www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kto tu jest administratorem? (59931 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor oktawka Dodany 2011-07-04 07:52
Kto jest administratorem na tym forum?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-07-04 15:51
Informacje o administratorach (ich adresy e-mail) są tutaj (klik).
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-07-05 15:37
Dzień dobry.Informacja Pani jest niepełna.Po otwarciu  wskazanej strony jest 6 administratorów.Jest tylko do jednego z administratorów podany adres e-mail i to przez integrację.Tak ,że kontakt z administratorami jest praktycznie niemożliwy.Myślę,że administratorzy to są osoby które forum zajmują się społecznie i nie można mieć do Nich pretensji,że się nie bardzo angażują w sprawy portalu.Gorzej jest jak pracownicy Redakcji  nie mają czasu na odpowiedź.Wysłałem zapytanie do Pana Filipa Miłuńskiego..../sekretarz redakcji/ w dniu 16.6  do dnia 4.7 nie miał czasu na odpowiedź.Dopiero po mojej interwencji odpowiedział zdawkowo dając do zrozumienia"chłopie nie zawracaj głowy" I co się dziwić nie angażowaniem się administratorów ,jak pracownik redakcji też nie ma czasu na poważne potraktowanie pytającego. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-07-05 16:14 Zmieniony 2011-07-05 16:36

> Informacja  Pani jest niepełna.


Rzeczywiście. Mój błąd. Tutaj jest tylko dostęp do skrzynek ich prywatnych wiadomości, poza Administratorem "wojto" który swój adres podał.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2011-07-05 17:44
W szkole rządzi sprzątaczka i trochę dyrektor.
To forum prowadzą sami forumowicze i trochę ''Centrum INTEGRACJI''.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-07-05 19:33
Oj tak, oj tak!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-07-11 19:38
I to co napisał siwek jest ok ale ale admin_01 czasem ma natchnienie i też odpisze :-)))))))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-07-11 19:38
:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-07-16 10:53
ŁE TAM,JA TAM MOGE BYC DYREKTOREM BAAAAA NAWET ADMINISTRATOREM,WSZELKIE SPRAWY ZA DROBNA OPŁATA ZAŁATWIE HE,HE,HE.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-07-16 11:30
:-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-05 19:01
To pytanie wciąż pozostaje bez odpowiedzi.Widac Staruszka awansowała dlatego tak fajnie tu jest.:-):-):-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-11 13:21
EASY JESZCZE NIE ALE JESTEM BLISKO,TYLKO PCHA SIE NORBUS MUSZE GO ZEPCHNAC ZE SCHODOW.:-))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-11 14:14
Daleko nie spadnie , bo jest barierka. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-11 15:56
EE NAWET JAK JEST BARIERKA TO I TAK POWIE ZE CHCIAŁAM GO UKATRUPIC.:-))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-11 16:21
On lubi barierki. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-11 16:24
SAM SE STAWIA TYMI LITERKAMI JAK CZERWONA PAJĘCZYNA.:-)))))))))NIE GŁOSUJE ZEBY NORBUS BYŁ ADMINEM!!!!!!!!;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-11 16:33
Ja nie mogę zagłosować, bo tak mnie nie lubi, że pierwsza bym z forum wyleciała. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-02-18 09:05
W opisie jest :
admin_01, admin_02, jupeter, rick, ryszard_stasiak, wojto
Wchodzę do:  posty napisane przez wymienionych administratorów i wyświetlają się strasznie stare daty, najbliższą jest z 2011r
Za porządek na forum?
Z wpisów wynika, że od 2011r  nie ma tu administratora.
Do kogo więc się zwrócić, żeby lidian zaprzestała uprawiać pisania już drugiej bajeczki o podłożu erotycznym, wiedząc że strona niepełnosprawni.pl nie ma ograniczenia wiekowego, wchodzą tutaj również niepełnoletni.
Integracja - pismo , niech się tym zajmie.
Z góry dziękuję za zajęcie się tematem.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-02-18 09:11
no widzę że w tym temacie prawie od dwóch lat leci łańcuszek szczęścia.
Myślę że przydałby się tutaj jakiś moderator i faktycznie jakiś kontakt dotyczący informacji ogólnych, czasem staram się pomóc, ale nie zawsze potrafię a często beszta mnie pewien osobnik, "ale nic to" jak mawiał mały rycerz oby do przodu, do przodu
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-18 09:32
CHROMY POZEGNAŁES SIE I JESTES?CO Z KONSEKWENCJA? ZA TO KONSEKWENTNIE SZARPIESZ LIDIAN TAK JAKBY ONA TU TYLKO BYŁA I TYLKO ONA PISAŁA,FEEEEEE.:-( KU TWOJEJ WIEDZY MAŁOLETNI MAJA WIEKSZA WIEDZE NA TE TEMATY NIZ LUDZIE W TWOIM WIEKU.JEZELI TOBIE PRZESZKADZA PISANIE O DUPIE MARYNI I WYGIBASACH POD KOŁDRA TRUDNO,TAK JUZ JEST CZŁOWIEK SKONSTRUOWANY ZE CZASEM STAJE MU TYLKO....ŚMIERĆ PRZED OCZAMI.CAŁUSKI.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-18 11:03
Chromy,jesli coś,jakiś wpis narusza Twoje poczucie estetyki lub narusza zasady regulaminu,mozesz zgłosic ow post,podając przyczyne,a czasem sie zdarza,ze wpis zostaje usunięty przez moderatora.
Rzadko sie z Tobą zgadzam,ale tym razem musze.Wyobraźnia Dziewczyn poszybowała w rejony jak na mój gust zbyt odwazne,frywolne,moze Lidian sprobuj do tematu Bajki,dopisac TYLKO DLA DOROSŁYCH,wtedy będzie i wilk syty i owca cała.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-18 12:07
To może zrobić jeszcze inaczej. Może otworzyć  również forum dla niepełnoletnich. Bo może młodsi czytelnicy nieraz są onieśmieleni wiekiem innych, milczą, a w gronie rówieśników nabraliby większej swobody? ADMINISTRACJI POD ROZWAGĘ.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-18 12:11
Wz to jest jakis pomysł,tym bardziej ze czytam ze wiekszosc tu jest 50+,ale na teraz,pomysł Valkirii jest bardzo sensowny,bo liczac na administracje to mozna wczesniej ducha wyzionąć.;-)Staruszka miała byc ale widac sie nie doczekała.:-)))Norbi kiedys zostawił link do forum Seks niepelnosprawnych nie pamietam jak to było ,moze tam mozna zamieszczac takie wierszyki,podzielic sie swoimi spostrzezeniami,fantazjami,moze to bedzie lepsze niz opisywanie tego tu.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-02-18 12:40
Czyli dobrze, że problem wypłynął, wszystko można spokojnie omówić.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 12:42
i już go podaję, lecz tam wymagane jest wiek od 18+ wiosenek... :-)
Sekson... Kliknij tu...    
Integracja... Kliknij tu...  
ISPON (Interaktywna Społeczność Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych)... Kliknij tu...  
te fora są administrowane i reakcja administratorów jest tam należycie prowadzona...
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-18 12:46
Własnie Norbi,chodzi o to,zeby było wyraznie zaznaczone 18+,jesli ktos zechce zahaczy o to forum,tak jak napisałem sa młodzi ludzie,ktorzy maja "pewne"problemy,starsi pewnie tez,a tu po prostu nie miejsce gadac kto jak lubi i ile razy i rozne takie.Zebysmy teraz nie zostali posadzenie o pruderie lub moheryzm,daleko mi do jednego i drugiego,ale troche taktu i wywazenia nie zawsze oznacza ze ktos jest dewotem lub ma z TYM problemy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 13:45
Ciekawe, że tego taktu i wyważenia nie oczekujecie w innych sprawach. Obrażać można , ale nie daj Boże napisać o podniesionej kiecce. To jest to samo co z filmami. Od 18 lat jest jeśli widać w nim kawałek gołego tyłka, a kiedy się odbywa chamskie mordobicie i leje się krew, to od 12 lat. Obrońcy cnoty, Staruszka ma rację mówiąc, że młodzi wiedzą więcej od Was o seksie. Kilkunastoletnie galerianki robią w kibelku to panom w Waszym wieku za perfumy czy bluzeczkę. Tak uważam, że to jest pruderia z Waszej strony.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-18 13:58 Zmieniony 2013-02-18 14:03
Skoro z "NASZEJ"strony  zwrócenie komus uwagi na nietaktowne zachowanie to pruderia,to idąc Lidka Twoim tropem,to z Twojej strony rozwiązłość?Pytam tylko,bo chciałbym wiedziec jak teraz mam to rozumiec.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 14:09
Eazy mów jak uważasz. Szanuję Ciebie, ale mam zupełnie inne zdanie niż Ty. Nie muszę na dupę mówić , że to jest tylnia część ciała leżąca poniżej pleców. :-)))))))))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 14:37
dupa jest dupa, masz rację, Lidian... w tych wyżej podanych forach, a zwłaszcza "Sekson" jest 18+ lat a na pozostałych, po prostu wiem, że tam mają wszyscy 18+ lat, gdyż jestem tam albo moderatorem, albo jestem adminem...
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 17:29
Lidian,

Nie polubisz mnie chyba za to co powiem, ale nic nie poradzę.

"Bajka" mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg. Weszłam raz, zarejestrowałam fakt że znów idzie w kierunku damsko-męskim, wyszłam. Nawet nie wiem co tam kto ostatnio pisał.

Natomiast osobiście zawsze uważałam, że dyskusja w Internecie to dyskusja w miejscu publicznym, jak na ulicy. Ludzie w pewnym momencie mogą przestać to odczuwać, bo siedzą w swoich pokojach i klepią w klawiaturę, ale jeżeli strona nie ma ograniczenia wiekowego a w żaden konkretny sposób nie ostrzega że przestrzeń nie jest moderowana/jest dla dorosłych czy cokolwiek innego, to rozmowę prowadzi się tak, żeby pięciolatek, który niechcący na nią trafi nie zadawał potem rodzicom niezręcznych pytań i nie przyniósł do domu kilku nowych wulgaryzmów.

Ta zasada obejmuje dokładnie tak samo wpisy "+18", jak i ogólną kulturę. Ja w internecie nie pozwalam sobie z zasady na więcej niż słowo "cholera" dokładnie z tego powodu. I w tym momencie guzik z pętelką mnie obchodzi że przeciętny piętnastolatek używa całego repertuaru słów gwiazdkowatych. Bo ja nie kontroluję jego zachowania. Nie jestem jego rodzicem. Natomiast kontroluję siebie, więc za siebie odpowiadam. Ot i cała filozofia.

Bronienie się metodą, że galerianki to i tamto jest trochę nie teges, chyba że ktoś uważa, że to dobrze że takie galerianki są. To tak, jakby mówić "Co z tego że ja klnę jak sąsiad żonę bije?" A to dobrze, że bije? Bo jeżeli to niedobrze, to jedno nie tłumaczy drugiego.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 17:50
Nie bronię się , bo nie mam powodu by się bronić. Nie musicie akceptować tego co piszę. Ok. :-) Ciebie niezmiennie lubię i nie widzę powodu, by się to zmieniło. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 17:55
Bronić się nie musisz, bo ja nie Twój przełożony, żebyś się musiała do mojego zdania ustosunkowywać. Tylko tak sygnalizuję, żebyś się kiedyś nie zdziwiła, jak nagle ja będę robić za "strażnika moralności" i może się okazać, że notowania mi spadną, bo przestanę być taka fajna.

Bo o ile moralność starszych panów i pań jest ich własną sprawą, o tyle kultura przestrzeni publicznej już nie jest sprawą prywatną, moim zdaniem.

(teraz wszyscy wiedzą, czemu na żadne pieniądze nie zostałabym moderatorem tego forum)

Ukłony.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-18 18:00
Mysle ze wszystkim jak to Lidka nazwałka"pruderyjnym"własnie o to chodziło,o czym Iota napisała,i o moralnosc i o kulture.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 18:07
Easy,

Szczerze mówiąc śmieszy mnie używanie słowa pruderyjny jako określenia bezwzględnie negatywnego. Byłam zresztą już na tym forum nazwana pruderyjną, jak czyjś post zgłosiłam do administracji i zupełnie by mnie nie zdziwiło gdybym miała kiedyś zarobić to samo drugi, trzeci albo piętnasty raz.

Jakby mnie ktoś nazwał kłamcą, oszczercą, oszustem to jasne że mi się ciśnienie może podnieść. Ale pruderyjna to ja mogę być, proszę bardzo. Wszystko zależy od tego w jakiej kulturze się żyje. Według standardów międzywojnia jestem obrzydliwą feministką. Według standardów ze współczesnych bilbordów, prawdopodobnie jestem pruderyjna. Tylko jeszcze nikt mi nigdy nie wytłumaczył czemu to niedobrze.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-18 18:12
a mnie to jakos dotknęło mimo ze nie bezposrednio do mnie skierowane,lecz do kogos kto śmiał stanąć po stronie dla siebie jasnej,wyznaczonej przez swoja moralnosc,kulture i etyke.Znaczy kto przeciw-ten wróg.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 18:19 Zmieniony 2013-02-18 18:24
Tak ogólnie, nie odnosząc się już do Lidii , Bajki i całej reszty (bo prywatnie i pod nosem sobie myślę, że tu ma znaczenie cała dynamika tego forum) - jeszcze nie widziałam takiej sytuacji, żeby ludziom się nie obrywało jak określą swoje zasady.

Ceną posiadania zasad jest to, że ktoś nazwie mnie głupcem (pseudonim mam zresztą bardzo adekwatny jakby co :-)), hipokrytką, zarzuci mi zajmowanie się nie tym co trzeba, dewocję (albo wręcz przeciwnie). Każdą cechę człowieka można obrócić na jego niekorzyść. Czy wykazał się odwagą, czy głupią brawurą? Rozwagą czy tchórzostwem?

"Nasi to agenci a wasi to szpiedzy". :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 18:26
nie, bo nasi to agenci a wasi to kontr-agenci... :-) :-p
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-18 18:43

>Każdą cechę człowieka można obrócić na jego niekorzyść.<


Tak, Iota, zwłaszcza wtedy gdy tej cechy brakuje jej nam. Ponoć, to psychologicznie udowodnione :-) Pojawia się rodzaj zazdrości :-).

Działa to na zasadzie, chcesz kogoś uderzyć, zawsze znajdzie się kij.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-02-18 19:01 Zmieniony 2013-02-18 19:06
Sonka,

Zakładam, że to nie jest aluzja, ale na wszelki wypadek - ja jestem w aluzjach cienka i jakby ktoś cokolwiek kiedyś do mnie miał, to proszę wprost. Bo jak będzie opłotkami, to nie dotrze.

A ad rem - ja na to patrzę do strony językowej. Psychologię cenię, ale uważam, że jest z nią ten brzydki problem że najgorzej jak się ktoś z zewnątrz zabierze za psychologizowanie na mój czy Twój temat - bo on wcale nie musi diagnozować poprawnie, a bronić się nie ma jak. Powiesz, że nie odczuwasz zazdrości, nie masz kłopotów z podświadomością i zasadniczo jesteś zdrowa na umyśle, to osoba zainteresowana i tak może twierdzić że to właśnie dowodzi że masz kłopoty. Własnego zdrowego rozsądku strasznie trudno bronić.

Natomiast od strony językowej sprawa jest prosta - nie ma słów, które nie oceniają, a prawie każde słowo posiada do pary nie tyle antonim, co określenie opisujące defekt. Opiekuńczy/Nadopiekuńczy. uczciwy/nadgorliwy, wyluzowany/abnegat. I słowa te mają rzeczywiste praktyczne zastosowanie ale też sporo takiej szarej strefy w środku, gdzie każdy sobie ocenia jak chce. Na czyjąś szarą strefę łapie się każdy. Ja, ty, my, oni.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-18 18:54

>"Nasi to agenci a wasi to szpiedzy". :-)


Przepraszam, że się wtrącę do poważnej dyskusji i powiem/napiszę coś nt. w/w cytatu"
w 1980 roku, latem byłem z żoną i córkami u przyjaciół w Odessie. Nocami słyszeliśmy odgłosy wielu samolotów lecących do Afganistanu.
Moi przyjaciele mieli wówczas 8-letnią córkę i tłumaczyli jej, że:
nasi (Rosjanie) to "раэведчики" (zwiadowcy) a oni to "шпеоны" (szpiedzy) :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 19:06
nasi (Rosjanie) to "раэведчики" (zwiadowcy) a oni to "шпеоны" (szpiedzy) :-)

Bingo. :-)

Jak młoda przyjęła te rewelacje?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-18 19:45
Chodziła dumna i powtarzała te słowa.
Na początku (z dorosłymi) ciężko było rozmawiać o historii naszych narodów
ale po bliższym poznaniu okazało się, że Odessa to wyjątkowe miasto a mieszkańcy nie myślą jak typowi Rosjanie (bo to przecież Ukraina)
Chodząc po mieście dowiedziałem się, że w Polsce zaczęły się strajki, jakiś pociąg przyspawano do szyn a ja nic o tym nie wiedziałem.
W oficjalnych mediach nie mówiono o tym a głównie o Olimpiadzie, która właśnie odbywała się w Moskwie.
A zresztą nie pojechaliśmy tam na oglądanie TV a nad Morze Czarne, ciepłą wodę i ciągnące się kilometrami plaże.
Teraz ta dziewczynka to dorodna kobieta (Wika), mąż marynarz, 2 dzieci.
Ostatni raz w Odessie byłem z żoną w 2010 roku i mógłbym o tym mieście mówić godzinami.
Wszystkim polecam pobyt, wypoczynek i poznanie tego pięknego miasta.
Ale przepraszam, bo znowu wciąłem się w niewłaściwy wątek. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 19:50
Pan na tyle rzadko cokolwiek mówi, że mnie osobiście nawet miło, że sprowokowałam takie wspomnienia. Nawet z użyciem szpiegów. :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-18 20:17
Dziękuję za wyrozumiałość i miłe słowa :-)
http://s1.pokazywarka.pl/i/1765295/579574/odessa-2010-104.jpg[/img]
załączam zdjęcie Odessa nocą
http://s1.pokazywarka.pl/i/1765295/684005/odessa-2010-131.jpg[/img]
i ciekawostka Odessy - "dom-ściana" :-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-02-18 20:35

> Dziękuję za wyrozumiałość


Jaką wyrozumiałość, ja przecież tutaj nie rządzę. Wyrozumiali są co najwyżej admini. :-)

Jak zwykle wszystkiego dobrego. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-18 18:10
O tym czy kiedyś mnie coś zdziwi dziś nie myślę. Żyję już tyle na świecie, wiem że wszystko jest możliwe. Ludzie się zmieniają. :-)))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 14:09
to polecam te sekson ale na ispon też i na integracji są wątki przeznaczone dla +18 lat..
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-18 18:01
Chromy,a jednak Valkiria miała racje-moderator zadziałał.:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kto tu jest administratorem? (59931 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill