www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Wózek Inwalidzki aktywny Sagitta (8698 - wyświetleń)
- Autor Paweł Świnoujście Dodany 2012-06-15 13:14
Witam
Planuję zmianę wózka inwalidzkiego,z wielu modeli spodobał mi się wizualnie wózek Sagitta.Proszę o informacje,czy ktoś używa takiego wózka i jak się on spisuje.
Nadrzędny - Autor Ewampd Dodany 2012-06-15 16:31
wózek prezentuje się ciekawie. Podobny będzie np wózek http://www.ortcare.pl/pages/manualne/aktywne/aktywny34.html z firmy sunrice.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-06-15 16:45
wózek jak wózek :-)
Nadrzędny - Autor wojtek60 Dodany 2013-01-24 10:58
Cześć witam wszystkich. Mam zapytanie odnośnie wózków? Mam wózek gtm i jestem z niego zadowolony, niestety jest już nieco z sfatygowany, dlatego też rozglądam się za jego następcą. Przedstawiciel z firmy ortcare zaprezentował mi kilka modeli do wyboru i bardzo dobrze się prezentują, ale zanim podejmę decyzję chciałbym się poradzić. Ważne jest dla nie aby waga i gabaryty wózka były małe. Z góry Dziękuję.
Nadrzędny - Autor Dorota17 Dodany 2013-02-25 18:58
Cześć! Ja mam 2 lata Sagitta Vermeiren  i na razie jestem zadowolona, miesiąc temu zaczeło uchodzić mi powietrze z kół zadzwoniłam do przedstawiciela i mam nowe wystarczył druk z NFZ. Bo gwarancja jest 5 lat ale ogumienie nie, a mi doradził jakie mam prawa. Mój waży 9 kilo, rozmawiałam z panią która kupiła dla syna Pantere za 15tys po 2 latach uszkodziły sie hamulce i koszt 3tys. Właśnie Ona mi powiedziała że im droższy wózek tym droższe części gdy sie skończy gwarancja
Nadrzędny Autor honorowy_dawca_krwii Dodany 2013-02-28 17:03
hmm jakos z tego co slyszalem to wazy 9 kg ale bez kół więc co to za waga jak pantera z kołami wazy 7 a quickie helium wazy tez około 7 ; faktycznei panthera droga ale to chyba ta z włokna i nie wierze ze wymiana hamulców 3 tys , po drugei sa tansze wózki jak quickie helium  wiec nie ma sensu ładować 15 tyś . Po drugie vermeiren nie robi typowo aktywnych wózków u nich to jakaś nowa gałąź jako dodatek a nie główny dział produkcji i rozwijania technologii skoro produkuja w setkach zwykłe to co im da sprzedanie kilku aktywnych w miesiącu ??? prestiż?? to chyba tylko mogą sobie zepsuc opinie...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Wózek Inwalidzki aktywny Sagitta (8698 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill