www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szczerość (Strona 8) (149162 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-03-05 11:20
Julka a co to ma wspólnego ze szczerością?Moze by tak watek jakis przemyslen,historii powszechnej załozyc,wtedy i martyrologicznie mozna w jednym miejscu posmęcić.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-05 12:38
no cóż powtórzę za jakimś wcześniejszym postem, nasza demokracja źle się kończy a to Potop Szwedzki (szlachetki pod Ujściem zawaliły sprawę ) a to rozbiory (zawołał Veto i uciekł na Pragę) a teraz też nie potafimy się zjednoczyć i nic wypracować
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-05 18:30 Zmieniony 2013-03-05 18:36
koniec spokoju, długich tematycznych nawet kontrowersyjnych w poglądach, ale dobrze się rozmawiało, wątki nabierały składni
lidian wchodzi ja wychodzę. lidian  na tym forum rządzi, nie będę psuła sobie zdrowia przez nią, drugi raz spotkanie na forum nie wyjdzie.

Iota to dziewczyna ogólnie pogubiona, jeszcze ma szansę na ocenę faktów. Różnimy się bardzo, ale rozmawiało się w porządku, dziewczyna ma ogólnie dobre wychowanie społeczne, uczy się też - zawód zdobywa, życie jeszcze przed nią.

z lidian się nie da nic
Wychodzę.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-05 18:46
Julka powiem że dziwny sposób dyskusji proponujesz. Tchórzostwo w głoszeniu swoich poglądów wobec kogoś innego świadczy o Twojej słabości, bezsilności?
Nie rozumiem takiego podejścia jak Twoje. Jeśli jesteś przekonana do swoich poglądów, nie widzę przeszkód aby to poprzeć dyskusją.  Można też nie wymieniać "pogladów" z kimś kogo się nie lubi.Możliwości jest wiele.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-05 18:59
WaldusNieKiepski, jak ?
zaproponuj, żebym znowu nie denerwowała się na słowa - zdania lidian, zauważ że żegnałam się, po prywatnym liście forumowiczki (AnnaW) zajrzałam na forum, zaczęłam pisać, nie było lidian, nie było nerwowej atmosfery.
odpisz. odczytam jutro.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-05 19:09
A mogę ja odpisać? :-)
Julka forum to różnorodność. Jednym pasujemy innym nie, a przez wzgląd na tych, z którymi się lubimy należy pisać. Na chodnikach też się  ludzie zręcznie wymijają i nie wpadają na siebie.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-05 19:13
Powiem Ci tak. Zastosuj metodę Tadeusza, włącz ignoruj. On się już nie denerwuje niepotrzebnie ;-) Po prostu nie widzi tekstów Rea.
Nie wiem jak to działa , bo ja nie stosuję tej metody :-) ale sądzę że Tadeuszowi pomaga, bo na szczęście jest ,pisze i żartuje z innymi.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-03-06 19:27
Swoich też nie widzi albo raczej nie pamięta.
http://youtu.be/dl4PDE6E_TE
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-06 10:23
no cóż jakbym miała mieć takie podejście to bym zrezygnowała, wpada tu czasem pewna osoba która nacisnęłą mi na odcisk, ale jestem ambitna więc ignoruję tą osobę i nie zauważam jej, dodam że nie tylko mi robi docinki, ale są tacy ludzie, przecież można omijać pewne tematy na forum, wchodzę tutaj kilka razy dziennie i często jest masa świerzych postów ale jak nie mam nic do powiedzenia to nie piszę, jak nie mam pomysłu to nie piszę, nie obraź się na moje słowa
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-03-06 14:02

> Różnimy się bardzo, ale rozmawiało się w porządku


Jak szczerość to szczerość - bez wzajemności, pani Julio.

I nie, nie dlatego że się Pani ze mną nie zgadza.

Tym niemniej, bez wyrazów niechęci: ukłony.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-06 20:09 Zmieniony 2013-03-06 20:23
WaldusNieKiepski odpowiedziałeś, z takiej formy nie korzystam.

Walduś,tylko jedno mi nie pasuje do układanki puzzli Twoich porządków na forum. Chciałeś, aby forum rozmawiało, toczyły się tematy, była dyskusja. Zganiłeś Sylwka. A co Ty innego robisz, bawisz się też w głupawki, tyle że w innych wątkach.
Ignoruj,  bo w Internecie jest taka opcja. Nie, wżyciu nie ma klik ignoruj. Forum, Internet rozmowa za ekranem, jednak powinna być prawdziwie toczona.
lidian jest na forum tylko dla zabawy( o tym kiedyś rozmowa była) . I kto jeszcze tutaj jest tylko dla zabawy ?  Po wpisach to widać .

Z życia coś opowiem. W internecie się poznali, pisali, długo nie pisząc gdzie kto mieszka. A tu niespodzianka, rozmówcy byli z tego samego  10-piętrowego bloku . Znajomość internetowa  rozpadła się.
Tą sytuację można zastosować do każdego, wyjdzie wówczas szydło z worka, że w Internecie pisze tak, a wżyciu jest taki.

Wystarczyły wpisy, które  przeczytałam z ostatniej doby. Utwierdziłam się w mojej decyzji. 
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-06 20:23
Jeśli uważasz że to to samo co rozrywka w ostatnią literę to gratuluje Ci decyzji a powiem nawet więcej że ją popieram.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-06 20:26
tylko jeden przykład ""Luźne gacie, luźne słowa, luźne miasta" pełen luz, wiecej". Na resztę Twoich wpisów odpowiedz sobie sam.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-06 20:35
Podtrzymuję swoje poparcie co do Twojej decyzji:)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-25 13:10
Julka, zadam Ci pytanie. W jakim celu wchodzi się na forum? W jakim celu Ty wchodzisz. Mi zarzucasz że zganiłem Sylwestra. A w chwilę później robisz to w znacznie gorszej formie, ganiąc innych.
Wyjaśnie Ci coś bo nie rozumiesz tego mojego ganienia, kilka innych osób też nie ,przykład. Valkiria, Lidian, Ella.
Ja nie ganię Sylwestra nic mi on nie przeszkadza jako człowiek. Ganię tylko jego "sposób forumowania" jeśli tak to można nazwać. Osobiście bardzo chętnie pogadałbym z nim, ale on ogranicza się tylko do wpisu np"witam" a sam nigdy na powitania przez innych nie raczy odpowiedzieć.  Jeśli to ma oznaczać lekceważenie innych to po co te " witam wszystkich" ???
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-25 14:03
może on taki jest, może Sylwester coś przeczytał pod swoim adresem, lub jest ostrożny i nie chce się angażować
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-26 01:48
Trolla , Sylwek nie czyta tego co się do niego pisze, ma to w głebokim poważaniu.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-25 14:29

>Ganię tylko jego "sposób forumowania<


Czy to, że Twój "sposób forumowania", jak to nazywasz, nie podoba się niektórym, spowoduje, że zmienisz swój styl? Myślę, że nie. Jesteś jaki jesteś. Takiego Cię akceptujemy lub nie.
Po co go "ganisz"? Zaakceptuj to, że są tu również ludzie mniej "wylewni". Nikomu to nie przeszkadza tylko Tobie. Wyluzuj. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-25 14:45
O, przepraszam, ale kiedyś ja też się obruszyłam, bo na wpisy 'witam wszystkich' próbowałam odpowiadać i nic, ani be, ani me, ani kukuryku nie było. WNK jeszcze walczy o to, żeby Sylwester chciał pogadać.
Pytałam kiedyś, co sprawia, że Sylwester jest taki małomówny, czy ma kłopot z pisaniem, ale nikt nie wyjaśnił. Widzę tylko, z to 'witam wszystkich' jest czasem przyjmowanie wylewnie, jakby Sylwestrowi udało sie pokonać znaczną barierę. Więc może tak jest, wtedy jak najbardziej rozumiem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-25 14:49
Zaakcepujmy siebie takimi jakimi jesteśmy. Jeżeli jemu jest z tym dobrze, to uszanujmy to. A o swojej niesprawności nie każdy lubi rozmawiać. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-25 15:13
Wiem, sama niewiele powiedziałam, więc masz rację, ok, niech tak zostanie. WNK jeszcze jak widać jednak czeka, jeszcze mu zależy.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-26 02:11
Bzdura, nie ma racji. Niech pokaże mi wpis Sylwka że upoważnił Lidian w udzielaniu odpowiedzi za niego. To jest metoda staruszki na wciskaniu innym że ktoś coś. Same wyrocznie, Sybille i tp "wrószki"
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-03-26 08:11
Nie dodawaj, za nikogo nie udzielam wypowiedzi. To są moje myśli na temat rozmowy.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-25 14:51
być może
często ON zamkają się w sobie i trudno im przełamać barierę nawet wobec osób podobnych
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-25 16:32
A ja szczerze jestem przeciw wpychaniu kazdego do jednego wora czy ramek,niech kazdy bedzie sobą,niech ma swoje zasady,pisze jak chce i kiedy chce.Przeciez nie mozna nawet siedząc przy jednym stole zmusic kogos do opowiadania o sobie,czasem wazne jest to,ze jest.A dzięki temu,ze jestesmy różni,jest ciekawie,kolorowo,różnorodnie.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-26 02:05
No
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-26 02:04
Lidian,  ponownie uźywasz okraślenia "niektórym". Napisz odważnie że nie podoba się mi. Nie chowaj się za zmyślonymi przez Ciebie "niektórymi"
Ja czekam chwili kiedy Sylwek napisze do mnie, na mój wpis "a co Ciebie obchodzi jak i gdzie ja piszę"
Nie staraj się być dobrą ciocią, bo to Ci nie wychodzi. Zaakceptuj że są ludzie bardziej wylewni jak akceptujesz mniej wylewnych. Co do wyluzowaniu to powiedz to sobie jak się bedziesz przeglądała się w lustrze.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-26 08:15
Czepiasz się. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-26 08:56
czepia sie,czepia jakby było o co,a niech se pisze jak chce i co chcesz,ty tez zakładasz watkow co rusz ,jeden na tydzien,i conajmniej raz w miesiacu bezsensowny ale czy ktos ci tego zabrania albo wytyka???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-26 09:01
O tych wątkach , to do mnie?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-26 09:02
nieeeeeeeeee do Waldusia,tylko tak mnie wstrzeliło.:-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-26 09:03
OK. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-26 10:16
Ja się nie czepiam ja się czupurzę ;-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-26 11:47
Znaczy taki rozczupurzony rzep.;-)
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-26 12:09
muszę przejżeć ogony swoich psów
:-)
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-09 10:58
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-09 11:46 Zmieniony 2013-03-09 11:49
Dotyczy mojego wpisu:

>Autor Julka_ Dodany 2013-03-05 19:30


Tematy które na dzień 05.03.2013r. dokończyłam wpisy. Świadomie podjęta decyzja, sprawy  wpisy w tematach pozamykałam.
W nowych udziału nie biorę już.
Decyzja aktualna. Wychodzę .

Z życia forum:
Ten m.in wpis świadczy, jak bardzo nie czytacie, jak bardzo "olewacie" wpisy,
Norbert wielokrotnie napisał, że  grał i jeszcze gra na instrumentach klawiszowych (akordeon, pianino organy elektroniczne), przeniósł Was na swoją stronę YT, ale pomimo wszystko odnajdujemy taki wpis:

>Valkiria
>a to przeciez nie jest bez znaczenia,bo kazdy ma jakieś pasje.Dla tych Chłopakow to góry,ala Ciebie Norbi-gra na gitarze


Kwestia Ignoruj,stosuje ją kilka osób z forum niektórzy wpisali że jest bardzo wygodna.
IGNORUJ wcisnął Rząd : sprawy niepełnosprawnych. Życie toczy się, przecież, dalej.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-09 12:32
przepraszam że niby ja i TadeuszP, ja nie wiem gdzie on mieszka, gdzieś w Warszawie, ale nie widziałm go i nie znam, ale jak się okaże przez przypadek że się znamy to będzie mi miło, staram się korzystać z fundacji pomagających i wspierających niepełnosprawnych ale tam często się jest anonimowym jak tutaj bo przez jakiś czas "znamy się" ale po powrocie do domu jesteśmy sobie obcy
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-10 18:28
Julka czasami chćbym chciał, nieda się przecztać wszystkich wpisów. A przecztanie nie gwarantuje zapamientania i zrozumienia;)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-03-26 14:44
Otóż to.Zwłaszcza po dłuższej przerwie.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-26 16:39
Oj , macie rację, nie da się.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-26 21:44
jak ktoś się pogubił to zawsze można założyć nowy wątek
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-26 22:57
To może być dobry pomysł. Codziennie nowy aktualny wątek. Kto jest ten pisze reszta może tylko poczytać ;-);-);-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-03-27 00:27
Załozyłabym kilka kontrowersyjnych. Obawiam się, ze zamiast meritum doszłoby do pyskówek.Pozostanę przy odpowiedziach i czytaniu.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-27 09:44
no tak, pyskówki na pewno by były na porządku dziennym, już były ostre wymiany zdań przy bajce
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-27 09:59
Czego chcecie ,juz wieszcz pisał gdyby nie było zła nie było by dobra czy jakos tak.:-)))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-27 10:13
a który tak wieszczył ?
jakoś nie pamiętam
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-27 14:43
pewnie Waldemar N.:-))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-27 14:51
oj chyba tak
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-03-27 15:00
HEHEHE, a mówiłam mu , by tego nie robił bo będę miała przechlapane ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szczerość (Strona 8) (149162 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill