www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / zaproszenie do zbawy (6555 - wyświetleń)
- Autor trolla Dodany 2013-03-01 22:18
Wysyłam zaproszenie do zabawy
http://www.antwo.pl/ref,trolla.html
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2013-03-01 22:38
trolla, sorry, ale:
- nie poleca się serwisów, na których stronie nie widnieją dane jego własciciela: zero nazwy firmy, adresu, kontaktu - czyli nie wiadomo, kto i w jaki sposób gromadzi i wykorzystuje dane oraz co tak naprawdę chce od ludzi
- jak na osobę, która nie może pracować m. in. dlatego, że nikt nie jest w stanie zapewnić Ci właściwego stanowiska ergonomicznego (cokolwiek to znaczy), bo wysiada Ci kręgosłup - spędzasz sporo czasu przy kompie. Czy siedzisz na wygodnym krześle...?
- jak na osobę, która tak bardzo chciałaby pracować zajmujesz się "ciekawymi" rzeczami zamiast tym, co zwiększy Twoje szanse
- takie wrzutki uważam za spam.
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-03-01 23:47

>nie poleca się serwisów, na których stronie nie widnieją dane jego własciciela: zero nazwy firmy, adresu, kontaktu - czyli nie wiadomo, kto i w jaki sposób gromadzi i wykorzystuje dane oraz co tak naprawdę chce od ludzi


2. Serwis - serwis prowadzony przez firmę Lavatoria z siedzibą w Rybniku przy ulicy Zebrzydowickiej 117.

tak ciężko sprawdzić regulamin i ew zarejestrowanie na domenie? to tylko z regulaminu, właściela serwera i domeny można wyszukać inaczej i uzyskać znacznie więcej informacji

każdy ma swój rozum i zanim się zarejestruje musi się zastanowić czy dobrze robi podajac swoje prawdziwe dane, równie dobrze ten portal dla on może nasze dane wykorzystywać w niewłaściwy sposób jak i wszystkie inne portale w ineternecie, mogą sami sprzedawać dane stąd spam na poczcie. Są sytuacje gdzie ktoś dokonuje włamania na portale i też kradnie dane, dlatego każdy musi się dobrze zastanowić co robi.

Ludzie po to zakładają takie portale i inne aby właśnie zarabiać pieniądze a czy dadzą zarobić innym to już inna sprawa, moze to być naciąganie dla własnych korzyści zwłaszcza na początku

>jak na osobę, która tak bardzo chciałaby pracować zajmujesz się "ciekawymi" rzeczami zamiast tym, co zwiększy Twoje szanse


być może koleżanka próbuje właśnie w ten sposób zarobić? a czy zarobi to już inna sprawa.

>- takie wrzutki uważam za spam.


ja również ale to jest luźny dział i spam w takim miejscu przejdzie,  szkoda że za spam nie uważasz pisanie postów nie związanych z danym tematem - tam gdzie powinna się toczyć merytoryczna dyskusja
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-03-02 01:04
Trolla, spokojnie. Kto zechce ten się zabawi, natomiast gderacze zawsze znajdą odpowiedni kij.Zyczę powodzenia:)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-02 09:30
dzięki za wsparcie i zrozumienie, bo ja tylko tak, przecież jak ktoś nie chce to nie musi, ja jestem spokojna
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-02 12:24
BO TO SPAM ALE GDZIE JEST NAPISANE ZE SPAMOM DZIEKUJEMY?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-08 16:23
Tak się bawi tak się bawi trola sylwek i starowinka
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-09-08 16:57
???
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-09 16:17
A WALDUSIUNIU ZAZDROSCI I GO ŻÓŁĆ ZALEWA.:-))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-11 11:06
Strzeż mnie panie na takie zbawianie.
"Super" sprawa ta wasza zabawa. Bawcie się.
Pozdrowienia dla zbawiaczy troll, sylwka, staruszki
See you
Ps.
Forum w waszym wydaniu to mogiła
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-09-11 11:50
o ile mi wiadomo to są różne działy na forum i jeżeli komuś się nie podoba to może nie zaglądać w niepasujące mu tematy, dodam że te formy rozrywki to dobre ćwiczenie umysłu i pamięci
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / zaproszenie do zbawy (6555 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill