www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Muzyka to moja największa pasja (Strona 20) (621343 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 24 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-24 17:53
To ja Wam coś na popłudnie , dla rozweselenia.
https://www.youtube.com/watch?v=OSWWdiQ0ctw&feature=youtube_gdata_player
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-24 20:56
No to pograłem teraz do pod kołdrę;)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-24 19:15
Nie ma nikogo to ja sobie pogram.:-) I poduczę wklejania linków
https://www.youtube.com/watch?v=XIRlWhta-4w&feature=youtube_gdata_player

Ponownie sukces .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-24 19:48
wejdź w celu poduczenia się linkowania, tutaj...
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-24 20:23 Zmieniony 2013-02-24 21:00
;-)
[url=www.youtube.com/watch?v=6uLTypmSvsA&feature=youtube_gdata_player ]:D [/url]
https://www.youtube.com/watch?v=6uLTypmSvsA&feature=youtube_gdata_player
https://www.youtube.com/watch?v=6uLTypmSvsA&feature=youtube_gdata_player
To się pobawiłem
Nie wszystko się udaje, ale to pewnie wina grypy, kataru może temperatury
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-02-24 19:58
Ostatnio w TVP-1 był film o Annie German. Pierwsza część. Dla przypomnienia polecam:
Nie wolno mi- Anna German
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-24 20:06
ooo robisz postępy, tam jest znacznie więcej możliwości, tylko są zablokowane...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-25 12:58
"Choć się burzy krew i marszczy czasem brew" to jest recepta na wszystko? :-)

http://www.youtube.com/watch?v=7ySPsLrInuI

Wszystkim o brwiach zmarszczonych dedykuję.
Wracać proszę i się nie naburmuszać.:-) Może się uda.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-25 15:20
to jest recepta na wszystko.... tylko ja to zrobić???
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-25 16:31
No po prostu lżej podchodzić do wszystkiego, agresję wyładować w grach komputerowych, a na forum sobie śpiewać. Bo realnie w podskokach to byłoby nam wszystkim tu trudno. To raczej w przenośni podałam. A swoją drogą, to dopiero był kabaret..
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-25 20:06
z tym, że ja nie gram w gry, żadne... Ja mogę pograć w czachy, nie takie wirtualne, a w klubie... Pojeździć na rowerze, nieraz robię 50km w jedną stronę z moją przyjaciółką, gdy jest ładnie ciepło... Lubię pograć na organach elektronicznych, pianinie, akordeonie....
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-26 00:11
Szczerze mówiąc ja też nie gram. Czasem w kompie pasjans, albo kulki, raz na ruski rok.;-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-28 22:14
Chyba mamy te same myśli Ewelko.... http://www.unorbiego.cba.pl/news.php?readmore=1059 zobacz...
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-04 20:01
pasja piękna sprawa.
Dla pasjonatów,  którzy zostawili tutaj ogrom wpisów : http://www.youtube.com/watch?v=2NyNPPrzU1w

Bobby Solo - "Se Piangi Se Ridi "

Se piangi, amore, io piango con te
Perché sono parte di te
Sorridi sempre, se tu non vuoi...
Non vuoi vedermi soffrire mai

Se ridi, amore, io rido con te
Perché tu sei parte di me
Ricorda sempre: quel che tu fai
Sopra il mio volto lo rivedrai

Non sei mai sola, anche se tu...
Tu sei lontana da me
Ogni momento, dovunque andrai
Accanto a te mi troverai

Se piangi, se ridi, io sono con te
Perché sono parte di te
Ricorda sempre: quel che tu fai
Sopra il mio volto lo rivedrai

Ricorda sempre: quel che tu fai
Sopra il mio volto lo rivedrai

Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-03-05 00:03
TO JEST "PASJA" - po pijaku czy na trzeźwo :-) Przestań "smędzić" ! Julka  nie nasza wina, że pamiętasz II wojnę...:-(

[url]http://youtu.be/9ELSPL2ylQk[/rl]
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-05 01:00
Julka, piękna piosenka... Masz plusa...
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-05 09:08
Rea  skutki upadku z konia wleką się za Tobą.

Dla wielbicieli dobrej muzyki - w tym wątku pasjonatów z prawdziwego zdarzenia
Ponadczasowy piosenkarz, ponadczasowa piosenka. Ponad 50 lat pracy artystycznej .
Jerzy Połomski - "Kodeks"
http://www.youtube.com/watch?v=TtyNFGL9oDo
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-03-05 11:18
piosenka fajna,ciekawe jak to robi ze włoski ma zawsze nienagannie przyczesane.;-)
Nadrzędny Autor nauta Dodany 2013-03-05 13:08
Taki tam pieśniarz podwórkowy .
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-07 01:36
Jerzy Połomski, gdy ja byłem jeszcze w kołysce, to już był sławą...
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-05 14:13 Zmieniony 2013-03-05 14:18
nauta

>Taki tam pieśniarz podwórkowy .


Nieprawda. Nie znasz jego repertuaru, teksty. Doceń lata pracy, nadal śpiewa.
Podobnie ma się sprawa do (wymieniam polskie sławy):  Seweryna Krajewskiego, Ireny Santor, Beaty Kozidrak, Ryszarda Rynkowskiego, ..., Krzysztof Krawczyk, Zdzisława Sośnicka, nieżyjący już Niemen, gdyby żył to kto wie jaki byłby dalszy ciąg repertuaru, Anna Jantar nieżyjąca - podobnie, ..., dalej Michał Bajor, Marek Torzewski, ..., Andrzej Piaseczny, ..., z młodszych Ania Wyszkoni, ... Borysewicz  i Kukiz, Urszula, która po przerwie, w 2010r  pokazała na co i dziś  jak się śpiewa
Kiedyś żeby zostać artystą, zabłysnąć  trzeba było  pokazać co się umie, zapracować. Miłośnicy muzyki na lata, miłośnicy wykonywanego zawodu.
Dzisiaj nie trzeba być dobrym, wystarczy kasa, sponsor i płyta wydana. nieraz trzy pięć lat i po karierze, obsiadka.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-03-05 15:18
Cud! Prawdziwy cud :-) Ja spadłam z konia, a Julka ma zaniki pamięci! Julciu "słoneczko" to jest wątek o pasji co prawda muzycznej, ale nie chodzi o zawodowców. Jest wątek "w jakich dźwiękach toniesz" i tam możesz tonąć w Połomskim :-)
Chociaż on ma też "pasję" - PERUKI:)

Przy okazji
http://youtu.be/PQmDUEv939A
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-07 01:44
Wątek muzyczny, a muzykę można uznać za zawód... Ponieważ jako muzyk zarabiałem, na niej... Grywałem, dla osobistości takich jak posłowie, premierzy, parlamentarzyści europejscy...  Potrafię grać niemal każdy rodzaj muzyki...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-23 16:26
Ostatnio miałem okazję być na koncercie Połomskiego. On zarabia jeszcze na swojej muzyce:)  Dziarski staruszek.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-23 22:56
Takich ludzi się poważa, bo robią to, co lubią...
Nadrzędny Autor nauta Dodany 2013-03-05 15:20
Julka
Z całym szacunkiem - ale to co tutaj napisałaś - mimo najszczerszych chęci - jest przeze mnie nie do przyjęcia.

>(wymieniam polskie sławy):


Jak mieli nie być sławami, skoro w polskim radiu w latach 60/70/80 nic innego nie grano, tylko właśnie takich wykonawców.Część z nich wchodziła na rynek z układów ideologicznych , wujek , szwagier, itd zasiadał w miejskim komitecie  PZPR, no i wiecie rozumiecie. Nagrywali płyty , i później kasety. Lud się z nimi osłuchał i tak zostało. Chciałbym zobaczyć , jak wyglądała by ich kariera ,gdyby weszli na rynek w dobie wolnego rynku. Piszesz że byli sławni , no, od granicy wschodniej do zachodniej i od morza do Tatr. Owszem , część dochodziła do "czegoś" własną pracą . Sprzedaż była , i owszem, bo co innego kto miał kupić , skoro nic innego nie było. Natomiast kasety kupowało się po to żeby nagrać na nich muzę słuchaną na zachodnich stacjach radiowych, bo płyty z za kurtyny można było kupić za niebotyczne pieniądze na rynku z przemytu, tak jak i czyste kasety.

>Dzisiaj nie trzeba być dobrym, wystarczy kasa,


Właśnie dzisiaj żeby wejść na rynek trzeba mieć coś do zaproponowania, bo nie sztuka wydać płytę , ale trzeba ją jeszcze sprzedać. Jeśli nakład się nie sprzeda to koniec kariery.
Z tych których wymieniłaś , tylko po płyty NIEMENA były kolejki , ale ON był ikoną epoki, i nie powinno wymieniać się GO na równi z Krajewskim i jemu podobnymi. Rynkowski- postać sama w sobie do słuchania, natomiast najbardziej niedoceniona to Sośnicka. Może zabrakło wujka w komitecie. Po za tym to nie moje klimaty.A tak na marginesie, tych którzy wbrew komuchom porobili kariery nie wymieniłaś nikogo, tak zespołów jak i solistów.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-05 15:50
Julka_- posłuchaj słów;
http://www.youtube.com/watch?v=drJNAFwRQHs
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2013-03-05 16:53
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-05 16:57 Zmieniony 2013-03-05 17:13
nauta a skąd ty masz tak dokładną  wiedzę że mieli wujka w PZPR, dlatego nagrywali dzięki "układowi z komuchem"
Klepiesz głupoty.

>Jak mieli nie być sławami, skoro w polskim radiu w latach 60/70/80 nic innego nie grano


o ja Cię, ile ty masz lat? że tak mało wiesz? lub gdzie mieszkałeś, że tylko jedną stację radiową miałeś. W empiku mona było kupić, tylko trzeba było mieć za co.

>Piszesz że byli sławni , no, od granicy wschodniej do zachodniej i od morza do Tatr.


Połomski, którego skrytykowałeś i występy m.in w Ameryce, to wykracza za Twój wymieniony przedział terytorialny

Sośnicka nie doceniona? a zainteresowałeś się jej ilością odznaczeń, karierą? ta ilość sprzedanych albumów, sama je wykupywała? Nie.
od niedawna dopiero postanowiła spokojnie odpoczywać na emeryturze
Nadrzędny Autor nauta Dodany 2013-03-05 17:24

>Klepiesz głupoty.


dokładnie tak samo pomyślałem czytając to co napisałaś .
Nadrzędny Autor Julka_ Dodany 2013-03-05 17:28 Zmieniony 2013-03-05 17:43
REA, nie da się

>i tam możesz tonąć w Połomskim
>Muzyka - w jakich dźwiękach toniesz


Nie tonę w muzyce, nie planuję się też utopić w przyszłości (przypuszczam,  że autor wątku miał na myśli  przenośnię)
Dlatego tam nie napiszę. Nie tonę (odmiana utopić)  również w innej dziedzinie.

Mogę się upajać  (zachwycać, przenieść w rozmarzenie, w stan spokoju, lub dodając energii) co najwyżej odpowiednią muzyką i piosenkami(muzyka + tekst)

Na forum są zauważalne trzy wątki związane z " muzyka " . Wybrałam wpisy w tym. Pasję się ma albo nie ma. W innych dziedzinach również istnieje pasja zamiłowanie do czegoś.
Pasja może  być wykorzystywana w zawodzie, a mówimy w tym przypadku o muzyce.
Dwa zatem opisane. Trzeci wątek muzyczny jest dobry ale szybko upadł.
Ten nadal trwa wpisów ma dużo i odwiedzin również.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-06 19:51 Zmieniony 2013-03-06 20:29
W konkurencyjnym wątku, napisano:

>muza- uczta dla ducha


i to jest to. Znawco dobrej muzyki,  nauta,REA, muza nie znaczy muzyka. Kim były muzy ? szkoda że nie wiecie
Muzy się nie gra, nie śpiewa nie słucha.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-03-06 20:45
Ja nie pretenduję do "znawcy". Nie rozumiesz, że zwyczajnie ktoś czymś się zajmuje bo to lubi i wcale na tym kasy nie musi robić?
Resztę napisał Ci Nauta.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-07 00:13
Julka nie masz sie czym zająć,wiesz co to skróty myślowe?"Muza"to popularne okreslenie muzyki,nawet Miodek ostatnio tak powiedział w swoim programie i o wykonie.Czy ty jestes starsza od naszej Staruszki ze sie czepiasz.Czy mamy pisac jezykiem przed Powstania Listopadowego???
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-07 13:32
easyrider... Rea... Nie róbcie z tego wątku następnego Paktu o nieagresji (czytaj agresji)!!!
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-07 13:50
hmmm..a jest tu wątek "nie skażony" zbędnym gadulstwem?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-10 18:30
Forum to miejsce do gadania :-) nie do milczenia.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 18:42 Zmieniony 2013-03-10 18:44
Ostatnio Marek i Easy rozmawiali o górach to może posłuchajmy góralskiej muzyki:
http://www.youtube.com/watch?v=WUWa7pBDKV0
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-10 19:03
:-) :-):-):-) było kiedyś takie powiedzenie (którego teżja używałem) -"nie lubię chamstwa i góralskiej muzyki ;-) ale to było dawno.
Dzisiaj to sie zmieniło.
Wczoraj byłem blisko (dla mnie ) gór oglądałem niebieskie tramwaje i dużo mostów. Wróciły też wspomnienia.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-10 19:05
heeeeej idem w laaaaaas ,lubie goralskie skrzypecki.:-)))))
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-10 19:07
ale po drugiej flaszce , którą grajkowie wypija .;-))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-10 19:16
Gdy my też opróżniamy kolejna flaszkę ;-)
Nadrzędny Autor nauta Dodany 2013-03-10 19:20
nie inaczej ;-)))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 19:16
No tak, Wrocław to ładne miasto
to posłuchaj i popatrz:
http://www.youtube.com/watch?v=8IJ_QFpcAbA
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-10 19:23 Zmieniony 2013-03-10 19:29
Dzieki Tadeusz. Też zrobiłem fotki obiektom użytych w tym teledysku ;-) i właśnie ten most miałem na myśli. Widziałem też coś nowego dla mnie. Jak rano wjeżdzałem do Wrocławia ,- wysoki okrągły budynek którego ostatnie piętra gineły w chmurach ;-)
A dla tych co nie znają tego miasta: Sempolno, Zalesie, Krzyki to dzielnice miasta również Psie pole :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 19:32

>budynek którego ostatnie piętra gineły w chmurach


czy to na pewno były chmury a nie mgła się unosiła i widziałeś Rotundę? :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-10 19:36
?. ejjj Tadeusz , musisz być taki mało romantyczny ;-) nic nie wiem na temat tego wieżowca widziałem go po raz pierszy a widok zrobił na mnie duże wrażenie :-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 19:43
Wybacz ale nie jesteś w moim typie i trudno mi zdobyć się na romantyzm w Twoim towarzystwie :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 19:49
A tak poważnie to Wrocław znam tylko z przejazdów do Karpacza, Jedliny, Wałbrzycha czy Kotliny Kłodzkiej i zawsze przejeżdżałem "na azymut" bez mapy.
Pamiętam, że przeważnie przejeżdżałem koło Telewizji Wrocław.
I to były dobre strony braku autostrad bo jeździło się przez miasta i coś można było zobaczyć
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Muzyka to moja największa pasja (Strona 20) (621343 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 24 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill