www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (192883 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-14 21:19
Wątek dla ludzi którzy potrzebują się czubić czyli dla tzw. czupurków. Należy pamietać że czupurność odbija się jak od ściany i wraca do czupurnika a może czupurnicka. Można to też tłumaczyć jak powiedzenie- kto się czubi ten się lubi. Ale nie jest to tutaj regułą.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-14 21:47
Norbuś z Waldusiem siedzą w forumowej kawiarence popijając kawę i piwo oraz zajadając się świeżo upieczonym przez Lidian sernikiem. W kawiarence przebywały też forumowe piękności Rea i staruszka123. Postanowiły one dać nauczkę chłopakom którzy nie zwracali na nie uwagi. Niech wiedzą co tracą.
Rozebrały się do naga.
I spacerkiem przeszły obok naszego stolika. Staruszka oczywiście miała na sobie swoje ulubione czerwone stringi.
Oczywiście zauważyłem je i mówię do Norbusia,  popatrz na te dziewczyny.
Norbuś odwrócił głowę i ze spokojem odrzekł.
-wiesz co, nie mam pojęcia w co one były ubrane ale ich strój wymaga solidnego odprasowania.
Wróciliśmy do przerwanej dyskusji o barierach bo to temat przy którym Norbuś zapomina o całym świecie ;-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-15 00:48
Jo stawiom, dzisiej ...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-14 22:10
Skruszony nauta z okazji walentynek udał się do spowiedzi.
Wymienia swoje grzeszki- ukradłem czekoladki, ukradłem mercedesa, ukradłem rower,  ukradłem itd. Przerywa mu spowiednik.
Czy Ty synu coś kiedyś kupiłeś?.
O tak , prawo jazdy- odpowiada z dumą nauta ;-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-15 00:30
Nie mogę:))))
Walduś, że Ty jeszcze nie wydałeś tomika pod nazwą:Sarkazmy Waldemara:)))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-24 21:29 Zmieniony 2013-03-24 21:38
Zamierzam tylko czekam kiedy Bona wróci. Norbi skomponuje podkład muzyczny:)
Ułożymy hymn forumowy;)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-25 10:07
a kto bedzie spiewał Edzia Gorniak?;-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-25 13:49
a to Górniaczka jest ON ?
czy niby harytatywnie ma śpiewać ?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-26 08:58
jasne ze charytatywnie przeciez ona tylko sie tak udziela.:-)))))))))))
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-26 10:14
i znowu będzie w jakieś całkiem kusej spódniczce
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-15 00:51
Jeee, jerucha jasnego, Walduś patrz wto tu wloz... Nasza królowo Bona....
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-15 00:56
Chyba Norbi zaczne notowac wasze słówka i zdania:))))
Mam niezły ubaw:)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-15 01:14 Zmieniony 2013-02-15 01:19
No, dyć, waszo królewsko mość, jo je taki udany, trocha cwany chopek... Znom się na tym i owym... a tyż znom sie na ubawie ludzi... My z Waldusiem som, richtig dobrany duet... A jak wto kce to moge sie psiłonczyć do nos... :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-)
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-15 10:51 Zmieniony 2013-02-15 10:53
Poemat pochwalny o naszym ukochanym "Zuchu i Wizjonerze"

WALDUŚIUNIEKIEPSKIM

O większego trudno "zucha",
jak nasz WalduśNieKiepski
-Ja nikogo się nie boję!
choćby myszka....to dostoję!
Nawet Rydzyk nie podskoczy ,
jak mu spojrzę prosto w oczy!
Wszystkich wrogów swoich zniszczę!!
To nie prawda, że ja pyszczę !
Przy spowiedziach podsłuchuję !
Na każdego coś uknuję!
Do mych działań się nie mieszać
i mych planów nie ośmieszać!
Pozatykam z gazem rury,
by nie było w budżecie dziury!
Jak pierdniemy wszyscy razem,
skończą się kłopoty z gazem!
Ja w metodach nie przebieram,
przeciwników po wyśmiewam!
Ja mam talent do rządzenia,
Ma ktoś coś do powiedzenia ???????
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-15 14:28
Z kartek pożółkłego dziennika.

I nadszedł ten dzień-01 września roku...eee to nieistotne,wazne jest to,ze tegoż dnia zaczęła sie wielka przygoda z nauką pewnego niesfornego Waldeczka.Ileż było zachodu,ilez tłumaczen że nauka i chęć szczera zrobi z niego bohatera.Tak sie darł,ze sąsiedzi w oknach wisieli,a ten najbliższy Sąsiad nawet z kropidłem stał w drzwiach,na wypadek czynienia egzorcyzmów nad niebogim prawie żakiem.Mamunia zaopatrzyła chłopaka w piękny drewniany piórnik i tornister kupiony Pod Koziołkiem,temperówke na żyletke i kredki bambino,ciocia Basia zza granicy przysłała gumke pachnącą i dwa czterokolorowe długopisy,ale chłopach wciąz darł gębę.W koncu mama powiedziała,ze pozna nowych kolegow i piękne dziewczyny.Oo i to był strzał w dziesiątke,bo trzeba Wam wiedziec drodzy Czytający,ze Waldeczek mimo wieku pacholęcego,bardzo był na wdzięki dziewczece łasy.
Poszedł zatem z tornistrem na plecach i usiadł w ostatniej ławce przy oknie,obok dosiadł sie chłopczyk,tak,nie wyglądał na swoje lata ale mowił,ze ma Norbercik na imie i uwielbia wieszac sie na barierkach,w rzędzie obok dwie dziewczynki,jedna w konski ogon czesana a druga z wielka kokarda na czubku głowy.Pani Lidka,wychowawczyni klasy,zapytała jak maja na imie,one tak rozrabiały,ze nie usłyszały pytania,dopiero gdy Pani krzyknęła,jedna odpowiedziała,ze mama nazywa ja Staruszka,,kokardkowa dziewczynka powiedziała ze jest -Rea.Były jeszcze inne dzieci,był chłopak co wciaz grał w statki,marząc o długich rejsach , siedział w parze z piegowatym Tadzikiem wiecznie rozśpiewanym i chłopiec o siwych włosach,ktory,jak sie później okazało,stale wagarował ,przychodzil tylko na zajęcia techniczne i plastyke,obok jego często pustego miejsca siedział Piotrek zajadający sie rogalikami ale za to bardzo pilny i o zgrozo!uwielbiał matematyke!Brr...:-)No i miód na serce Waldeczka,inne dziewczynki:Sonia o włosach jak heban,ktora z polskiego nie miała sobie równych,Wuzetka,jej było wszędzie pełno,a mama piekła pyyyszne ciasteczka,ktorymi na przerwach wszystkich sprawiedliwie dzieliła,wiecznie roześmiana Ewka,niestety tez troche miała nieobecności,ciutek chorowita była.Do waldeczkowej klasy chodziły jeszcze:Bona,troche dziwne imie,ale rodzice uwielbiali Bonanze,pewnie dlatego,za to juz w tym wieku kodeks ruchu drogowego,prawa i obowiązki ucznia recytowała jak strofy Świtezianki, szara myszka -Valkiria,stała czesto przy oknie obserwując pozostałych, zawsze w jasne warkocze czesana i cos w kajeciku notowała.Starościną klasy wybrano Iote,dziewuszke w okularkach i kraciastej spodniczce,lotną w kazdej dziedzinie nauki.
Najfajniejsze w szkole były przerwy,które wielkim dzwonkiem obwieszczał woźny,Pan Easy,czasem srogi,ale zwykle pomocny,można wtedy było spotkać Pana Dyrektora Chromego,którego dziwnym uczuciem darzył Norbercik ze swoim-tak Panie Dyrektorze,za to Pani Lidka omijała go szerokim łukiem.Dodać trzeba jeszcze,że nikt tak jak Waldek nie polubił Wychowawczyni,dla niego to był autorytet i wzór do naśladowania,jak sie z czasem okazało-niedościgniony.Na zabój Biedak zakochał sie w klasowej piękności-Staruszce,co sprowadziło go na manowce.Odtąd już nigdy nic nie było takie same.:-)
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2013-02-15 18:35
W klasie była też Valkiria, piękna dziewczynka obdarzona lotnym zmysłem postrzegania, kronikarz klasowy.
Walduś przynosił jej landryny, aby w swoim pisaniu osłodziła jego cechy. Valkiria była nieugięta, Walduś niepocieszony. Nawet gumki nie chciał pożyczyć koleżance Valkiri.
Wychowawczyni na godzinie wychowawczej tyle tłukła o dzieleniu się wzajemnie...:-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-15 21:42
Czytam pożółkłe kalendarze. Tak se myślę , nie, nie marzę. Kredką przegryzam gdy setkę wypije. Kto nie pije ten nie żyje- krzyczał pewien młody żul. Jedne miał ubranko, trochę przymałe lecz do szkoły doskonałe.
Wpadł do klasy, rzucił okiem i pomaszerował składnie ja na defiladzie kompania honorowa. 
i tak od słowa do słowa opowieść sie zaczyna, a w tle oczywiście dziewczyna. Valkirią ja zwano, na wybiegach podziwiano. Lecz one niestety woli prozę niż kuplety.
Dlatego tak się trudzę choć czasami (przy)nudzę.

strasznie łasy byłem na jasne warkocze, gdy zajadam pączka tu mnie gdzieś łaskocze ;-)

To na razie tyle bo przez te motyle
znowu mam dziurę w tyle :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-18 12:21
Ja w kwestii formalnej.:-)A dlaczego ja jestem tylko wożnym od dzwonka a nie np ministrem edukacji z wizytacja w opisanej szkole???:-):-):-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 15:34
Bo minister edukacji nie wie co to jest edukacja, ponieważ kamieniami rzucał w szkołę a ty easy jesteś woźnym dlatego, że się pilnie uczyłeś... :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-18 18:13
Tos mnie Norbi pocieszył!:-):-):-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 18:22
nie jestem, aż taki najgorszy... co easy????
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-18 18:24
Jak Ci sie tak lepiej przyjrze to nawet mozna Cie zjeść.:-))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 18:28 Zmieniony 2013-02-18 18:34
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-18 20:29
no lion czy cba ?
co to za nizdecydowanie ?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 20:34 Zmieniony 2013-02-18 20:39
trza mieć trochę "pleców", no nie... :-) :-p
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-03-25 21:31
Val, ubawiłam się :-)))
Cudne.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-28 22:11
TEZ MNIE TEN TEKST ROZBAWIŁ TYM BARDZIEJ ZE JESTEM TAM FAMME FATALE.:-)))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-21 07:28
Gdzie mój wpis?????
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-15 21:27
:-)
Burczy mucha, burczy w brzuchu,
a do żarcia ani chuchu.
Mchu pojadłem rosę piłem
nic już więcej nie robiłem.
Budżet nadal jest dziurawy
bo bez dziur nie ma zabawy.
Dziura światem nadal steruje,
wiedzą o tym wszystkie   luje.
Nauta coś tam pierdzi w chórze,
ale wciąż marzy o dziurze.
No to było by na tyle
bo ja dziurę też mam w tyle ;-)

Dzięki nauta
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-15 21:39
dzięki Walduś
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-17 21:01 Zmieniony 2013-02-17 21:34
Od czasu jak tu zaglądnełem po raz pierwszy  na te forum, to moje zdrowie coraz bardziej szwankuje,
i teraz tak się czuję

> jestem chory na wszystko


>Ps.
>Norbuś wklej poniżej link do tego youtube


www.youtube.com/watch?v=d9hsXfDoFwM
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-02-17 22:30
Walduś trzymaj się :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-18 09:42
WIDZE ZE ROBIE TU ZA GWIAZDE,CIESZE SIE ZE MNIE TAK UBÓSTWIACIE.:-))))WALDUŚ DUŚ FAJNE TO PIERWSZE,VALKIRIA CAŁOSC SUUPER,NAUTA TEZ MASZ ZACIECIE,DAJCIE JESZCZE,JESZCZE,PRZYNAJMNIEJ NIECH BEDZIE SMIESZNO,JAK NIE MOZE BYC NORMALNIE.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 20:29
Staruszka bzdety wygadujesz. Pamieć już szwankuje? . Normalnie to nie znaczy strasznie. Śmieszne też jest normalnością. Moze tylko Ciebie to nie dotyczy?,!
A to że dla Ciebie pierwsze jest fajne , nie znaczy że takie musi być dla wszystkich lub raczej innych.
Dziękuję za wyrażenie swojej osobistej opini. Co nie oznaczaźe była słuszna i nie musi -być wzorcowa.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 20:42
Tak, tak, WNK, dobrze prawisz...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-18 23:44
WALDUS DUS U CIEBIE ZAWSZE PO OBIEDZIE.:-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-19 00:25
Inaczej nie ma deseru. ;-) Najpierw schabowy, a na pprzyjemność trzeba zasłużyć ;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 00:26
CIEKAWE CZEMU SIE JĄKASZ JAK O PRZYJEMNOSCI GADASZ?:-))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-19 00:45
Ja się nie jąkam jak pie pie pieprze i solę ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-18 14:59

> jestem chory na wszystko


Waldek,
skoro jesteś chory "na wszystko" to może ta "nowa" choroba
fibromialgia
http://reumatologia.mp.pl/choroby/show.html?id=63742
Nadrzędny Autor nauta Dodany 2013-02-18 15:55
Waldek
może to Ci pomoże ?
http://www.youtube.com/watch?v=gLZS9y6l_WM
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 20:18
Hej Tadeusz mam nadzieje że to nie to co podpowiadasz. Lekarstwo nauty pomogło mi znakomicie na poprawę napisu na powiekach ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-18 20:30
Też wolałbym lekarstwo Nauty.
Ale wiesz ..... ze mną teraz jest tak jak kiedyś z pochodem pierwszomajowym w Warszawie:
Wola maszeruje - Ochota już przeszła :-)

P.S.
dla osób, które nie znają Warszawy wyjaśniam, że Wola i Ochota te dzielnice Warszawy
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 20:49
Znam Wa-wę choć nie mieszkam, lecz za to, przez parę lat jeździłem Warszawą... Aż się rozsypała... Potem ten sam silnik po gruntownym remoncie miałem w Żuku, też parę lat pojeździłem... Itd, itd...
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 20:54

> Wola maszeruje - Ochota już przeszła


Kurcze, trzeba uaktualnić i rozpropagować bo fajne.
Czego by tu użyć zamiast pochodu pierwszomajowego...
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 21:47
Tylko nie marszu równości ;-) 
wolę nie mówić na co mam ochotę
Nadrzędny Autor nauta Dodany 2013-02-18 21:58
Pasuje do małżeństwa w różnych przypadkach i różnym stażu.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-19 10:25
oj tam oj tam
więcej luzu
ja tu mam naciski od sami wiecie kogo (ktoś mnie tu nie lubi) ale są inni ciekawi ludkowie którzy mają więcej zrozumienia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (192883 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill