , to kobieta która próbowała obrażać.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-13 10:55
Walpoz,a moze Sylwek rzuci pomysł do nowego tematu?Chłopak napewno czyms sie interesuje,czyms pasjonuje....wiec zawsze mozna na ten temat pogadac.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-13 19:20
:-))) Masz rację. To niezwykle interesujący człowiek. I zgadzam się z Tobą pasjonat jak nikt na tym forum. Trzeba będzie z nim pogadać na tematy jego interesujące.
;-)
Tylko ten pomysł z nowym tematem, obawiam się troszeczkę że będziemy mieli za mało wiedzy aby podjąć dyskusję z Sylwkiem.
Ale kto wie jak nie zawiesi zbyt wysoko poprzeczki to może damy radę.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-13 22:49
:-)))widze,ze nie czekałes na inicjatywe Sylwka i sam odszukałes górnolotne tematy rozwijające zakurzone zwoje mózgowe.;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-31 22:43
Widzę że wspólnie z Sylwestrem wreszcie ruszyliście "głową" :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-31 23:24
:-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-16 22:45

>W odpowiedzi
> dla: Staruszka123
>NO WIDZISZ WALPOZ TO DRUGA KOBIETA KTORA POCZUŁA SIE OBRAZONA.


To ile jeszcze kobiet w TEJ kobiecie?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-17 16:47

>NO WIDZISZ WALPOZ TO DRUGA KOBIETA KTORA POCZUŁA SIE OBRAZONA.<


Obrażalskim dedykuję to:

>)Notoryczne obrażanie się świadczy o dużej niedojrzałości, o nieumiejętności podjęcia dialogu, uzasadnienia poglądów itp.. Człowiek, który ciągle stawia się w roli pokrzywdzonego, żąda przeprosin z byle powodu nie jest poważnym kandydatem do związku. Obrażanie się jest postawą infantylną. Jest ono uzasadnione do około 14 roku życia, ponieważ wskazuje na rozwój emocjonalny. Jeżeli natomiast jest nazbyt wyraźne u dorosłego człowieka, to oznacza, że z jakiś powodów emocjonalnie nie dojrzał.


Źródło
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-17 21:13
Powiadomienie dostałem ja a powinna staruszka :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-17 21:16
A teraz dostanie staruszka123
  Autor Nachbar Dodany 2012-12-17 16:47

>NO WIDZISZ WALPOZ TO DRUGA KOBIETA KTORA POCZUŁA SIE OBRAZONA.<


Obrażalskim dedykuję to:

>)Notoryczne obrażanie się świadczy o dużej niedojrzałości, o nieumiejętności podjęcia dialogu, uzasadnienia poglądów itp.. Człowiek, który >ciągle stawia się w roli pokrzywdzonego, żąda przeprosin z byle powodu nie jest poważnym kandydatem do związku. Obrażanie się jest >postawą infantylną. Jest ono uzasadnione do około 14 roku życia, ponieważ wskazuje na rozwój emocjonalny. Jeżeli natomiast jest nazbyt >wyraźne u dorosłego człowieka, to oznacza, że z jakiś powodów emocjonalnie nie dojrzał.


Źródło
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2014-12-04 16:09
Nikt nie pisze, to archiwa przeglądam :-)
I nadziwic sie nie mogę.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-31 22:45
Chyba nikomu nie zależy na forum. Najbardziej lubią wlecieć i gryźć :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-31 23:25
To, im najlepiej wychodzi...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-05 01:48
Nikt nie potwierdził nikt nie zaprotestował? Co to może oznaczać? Chciaż nie, Ty Norbi się z tym zgodziłeś, tylko nie wiem czy tobie zależy czy nie na tym forum.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 02:52
Mnie zależy na tym aby można było wklejać fotki. I coś zrobili z tymi schodami na forum...
Skoro Integracja tak walczy o usuwanie barier na innych stronach, to powinna też zrobić porządek na swoim forum, czyż nie mam racji, Walduś, zobacz sobie http://www.forumunorbiego.cba.pl/
Nie tylko można tam u mnie wklejać zdjęcia a także filmy...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-05 09:01
Norbi skoro masz już forum gdzie możesz wklejać zdjęcia po co Ci drugie?  Jeśli możesz odpowiadać i pisać nowe wątki to oznacza że jakoś sobie radzisz?
Właściwie , może to jest jedyne takie forum? Może tylko tu mogą pisać takie niedostosowane społecznie osoby jak REA, CZY STARUSZKA123 ? To tylko przypuszczenia ale czytając ich wpisy w kawiarence odnosi się takie wrażenie. Może takie inne forum z ograniczeniami jest wizerunkiem sytuacji osób nie w pełni sprawnych w kraju?
Może to taki sztandar barier ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 12:31 Zmieniony 2013-02-05 13:07
Walduś, źle sformułowałeś pytanie...  To forum nigdy nie będzie moje. To forum jest własnością jednej z największej organizacji pozarządowej "rzekomo" zajmującej się sprawami, jak to oni określają "ON". To moim zdaniem forum te powinno posiadać takie możliwości... A jednak nie posiada, więc nasuwa się pytanie: Gdzie to ma do rzeczywistości, skoro organizacja ta słynie w mediach, że tak pięknie działa, walczy na rzecz Osób z Niesprawnościami"???
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-05 12:46
Masz rację.  Ani moje. Oboje jak i Ci ktorzy tu piszą jesteśmy goścmi. Jest to troszeczkę niezreczne, domagać się od gospodarza drugiego dania gdy on gospodarz może zaproponować Ci tylko rosół. Można jedynie zasugerować, że oczekiwałeś czegoś innego.Możesz też w maksymalny sposób wykorzystać to czym zostałeś poczęstowany.Trzeba skosztować również oczek z rosołu aby docenić jego smak :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-05 12:52
No dobrze Norbi,to inne pytanie.Co jest tu czego nie ma u Ciebie,na podanym portalu?Bo cos jest to pewne,inaczej bys tu nie zaglądał i tak walczył,sugerował ....?A to przeciez jak slusznie Walpoz raczył zauwazyc   gospodarstwo nie nasze.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 13:15
Valkiria napisała:

>No dobrze Norbi,to inne pytanie.Co jest tu czego nie ma u Ciebie,na podanym portalu?Bo cos jest to pewne,inaczej bys tu nie zaglądał i tak walczył,sugerował ....?A to przeciez jak slusznie Walpoz raczył zauwazyc   gospodarstwo nie nasze. >


Tu jest odpowiedz...
To forum jest własnością jednej z największej organizacji pozarządowej "rzekomo" zajmującej się sprawami, jak to oni określają "ON". To moim zdaniem forum te powinno posiadać takie możliwości... A jednak nie posiada, więc nasuwa się pytanie: Gdzie to ma do rzeczywistości, skoro organizacja ta słynie w mediach, że tak pięknie działa, walczy na rzecz Osób z Niesprawnościami"???
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-05 13:12
Norbi, nie jestem pierwszy dzień w necie i wiem, czym się kończą fora z mozliwością wklejania obrazków, zdjęć itp.
Ludzie ściągają gify, jakieś cukierkowe naiwne obrazki, wklejają z pozdrowieniami i kończą się rozmowy. Dlatego ja jestem osobiście za słowem, a nie za obrazami.
Chyba, że administracja chciałaby stworzyć osobny kąt-galerię zdjęć poza wątkami kawiarenki.Może podłączoną pod profile indywidualne, może wspólną galerię.
Mam takie pytanie. Właściwie dlaczego chcesz Norbi możliwości wklejania zdjęć? Ciekawi mnie to i intryguje, przyznaję.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-02-05 13:23
Uprzedziłam moja odpowiedz do Norbiego,wystarczy wejsc pod wskazany adres i widzi sie kwiatki,buziaczki i...koniec.To tylko jeden z wielu przykładow.Niestety bądź stety,zeby forum istniało trzeba rozmawiac,tak jak w zuciu.Gdy w porcelanie miśnieńskiej zaparzysz kawe,postawisz na lnianym obrusie ciasta,tory i praliny a nie bedziesz prowadził dyskusji z nimkim przy tym stole siedzacym to zjedza,gęby utrą i pójdą.A tak na dobrą sprawę,myślisz ze nam On bardzo zalezy na wklejaniu,przedrukowywaniu i stopniowaniu?Wątpię.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 13:56
W-zetko, na początku mojego pisania na tym forum, z pewną grupą użytkowników narodził się taki pomysł aby, ci którzy mają aparaty cyfrowe, komórki z aparatami cyfrowymi, aby robić zdjęcia nieprzystosowanym obiektom użyteczności publicznej...
Wstępnie ustaliliśmy, że jesteśmy grupą z różnych zakątków Polski, więc owe zdjęcia stworzyłyby swoistą mapę nieprzystosowanych ww. obiektów...
Napisaliśmy prośbę do administracji o udostępnienie funkcji wklejania omawianych zdjęć na łamach tego forum... I otrzymaliśmy od administracji odpowiedz, że przy następnej aktualizacji forum przywrócą wklejanie linków zdjęć... Aktualizacji była już cała masa, a tej możliwości nie dano, a konkretnie chodzi o tą możliwość [img]address[/img] ...
Zobacz na podstawie tego przykładu, kliknij tu...
To jest tylko projekt, to co tam jest pokazane...
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-05 14:00
Ale powiedz mi,ciemnej masie po co taka mapa?Jesli ktos sie gdzies wybiera ma orientacje w terenie,a po drugie,masz ja u siebie?Zostaw gdzies link konkretnie do tego tematu u siebie,kto bedzie chciał zrobi "pyk" jest u Ciebie i wie wszystko.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 15:10 Zmieniony 2013-02-05 15:16
Mapa nie po to miałaby powstać, aby ktoś mógł omijać, bądź zwiedzać omawiane bariery budowlane, a nagłaśniać je w ten sposób, jak tu... zobacz, kliknij tu lub zobacz film... kliknij tu...     :-) A moim skromnym zdaniem, widząc obrazki, przedstawiające scenki do tematu, bardziej przyciągnie uwagę i zachęci do czytania, bądź oglądania, a następnie do dyskusji,...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-05 15:30
Twoje fora Norbi upadają, MArioli również więc chyba tak bardzo się nie przydały te usprawnienia. Rzeczywiście Wuzetka ma rację infantylne obrazki kotków , kwiatków i jakiś dupereli . Kolorowe literki też nie pomogły. Gdyby u Ciebie toczyły się ciekawe rozmowy, to byś tu na tym forum nie siedział.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 15:41 Zmieniony 2013-02-05 15:45
moje fora są uśpione, to że nie piszemy na tych forach, to nie świadczy, że upadają...  Za to,  teraz mamy inny sposób wpływania na tych, co mają nas na sumieniu... :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-05 15:50
Was na sumieniu............. co to znaczy?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 15:57
Nas tzn. standard życia osób niepełnosprawnych...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-05 15:59
Dalej nie rozumiem co ma standard życia do tego, że na Twoim forum przestali ludzie pisać. Przecież tutaj piszą, a standard im się nie zmienił.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 18:24
Lidian, nas standard życia, czyli, osób niepełnosprawnych, nie zmieni się, puki nie zmieni się rząd...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-05 18:35
Odbiegasz od tematu.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 19:43
to ty prowokujesz odbieganie od tematu... A jak tak bardzo chcesz, to napisz jakie zmiany chcesz na lepsze... Im więcej będziemy się domagać zmian na lepsze tym prędzej administracja będzie działać w tej sprawie...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-05 19:52
Dalej mi nie odpowiedziałeś na pytanie i odkręcasz kota ogonem. Co ma standard życia ON do tego, że nie chcą pisać na Twoim forum? Najpierw odpowiedz na bzdurę jaką napisałeś, a potem zadawaj pytania.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 20:35 Zmieniony 2013-02-05 20:38
Lidian... :-)
Nie, dlatego, że nie chcą pisać, że przeszli na inny typ pisania, mamy na Facebooku strony, czytaj dokładniej wszystkie posty... a do czytasz się... A nie którzy po prostu dostali czego chcą i odeszli... Tu też tak jest...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-05 20:40
ok :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-05 18:35
Uspione fora to Norbi jakie?Takie gdzie nikt nie pisze ?To raczej upadłe chocby Duet kolezenski ,ledwo zipiacy Mariolowy i ten podawany przez ciebie tez,szału nie ma.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 19:35
easyrider.... :-) :-)
Duet Koleżeński... >>kliknij tu<<...  to nie forum a strona.... a Forum Maclisc...>>kliknij tu<<... to Mariola, utrzymuje tylko dla kontaktów z przyjaciółmi tam są wątki ukryte, przed zwykłymi podglądaczami :-)... A jeśli chcesz wiedzieć to Mariola jest szefową teraz innego dużego forum "Sekson"...kliknij tu...
Widzę, za twoja radość się kończy...  A moje forum i strona, w chodzi wkład 
ISPON zapraszam... kliknij tuZapraszamy na audycje... kliknij tu  
Mamy także stronę na Facebooku... >>kliknij tu<<...i to nie jedną na... Więc nie musisz się martwić o nas...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-05 19:54
Wiem, że do wątków ukrytych przeniosła te wszystkie złośliwości , jakie pisałeś kiedyś o tym forum. Wiem, bo zanim ukryła, to o tym powiadomiła i ja to wszystko czytałam. Napisałam o tym na naszym forum już dawno.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 20:21
Tak, pisałem, źle o tym forum, lecz zdążyłem zauważyć, że forum jest nie aż tak złe a tylko niektórzy, stali bywalcy są nie rozważni, w postach...
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-05 23:12
Norbi jak sa pisane 2-3 posty na dzien to to forum zamiera,tak czy nie?Czy znowu bedziesz kręcił?Tak własnie jest na wymienionych przez ciebie forach.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 23:48
niech cię głowa nie boli nad zamieraniem forum... Już w tym wątku jasno i klarownie wyjaśniłem dlaczego nie piszemy, na tamtych forach... Czy mam każdemu napisać z osobna, czy to nie wystarczy???
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-02-05 16:19 Zmieniony 2013-02-05 16:23

>Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 16:41 Zmieniony 2013-02-05 16:45
>Za to,  teraz mamy inny sposób wpływania na tych, co mają nas na sumieniu...


>Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 16:57
>Nas tzn. standard życia osób niepełnosprawnych...


Ja zrozumiałem. Chodzi o decydentów, ustawodawców, Rząd. Tych, którzy w znaczący sposób decydują o losie osób niepełnosprawnych.
Powyżej wymienieni decydują o uwarunkowaniu dostosowania się do prawa unijnego również dla grupy społecznej : niepełnosprawni.
Decydują o kwocie rewaloryzacji rent, zasiłków
Decydują o warunkach w jakich mają leczyć się chorzy
itd.

jeśli mniej piszą na w/w.  forach, może przeszli do pisania na innych blogach, stronach lub jeszcze w inny sposób apelują o zmianę dokładnie polepszenie sytuacji chorych
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-02-05 16:22
O życiu ON powinny decydować przede wszystkim one same. Władza oczywiście ma obowiązek pomóc, stworzyć ramy. Wychodzi to średnio. Przede wszystkim przez to, że jesteśmy biednym krajem (w ujęciu makroekonomicznym).
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2013-02-05 16:25 Zmieniony 2013-02-05 16:30

>Autor rogal160 Dodany 2013-02-05 17:22
>O życiu ON powinny decydować przede wszystkim one same.


znowu ględzisz głupoty.
Jak sami za siebie zadecydują np. dzieci, np. niesamodzielni niezaradni, z ciężkimi chorobami...
Rząd dbać ma o cały naród, dokładnie tak, o słabych również, odpowiednimi Ustawami, które nie krzywdzą chorych nie krzywdzą zniedołężniałych chorych starców, którzy ciężko wypracowali swoje emerytury.
A przykład najbliższych, ostatnich Ustaw, lekowa, spaprany system e-WUŚ. 
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 18:42
rogal160 napisał:

>O życiu ON powinny decydować przede wszystkim one same. Władza oczywiście ma obowiązek pomóc, stworzyć ramy. Wychodzi to średnio. Przede wszystkim przez to, że jesteśmy biednym krajem (w ujęciu makroekonomicznym). >


Powiedź to im, zobaczymy, czy wrócisz cały i zdrowy... Zobacz film...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 18:30 Zmieniony 2013-02-05 18:32
Chromy, tak, oto mi chodziło... O tych, którzy decydują...

>decydują o uwarunkowaniu dostosowania się do prawa unijnego również dla grupy społecznej : niepełnosprawni.>
>Decydują o kwocie rewaloryzacji rent, zasiłków>
>Decydują o warunkach w jakich mają leczyć się chorzy
>itd.


>jeśli mniej piszą na w/w.  forach, może przeszli do pisania na innych blogach, stronach lub jeszcze w inny sposób apelują o zmianę dokładnie polepszenie sytuacji chorych

Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-05 18:33
A Wy Chromy i Norbi w jakims zwiazku jestescie?Co jeden powie drugi przyklasnie czy racja czy nie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 18:45
Mamy głowy na swoim miejscu w odróżnieniu od niektórych tu mędrców tu piszących... 
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-05 18:47
a to się uśmiałem!:-):-):-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 8) (204505 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill