www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Przedluzenie renty socjalnej (8380 - wyświetleń)
- Autor sutek50 Dodany 2013-02-11 13:26
Witam1
W kwietniu staje na ponowna komisje o przedluzenie renty socjalnej.
Czy jesli okaze sie ze zus zdecyduje ze nie jestem calkowicie niezdolny do pracy ( nie przedluzy renty ) to przysluguje mi odwolanie do sadu pracy.
Pierwsze pytanie
Czy takie odwolanie musze sam napisac czy pracownicy zus napisza to za mnie?
Drugie pytanie.
Czy zus zwroci za dane miesiace rente jesli wygram w sadzie?
Nadrzędny - Autor michoo7 Dodany 2013-02-11 13:44
1. Sam musisz napisac i nie do sadu pracy a najpierw sprzeciw do komisji zus,  a w przypadku ponownego odrzucenia, do sadu pracy. Pracownicy zusu sa zbyt zajeci popijaniem kawki i pierdoleniem glupot, zeby Ci mieli cos napisac.
2. jak wygrasz to nadplaca Ci od momentu zlozenia wniosku.

Powodzenia!
Nadrzędny - Autor sutek50 Dodany 2013-02-11 13:57
Czyli sprzeciw musze rowniez w swojej jednostce zlozyc i znowu jakas komisja mnie czeka? Jesli drugi raz staje na komisji to czy na decyzjie bede musial czekac czy odrazu na komisji mi powiedza czy sie nalezy czy tez?
Nadrzędny - Autor Romek. Dodany 2013-02-11 15:10
Przy odwolaniu stajesz na komisji lekarskiej zlozonej z trzech osob,czekasz na pisemna decyzje i jesli bedzie niepomyslna dla Ciebie mozesz sie odwolac do sadu pracy,to juz trwa kilka miesiecy.
Nadrzędny - Autor sutek50 Dodany 2013-02-11 15:29
No tak ale mi chodzi o ta komisje co bede mial w kwietniu o przedluzenie. czy decyzje odrazu lekarz orzecznik podejmie czy tak jak po raz pierwszy sie staralem to czekalem na decyzje LISTOWNIE KILKA DNI
Nadrzędny - Autor michoo7 Dodany 2013-02-11 15:39
listownie
Nadrzędny Autor Romek. Dodany 2013-02-11 18:27
Zalezy jaki orzecznik,czasem wiesz juz na miejscu lub za kilka dni masz na papierze. Przeciez to nie lata,przezyjesz;)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Przedluzenie renty socjalnej (8380 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill