www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 9) (204501 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 19:38
Śmiech to zdrowie, easyrider, masz prawo do tego... :-) :-) :-) :-p
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-06 12:23
Obyśmy mieli jak najwięcej powodów do uśmiechu. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-06 14:03
Życzę wam tego
z serca całego...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-06 14:12
Tobie również Norbi. Możemy się nie zgadzać w poglądach na różne sprawy, ale to nie oznacza, że nie możemy sobie dobrze życzyć. Powodzenia.:-))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-07 17:40
Lidian, ciągle tylko chcecie nam usta zamknąć???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-07 18:36
Wytłumacz mi Norbi dlaczego mówisz do mnie "chcecie". Sama tu przed kompem siedzę. Jeśli do mnie kierujesz słowa , to mów w liczbie pojedynczej.
Druga sprawa , kto to jest "nam". Nam czyli komu?

Nawet nie wiem do jakiego wątku to jest odnośnik. A może Ty tak już z przyzwyczajenia się do mnie przypieprzasz?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-07 21:23
Wy, to jest po staropolsku, zwracanie się do osoby...   niekonieczne w liczbie mnogiej... :-) podobnie w rosyjskim i w niemieckim...
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-08 07:48
tak,tylko wtedy to "Wy"pisane było z duzej litery tak jak w podanym przez ciebie jezyku Herr Norbert.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 08:31
Norbi. Dobrze "wy" wytłumaczone. Nie szanujesz więc i z małej litery można.  Natomiast "nas" już do tej teorii nie pasuje. Wytłumacz więc  czy reprezentujesz jakąś większą grupę ludzi, która pozwoliła Ci wypowiadać się w swoim imieniu?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 12:29
Jestem osobą niepełnosprawną, a także jestem członkiem grupy osób niepełnosprawnych znających się i z realnego jak i wirtualnego świata, była grupa osób niepełnosprawnych, "Napromieniowani Pozytywną Energią"  teraz zmieniliśmy nazwę na "ISPON" - Interaktywna Społeczność Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych, nie posiadamy siedziby, a naszą siedzibą jest Internet i nasze strony, Gdyż na razie nie planujemy zostać formą organizacji, po prostu jest dość duża grupa osób niepełnosprawnych w całym kraju, którą łączy wspólna solidarność...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-08 12:36
Czyli dostałeś od tych osób upoważnienie i w ich imieniu wypowiadasz się na tym forum używając słowa "nas". Tak zrozumiałam Twoją odpowiedź.
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-02-07 20:38
..i oby było jak najmniej "spięc" ..pomimo tego, że prowadzą one do wspólnych wniosków itd

ale zawsze lepiej się posmiac i tłumaczyć cos sobie setki razy choćby...ale zawsze bez kłótni
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-08 05:58
Długo nie pisałam, mam gości (ferie zimowe).Według mnie kazde forum czy strona , która nagłaśnia problemy ON jest bardzo potrzebna! Tu nie chodzi tylko o te forum, lecz o dotarcie do wielu osób, ktore maja wpływ na nasze zycie. W/g Jana Pawła II, bieda kraju nie usprawiedliwia rządy, by osoby chore, niepełnosprawne,cierpiące były ponizane poprzez niskie renty, wywalczane zasiłki pomocowe, czy brak dostepu do najnowszych urzadzeń ratujacych czy poprawiajacych standard życia. Nikt nie choruje na własne zyczenie! Nie rozumiem osób,które dywahują o ilosci for , stron, nie dostrzegając właściwego problemu.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 08:35

>dotarcie do wielu osób, ktore maja wpływ na nasze zycie. <


Boni i Ty w to wierzysz, że takie osoby , tu zaglądają?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 12:40
Takie było założenie tego i innych for, aby na podstawie postów pisanych przez użytkowników wyciągać wnioski, co do komfortu ich życia przez osoby zainteresowania, a następnym celem, jest uzyskiwanie przez osoby zainteresowane, przepisami w sprawach dofinansowań, rent, rynku pracy, jak osiągać jakieś korzyści...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 12:46
A skąd znasz założenia for? One nie są Twoje, to się nie wypowiadaj. Mów za swoje.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 13:02

>A skąd znasz założenia for? One nie są Twoje, to się nie wypowiadaj. Mów za swoje.>



Bo jestem adminem nie tylko "moich" for, tzn. tam gdzie się ujawniam....
A po za tym, skoro to jest forum, jednej największej organizacji medialnie zajmującej się problematyką osób niepełnosprawnych, mającą różne związki z czołowymi osobami mającymi wpływ na nasze życie (życie osób niepełnosprawnych)... A w regulaminie jest wzmianka, że wszystkie posty mogą być wykorzystane... Znaczy to jedno, że choć rzadko, to zaglądają tu osoby, mające decydujący wpływ na życie osób niepełnosprawnych...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 13:09
To , że jesteś adminem jakiegoś innego forum nic tu nie znaczy. Tu jesteś na tych samych prawach co wszyscy. I wypowiadaj się tylko za siebie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 13:18 Zmieniony 2013-02-08 13:21
Lidian napisała:

> To, że jesteś adminem jakiegoś innego forum nic tu nie znaczy. Tu jesteś na tych samych prawach co wszyscy. I wypowiadaj się tylko za siebie...> 


Lidian...
Ty jesteś w tym samym położeniu, co ja... więc wypowiadaj się także za siebie samą a nie za wszystkich użytkowników... To, że jesteś tu już długo, nie oznacza, że masz prawo do czegokolwiek na tym forum, masz prawo jedynie do wyrażania swoich myśli...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-08 13:27
Mam dość . Nie mogę pisać do osoby, która nie rozumie co czyta.  SKORO JA PISZĘ TO CHYBA WŁASNE MYŚLI WYPOWIADAM. W przeciwieństwie do Ciebie nie piszę o sobie w liczbie mnogiej więc dla normalnie myślących mówię za siebie. Tylko .........już nie powiem kto,  tego nie zrozumie.
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-08 13:08
Lidzia jestem takim beznadziejnym przypadkiem, że może przez pomyłkę, ktoś z minimalną dozą empatii zajrzy tu, lub podobnym forom:)))
Ta naiwnośc i wiara w mądrośc człowieka! Podobno dziś to niemodne :-)))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-08 13:10
Ja nie mam takich złudzeń. :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-08 19:11
Boni tak trzymaj. Nie daj się przekonać że jest inaczej :-)
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-02-06 09:43 Zmieniony 2013-02-06 09:46

>Autor easyrider Dodany 2013-02-05 19:33
>A Wy Chromy i Norbi w jakims zwiazku jestescie?Co jeden powie drugi przyklasnie czy racja czy nie.


Zapytam w Twoim stylu : Ty i lidian to w jakimś związku jesteście? że tak jej adorujesz .

>lidian
>Forum , to tylko rozrywka


Znajdź jej wpis, obcykany jesteś.  Przeczytałem Twoje wpisy, nic do rozmów nie wnosisz, czysta zabawa.
lidian przeczytaj wczorajsze wpisy, trzech osób wczoraj nie zrozumiała co piszą, ale zacznij temat byle jaki, ona już kipi jest w swoim żywiole, kolejne nadużycie "zakocham się" (znjadź wpis).

To fakt, że ludzie dobierają się w zależności też czym się interesują, jaki mają pogląd na dany temat, co traktują na poważnie a co dla żartu, ile z tego jest sensu i logiki.
Wówczas i szybciej rozumieją o czym mowa. Dla przykładu i innej beczki: dwie kumpelki którym tylko dyskoteka, malowidła, fruwajka nocna, spanie odsypianie w dzień mają problem z normalnym egzystowaniem, w dzień zawsze zmęczone, na lekcjach śpi i  nie rozumie o czym mowa na lekcji, bo jej myśli ulokowane są w luzackim życiu
Czy chce ktoś  rozmawiać na temat tak bardzo aktualny w kraju: bogacenie się jednostek elity czerpiąc korzyści z najsłabszych poprzez ich niewolniczą pracę, poprzez życie chorych w biedzie i przez fakt stworzenia paragrafów niekorzystnych dla chorych.  Nacisk kładę na chorych, gdyż jestem na stronie internetowej niepełnosprawni.pl.
Nie mam nic do prozy, poezji, muzyki, działu uśmiechnij się,  to jest w życiu potrzebne, choć i tam zawsze ktoś wskoczy zepsuje temat, to tak jakby w  geografie wplótł muzykę.
To jakby na oddziale kardiologicznym w Szpitalu dla ludzi nie leczono ludzi (chorób układu krążenia i częściowo oddechowych), a zaczęto leczyć zwierzęta
To tak jak w sklepie spożywczym ktoś szuka metalu i krzyczy że mu wolno  szukać tego artykułu w tym sklepie. Niektórzy tak sądzą tu na forum że wskoczę, odpiszę byle jak na ostatni wpis, aby dać swój głos, nie czytając początku rozmowy i wszystko jest dobrze.
rogal160, jest tak zaślepiony otumaniony sferą polityka,..., nie kojarzy co już wypisuje na forum niepełnosprawni.pl (tutaj również zaglądają, piszą rodzice ciężko chorych dzieci) ale to mu płacą. Tak zauroczony robieniem pieniędzy, że tak jak dawny cygan "za pieniądze to i matkę sprzeda."

Sadzę że o takie zmiany chodziło Waldemarowi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-06 12:22
Chromy napisał

> Ty i lidian to w jakimś związku jesteście?<


Przyłącz się do nas będzie trójkącik. :-)))))))))))))

>lidian przeczytaj wczorajsze wpisy, trzech osób wczoraj nie zrozumiała co piszą, ale zacznij temat byle jaki, ona już kipi jest w swoim żywiole, kolejne nadużycie "zakocham się" (znjadź wpis).


<

Teraz to już wiem, że Cię kocham. Miłego dnia. :-))))))
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-02-06 12:05 Zmieniony 2013-02-06 12:20
Był czas, moje początki na forum, od razu po przedstawieniu się "ścinka", przecież ja ze środowiska lekarskiego. Starszy jestem,  szubrawy zalotki-plotki  już mi nie w głowie.
Upomnieć się o ciężko chorych też tutaj nie można. Mówienie prawdziwych rzeczy  o  orzecznictwie polskim, też niewygodne. Narzekacie, we wpisach. na brak wnikliwości w Wasze leczenie, w zapoznaniu się z dokumentacją medyczną, a jeśli trafi się taki lekarz, który bardzo wnikliwie sprawdzi, też jest zły bo nie orzekł tak jak znawca, tzn. sam sobie pacjent.
Niedozwolone na tym forum jest czytanie od początku do końca, jako rodzaj zapoznania się z tematem, z osobą, rodzaj wnikliwej rozmowy, pod zarzutem " po co stare posty czytasz" Niedozwolone jest być osobą obytą z prawem która biegle Ustawy czyta.
Zrobiłem wówczas przerwę, ustąpiłem odszedłem w cień. Czemu teraz wróciłem? Chciałem zobaczyć, jak będzie gdy znowu zacznę uczestniczyć. Jest tak samo. Zostańcie w swojej paczce ze sztuczną kokardą lidian, niech zabawa w tym opakowaniu trwa, ona decyduje kiedy kokardę rozwiązuje, kto do jej koloru sukni nie pasuje..

I nie pytajcie się już dlaczego chorym będzie jeszcze ciężej. Bo m.in zaglądając na fora niepełnosprawnych (jest rzeczywiście kilka stron)  widząc zabawę, małą ilość poważnych tematów, wchodzący tu czytelnik odbiera sytuację jednoznacznie, że niepełnosprawnym jest dobrze żyć. Widząc dalej, jak z pieniędzy PFRON zabawa trawa na publicznych komputerach, jak za pieniądze PFRON student uczelni nie kończy...
Jako że Integracja jest długo na rynku, ma dużo pieniędzy na reklamę, łącznie z reklamą Fundacji, imprezy np. coroczna Gala Integracji, pismo, jest dlatego znaną stroną, trafia tu wielu czytelników.
Jak i kiedy nastąpić ma zwarcie szeregu, kiedy nie widać że strona jest zasypana poważnymi problemami, z którymi boryka się niepełnosprawny, że jest ciągle przez Rząd robiony "w balona", że posłowie nie stoją za nami murem nie upominają się o chorych w Sejmie. Kawiarenka owszem jest ale w niej o piciu i byle jakim życiu,  byle pierdołach, gdzie powinni widzieć że niepełnosprawny to człowiek chory ale bogaty kulturowo, posiada wiedzę i jest równoprawnym obywatelem RP.  Czytałem dalekie strony, te bardzo dalekie, gdzie naprawdę był tu większy porządek.
Czytelnik ma odbiór, za plecami rozkoszy niepełnosprawnych zabaw, załatwia kto inny swoje poważne interesy tzn.grupa społeczna która umie upilnować swego
Ja nie straszę, ja mówię o rzeczywistym stanie,  jakie to kolejne prezenty Rząd polski szykuje dowiecie się w swoim czasie.

Żegnam państwa użytkowników strony niepełnosprawni.pl.
Decyzja ostateczna.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-06 14:11

>Był czas, moje początki na forum, od razu po przedstawieniu się "ścinka", przecież ja ze środowiska lekarskiego<


Minęły już te czasy, że ludzie "czapkowali " lekarzom. Niektórzy do dziś nie mogą się z tym pogodzić.  "Ścinka" jak mówisz pewnie była nie ze względu na Twój zawód, a na to co i jak mówisz. Skostniałeś w swoich poglądach i nie akceptujesz zupełnie sposobu bycia ciut młodszych od siebie, dlatego tak trudno jest Ci się dostosować nawet do wymiany poglądów na forum. Szczególnie było to widoczne na przykładzie słowa lubię i kocham.

>I nie pytajcie się już dlaczego chorym będzie jeszcze ciężej. Bo m.in zaglądając na fora niepełnosprawnych (jest rzeczywiście kilka stron)  widząc zabawę, małą ilość poważnych tematów, wchodzący tu czytelnik odbiera sytuację jednoznacznie, że niepełnosprawnym jest dobrze żyć. <


A wg Ciebie niepełnosprawni powinni jęczeć i płakać w każdym miejscu. Mało im życie dopieprzyło, trzeba im jeszcze na forum dowalić, tak jak to Ty robisz patrząc, aby czasami ktoś się za często nie uśmiechnął.
Poważne sprawy osób niepełnosprawnych nie rozstrzygają się na forach internetowych. Tutaj jest miejsce na uzyskanie wskazówek i drobnych porad, a całą resztę załatwia się w realu. Trudno mi też wyobrazić sobie ludzi rządzących wertujących fora ON.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-07 17:43
Takim, jak chromy, to trzeba "czapkować" non stop... On wie co pisze...
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-07 17:59
Iidian, masz rację- całkowicie się z tobą zgadzam, nic dodać nic ująć ;-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-07 20:49
I teraz traf do takiego wiecznie niezadowolonego lekarza,gdzie kąsliwie diagnoze wyrokuje.Brrr aż strach.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 12:46
easyrider....
Lekarz, który zna życie niepełnosprawnych z własnej autopsji i który zna zawiłość prawa, to jest lekarz skarb...
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-02-08 12:52
Ja podobnie jak easy,gdybym miała wybor między uśmiechniętym znającym sie lekarzem a złośliwym wybrałabym tego pierwszego,on przynajmniej na widok,ze przyszłam z innym mężczyzną pod rękę niż własny Mąż nie robił by dziwacznych sugestii.

nie ma czegos takiego jak "własna autopsja"(to gwoli wyjaśnień i na przyszłość)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 12:53
Norbi. I przy okazji na forum dołuje niektórych niepełnosprawnych. Rzeczywiście skarb jak diabli. Powiedz co ten skarb zrobił dla Ciebie? Nie neguję jego wiedzy medycznej, bo zapewne jest duża, ale skarbem, to może być (choć nie musi) w realnym życiu, dla ludzi, których leczy, a nie na forum internetowym.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 13:08
Nie znasz ani chromego, ani mnie z reala, więc nie wiesz, co robi dana osoba w realu, natomiast, to co robi Integracja, to można, wiele rzeczy negować....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 13:14 Zmieniony 2013-02-08 13:17
A co ma moja wypowiedź do tego co Ty robisz w realu? Nie odkręcaj kota ogonem.
O Integracji nie było mowy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 13:34

>A co ma moja wypowiedź do tego co Ty robisz w realu? Nie odkręcaj kota ogonem. O Integracji nie było mowy. >


Ja nie piszę o mojej osobie... Lecz Ty wyrażasz, jak i inni uczestniczący w tej dyskusji o negowaniu ludzkich uczuć względem pisanego tekstu przez te osoby, nie można napisać wszystkiego, w taki sposób, aby wszyscy rozumieli o co danej osobie chodzi... A, skoro padło słowo Integracja, to jesteśmy na forum, tej organizacji... Widzę, że to słowo, tu nie pasuje...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 13:55
Nic nie kumasz. :-(
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-08 19:16
Lidian czepia się słówek, nie dopuszczając do siebie szerszego spojrzenia na temat. Mnie nigdzie nie zdołowała wypowiedź chromego. Oczywiście poza pierwszymi wpisami tyczącymi życia osobistego.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 13:04
Norbi i jeszcze jedno. Napisałeś wyżej

>Takim, jak chromy, to trzeba "czapkować" non stop..<


Teraz mówisz, że to skarb. Czyli co? Będziesz czapkował temu skarbowi czy jak mam rozumieć?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 13:10
Czapkowanie, to znaczy, zdejmowanie kapelusza z głowy, ukłony...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-08 13:15
No to czapkuj dalej. Widzę , że jak wiatr zawieje , to Ty zdanie zmieniasz. Uważaj byś czapeczki nie zgubił, bo nie będziesz mógł czapkować.
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-08 13:31
Norbi lekarz lekarzowi nierówny. Trzeba to przyznac! Za duzo mamy z nimi do czynienia, by kazdy zasługiwał na szacunek i tak wysokie apanaże. Kiedyś, nie tak dawno ( słyszałam to od prezesa Stowarzyszenia Zielonogórskiego w jednym z wywiadów), że bycie lekarzem, to nie słuzba człowiekowi, a czysta ekonomia.
Wiec się pytam? Dlaczego Ci co tak uwazaja nie zdobędą nowego zawodu, gdzie będą mieli mamonę i nikomu nie zrobią krzywdy? Zapomnieli, że częśc ich  wykształcenia pokrywało społeczenstwo.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 13:48
Bona, ci lekarze, którzy wybrali zawód z powołania, to są lekarze, którzy zasługują na powszechny szacunek... Lecz jak się wyraził ten prezes:

>że bycie lekarzem, to nie słuzba człowiekowi, a czysta ekonomia.>


Oznacza, że lepiej, gdyby ten lekarz, który wybrał zawód z powodów ekonomicznych, wybrał zawód związany z ekonomią...
Tak jest z dwoma parafiami w mojej miejscowości, w jednej parafii jest proboszczem ksiądz z powołania, lubiany przez parafian a w drugiej proboszczem jest ksiądz z powołaniem ekonomicznym...  I o dziwo, pierwsza parafia funkcjonuje sprawniej od tej drugiej...  :-)
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-02-08 13:45 Zmieniony 2013-02-08 13:57

>easyrider
>I teraz traf do takiego wiecznie niezadowolonego lekarza,gdzie kąsliwie diagnoze wyrokuje.Brrr aż strach.


Tak się składa, że jestem starszym panem, na emeryturze, z powodu złego stanu zdrowia (ale nie tragicznego),  już od 7 lat nie dorabiam też do emerytury. Życzę Ci, abyś dożył 78 lat, w ogólnej formie podobnej do choćby mojej.
Uszczypliwości Twojej i lidian, pary doborowej, nigdy tu nie zabraknie, użyczycie jej również innym użytkownikom, którzy nie są w Waszym guście.
Odejście moje jest na poważnie, jednak nie można obejść myśli easyrider, lidian,  Valkiria,  uwag,  że nie znając mnie opiniujesz,  że ja jeszcze pracuje. Nie mogę też udowodnić jakim jestem w swojej pracy, per pacjent,  dlatego że już nie pracuję.
Strach, to będziesz miał, gdy w realu, jak piszesz, spotkasz uśmiechniętego nieuka lekarza, nowoczesnej generacji, który pracuje nie dla ludzi a dla kasy.
Nie czytają tej strony lidian napisała. Dzisiaj Interent to potęga, bardzo dużo załatwia się za pomocą sieci. Grupując się w swoich działaniach również. Tym bardziej jeśli chodzi o ludzi pozostawionych w domach, którzy nie wyruszą jak inni, dlatego że Internet służy im jako pierwszoplanowy, do załatwienia różnych spraw
Podobnie inne sprawy, np. ogólnopolskie petycje kierowane do decydentów, rozmowa pocztą elektroniczną z wybranymi odpowiedzialnymi osobami w odpowiednich resortach. Pełne wykorzystanie techniki, a nie tylko zabawa na forum w kawiarence.
Ja jestem za twardy na forum, ostro stanowczo się wypowiadam, nie bawiłem się z Wami.
Teraz dla odmiany inne usposobienie: Werbena była  wykształcona, dobra, wesoła, przyjemna, pogodna, rozśpiewana, w odpowiednich wątkach pisała stanowczo, sama zgłaszała się komu pomóc, oferując swoją wiedzę (wszystko jest na forum, można się zapoznać) . I co ? się z nią stało. Pytam Was ANIOŁKI ???

Bawcie się dalej, jak napisałem wyżej, w opakowaniu ze sztuczną kokardą lidian.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 13:53
Chromy, a niedawno było tak

>Żegnam państwa użytkowników strony niepełnosprawni.pl.


Decyzja ostateczna. <

Duch powrócił. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 14:02
Lidian...
o to ta twoja forumowa uszczypliwość:

>Chromy, a niedawno było tak>


    >Żegnam państwa użytkowników strony niepełnosprawni.pl.>

>Decyzja ostateczna. >


>Duch powrócił. :-)))))))))))) >

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 14:06
Nie widzisz, że mnie zaczepiono? Twoja czapeczka już poszła w ruch? Czapkuj , czapkuj swojemu "skarbowi" jak mówisz.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 14:28

>Nie widzisz, że mnie zaczepiono? Twoja czapeczka już poszła w ruch? Czapkuj , czapkuj swojemu "skarbowi" jak mówisz.>


Tak a Ty jak się czepiasz, to ma być wszystko OK...  Tylko, że każdy, kto Ci odpowie z równą zadziornością to już jest be be...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-08 14:36
Czepiam się tylko wywołana do odpowiedzi. Natomiast kiedy grzecznie Cię proszę o uściślenie tego co piszesz, to nie jest czepianie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-08 14:37
a co, nie widać tego w twoich postach????
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 9) (204501 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill