www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sprawdzony Turnus w Górach (5915 - wyświetleń)
- Autor mama-syn Dodany 2012-10-22 17:28
Moze ktoś był i pragnie podzielic się informacją.Interesuje mnie bardzo dobry turnus reh.Intresują mnie ośrodki,hotele z basenami krytymi.Obiekt przyjazny także dzieciom.Z dobrą baza zabiegową.Gdzie można odstresować się,odpocząć także.
Nadrzędny - Autor coffeenka Dodany 2012-10-30 13:47
Moja koleżanka była na turnusie rehabilitacyjnym w  ośrodku rehabilitacyjnym "Geovita" w Muszynie - Złockiem bardzo dobry ośrodek. Ośrodek znalazła przypadkiem dzięki reklamie w MOPS-ie:)
Nadrzędny - Autor mama-syn Dodany 2012-11-07 18:16
Znam tez kilka fajnych ale dla doroslych.Dziękuję.
Nadrzędny - Autor anetaklara Dodany 2012-12-04 22:40
często jeżdzę do wisły do ośrodka Jubilat także bardzo polecam świetna kadra i dobry ośrodek poza tym w bardzo ładnym i cichym miejscu a blisko centrum
Nadrzędny Autor Jovita001 Dodany 2012-12-11 21:22
Wejdź proszę na "forum.nasze-sanatorium.pl". Jest sporo opinii na temat ośrodków dla matek z dziećmi w górach i nad morzem.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor re12nia Dodany 2013-02-10 20:55
Kolega jedzie w czerwcu z rodziną do Brennej koło Wisły,jest to ośrodek wraz z basenem.Jedzie na turnus rehabilitacyjny.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sprawdzony Turnus w Górach (5915 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill