www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / dofinansowanie pcpr (7690 - wyświetleń)
- Autor sutek50 Dodany 2013-02-20 18:14
Witam!

Mam orzeczenie o niepelnosprawnosci o stopniu umiarkowanym symbol 04-O

2 lata temu otrzymalem dofinansowanie z PFRON-u na sprzet komputerowy. Czy prócz tego dofinansowania moge ubiegac sie z innego programu ktore prowadzi pfron czy pcpr
Nadrzędny - Autor Daniel1 Dodany 2013-02-21 10:04
O chętnie też bym sie czegoś dowiedzial szczególnie ze mam rówinież podjazd do zrobienia
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-02-22 10:11
W zasadzie te dofinansowania nie są od siebie zależne.
Jeśli ktoś otrzymał dofinansowanie na turnus rehabilitacyjny to nie wyklucza otrzymania dofinansowania na likwidacje barier architektonicznych.  Aczkolwiek trudno jest się spodziewać by Powiat wsparł całą paletą dofinansowań jedną osobę.
Nadrzędny Autor marysiak47 Dodany 2013-04-21 11:21
W tym roku jednak, jak "wieść gminna" niesie, pula środków na cele rehabilitacyjne, jaką dysponują poszczególne województwa, jest większa niż w ubiegłym. Radziłabym poskładać wnioski, niczym nie ryzykujesz. W każdym razie jedno jest jasne: otrzymanie dofinansowania do turnusu nie wyklucza otrzymania dofinansowania np. do sprzętu w tym samym roku. Powodzenia!
Nadrzędny Autor graz-ynaj Dodany 2013-04-22 08:02
Chciałabym Ci w jakiś sposób pomóc, ja też jestem osobą niepełnosprawną ze znacznym stopniem niepełnosprawności po przebytej w dzieciństwie choroby Hainego-Medina problemy są w poruszaniu się jestem z niedowładem kończyn dolnych. W tym roku staram się o zakup samochodu który jest mi niezbędny w poruszaniu w wykonywaniu podstawowych czynnościach takich jakie są potrzebne w życiu codziennym zakupy, dojazd do lekarza.Będę się starała o dofinansowanie na zakup do oprzyrządowanie do tego samochodu wierzę, ze mi się uda, a wiara czyni cuda.
Nadrzędny Autor graz-ynaj Dodany 2013-04-22 08:23
Witam sądzę, że tak ja też jestem osobą niepełnosprawną i staram się o dofinansowanie do oprzyrządowania do samochodu sądzę, że są też inne programy w których można ubiegać się o dofinansowanie, trzeba mieć zawsze nadzieję, a nadzieja czyni cuda.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-06 14:05
Możesz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / dofinansowanie pcpr (7690 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill