www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca (40989 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor marzenas Dodany 2012-08-19 11:28
Poszukuję pracy jako pomocnik księgowego,księgowa lub pracy zdalnej.Mam znaczny stopień niepełnosprawności i poruszam się na wózku inwalidzkim.Mam 50 lat.
Nadrzędny - Autor Aga 33 Dodany 2012-08-20 09:04
Witam jestem pośrednikiem pracy jeśli jest pani z województwa łódzkiego i jest zainteresowana podjęciem pracy proszę o kontakt pod numerem telefonu 42 659 53 25 lub mailowo aingielewicz@wparciespołeczne.pl dysponujemy ofertami pracy i mamy kontakt z pracodawcami.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor marzenas Dodany 2012-08-25 07:32
Niestety jestem z dolnośląskiego
Nadrzędny Autor eiglobal Dodany 2012-10-16 12:40
[usunięte]
Nadrzędny Autor eiglobal Dodany 2012-10-16 12:43
Witam, jako firma poszukujemy, do pracy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wszystkich chętnych z terenu Dolnego Śląska zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres e-mailowy: hr@eiglobal.pl. Stanowiska pracy związane z obsługą klienta oraz praca biurowa. Zapraszamy osoby z terenu województwa dolnośląskiego! W numerze referencyjnym Cv proszę wpisać: Praca/PF/np/01
Nadrzędny Autor Amdrzej Dodany 2016-11-17 19:01
Marzena wejdź na jakikolwiek serwis z ofertami pracy wpisz w wyszukiwarkę hasła:
- niepełnosprawne
- niepełnosprawna
- niepełnosprawny
- orzeczenie o niezdolności
- orzeczenie

Gwarantuję Ci że wyskoczą aktualne ofert pracy jakiej szukasz.
Nadrzędny - Autor Marek88 Dodany 2012-10-16 14:50
Jest agencja job impuls, mają taki projekt dla osób niepełnosprawnych.
Nadrzędny - Autor marzenas Dodany 2012-10-18 14:29
A może Państwo znacie  adres firmy-chodzi mi o składanie długopisów lub innych wyrobów?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-18 15:25
takie firmy to lipa
Nadrzędny - Autor marzenas Dodany 2012-10-19 08:46
Nawet jeśli?Ja potrzebuję pilnie pracę nawet chałupniczą.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-21 08:49
wszyscy jej szukają nie tylko ty jeśli chcesz to skręcaj długopisy tylko że kase zobaczysz jak świnia niebo a chyba o nią najbardziej ci chodzi
Nadrzędny - Autor marzenas Dodany 2012-10-25 06:52
Napisałam do jednej z firm zapłaciłam 20 zł a przesyłki nie widzę?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-10-25 07:46
no widzisz po co ci to było ? haha naiwniaczka :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-10-25 19:42
Basiu tak nie wolno odpisywać.

Marzenas, Tam gdzie trzeba uiścić jakąkolwiek opłatę firma jest fikcyjna i na ogół tylko naciąga właśnie takich jak ty. Wystrzegaj się ich. Prawdziwe ogłoszenia nie proszą o wpłacanie żadnych kwot co nie oznacza że od razu cię zatrudnią.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-26 10:42
nie będzie mi nikt pisał co mi wolno a czego nie :-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-10-26 11:35
Pisać może CI każdy. Co z tym zrobisz - to już będzie tylko świadczyło o Twoim poziomie.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-10-26 15:48
ja mam dwa pozioimy :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-10-26 17:57
Zgadza się - twoje o twoim :-(
do blu.. czy tam szwarc...
Nadrzędny - Autor Monika Szymkowska Dodany 2012-11-28 19:12
Witam Serdecznie!

Firma Dimar Polska  poszukuje pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności  w stopniu  znacznym i  umiarkowanym (dawna I i II grupa) do pracy w charakterze telemarketerów, programisty PHP+SQL . Umowa o pracę, godziwe zarobki i szansa na podniesienie kwalifikacji zawodowych. Aplikacje wraz ze zdjęciem i klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji proszę przesyłać na adres m.szymkowska@dimar.pl. Jeśli potrzebują Państwo szczegółów, proszę o wysyłanie zapytań na ten sam adres.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor turystyka-on.pl Dodany 2012-12-04 12:46
Pewnie praca za najniższą krajową!
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-04 19:25
Nie wiem jak Ty ale dla mnie lepsza taka niż nic.
Nadrzędny - Autor turystyka-on.pl Dodany 2012-12-04 23:58
Ludzie zacznijcie się cenić a nie pracujecie za marne grosze
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-12-05 09:11
turystyka-on, jak miło. Nareszcie (poza Rogalem, oczywiście) ktoś rozważny i odważny jednocześnie:) Dzięki.
Tylko dlaczego nas jest tak strrrrrrasznie mało...? Zaczynam się jednak na starość martwić o ten naród...:-)
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor turystyka-on.pl Dodany 2012-12-05 10:16
bluengel wszyscy narzekają jak to mało pracodawcy im oferują - najniższą krajową. Wynika to tylko i wyłącznie z tego, że ludzie się na to godzą. Jeśli by zmieniła się mentalność ON i nie godzili by się na najniższe stawki z czasem by się to zmieniło. Po co pracodawcy zatrudniają ON a najlepiej ON ze stopniem znacznym? Dlatego, że do ich wynagrodzeń mają największe dofinansowanie. Ludzie obudźcie się!
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2012-12-05 10:50
turystyka-on, ależ mnie nie musisz tego tłumaczyć - od dawna, m. in. na tym forum jestem czarną owcą, ponieważ mam dokładnie takie samo zdanie, jak Ty. Znam te mechanizmy i je rozumiem. Nie mogę tylko pojąć, czemu innym ON tak ciężko przełamać te elementarne obawy przed tym, aby w końcu przestać samemu stawiać się w pozycji ofiary i żebraka, przyjmując bezkrytycznie poniżające warunki, jakie proponuję im pracodawcy od tej nieszczęsnej najniższej krajowej.

Dosyć mam już słuchania "bo tylko tak mogę dorobić" itd. To nieprawda. Od lat rozmawiam z żywymi, konkretnymi niepełnosprawnymi, którzy dają się wykorzystywać - oni po prostu nie przyjmują żadnych argumentów i nadal tkwią w tym chorym systemie. Zamiast go zmieniać skoro są jego najważniejszym ogniwem. Ale nie: łatwiej i wygodniej być w pozycji sieroty, móc biadolić na wszystko wokół i nie mieć odwagi, aby powiedzieć: "Nie, dziękuję. Uważam, że moja praca jest więcej warta".
Po co w ogóle pchać się do tych ZPChrów? Rynek otwarty też czeka, organizacje pozarządowe czekają - warto się rozejrzeć i utrzeć nosa tych wszystkich Lewiatanom, POPONom i podobnym. Nie mówię, że za wszelką cenę, ale jeśli chociaż zaczniecie rozmawiać z szefami argumentami a nie emocjami to już będzie krok naprzód:)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-05 11:05
A kto ustalił taki porządek w dofinansowaniach ? Na pewno nie ON.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-12-05 11:15
A kto zmusza ON, aby na ten porządek się godzić bezkrytycznie?
Kto zabrania ON, aby go zmienić...?

A tak przy okazji: zdziwiłbyś się, walpoz, gdybyś wiedział ilu faktycznie ON oraz do tego jakich konkretnie w tych ustaleniach uczestniczyło i nadal uczestniczy...
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-05 11:22
Nie zdziwiłbym się. Ty lepiej zadaj pytanie , kto nie pozwala, aby się ON nie godzili. I odpowiedź niestety będzie taka sama.
No właśnie oni do tych ustaleń nie potrzebują innych ON
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-05 21:14
blu a jak nie ma innej to biorę to co dają..... Niestety nie wszędzie można się targować.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-12-05 22:11
Ella, niestety, nie zgodzę się - można się targować wszędzie. Tego nikt nadal nie zabrania.
Gdyby jeden, drugi, dwudziesty kandydat do pracy odmówili firmie pracy za jałmużnę to w końcu by się opamiętali.
To nie są dywagacje lecz fakty z przyrody. Oczywiście, nie chodzi o koncert życzeń, ale realia - nie każdy musi zaraz zarabiać jak prezes, ale godność kosztuje.
Nadrzędny Autor marzenas Dodany 2012-12-06 08:45
Chcecie wiedzieć jak się skończyło z tymi 20 złotymi! Zgłosiłam na policję i czekam na rozwiązanie sprawy.
Nadrzędny Autor turystyka-on.pl Dodany 2012-12-06 08:46
Zgadzam się z powyższym postem blue
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-06 21:18
Do bluengel i turystyka_on.pl
A ja nie. U nas stwierdzają krótko. To nie ma pracy dla pani. Niestety każde miasto rządzi swoimi prawami.

Kto wysoko sięga podniesie z niska
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2012-12-06 21:31
Ella, masz prawo.
Ale:
- nie "miasto rządzi" czymkolwiek lecz ludzie miasto zamieszkujący
- Twoje decyzje=Twoja sprawa
- w takim razie, przy całym szacunku dla Twojej i podobnych osób zgody na takie warunki, nie pisz później, że "jacyś oni" cokolwiek ustalają. Nie wyrzekaj też na "system" - bo ten system współtworzysz w nim uczestnicząc. Po prostu, rozumiem: z góry stawiasz siebie na takiej pozycji i to samo radzisz innym. Dobrze. Ale w takim razie ja uznaję, że Tobie to odpowiada - mnie nie musi.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-07 20:25 Zmieniony 2012-12-07 20:30
blu nie piszę i nie mieszam się do polityki.
Powiedz mi tylko skoro nie wezme tej czy innej pracy za co mam żyć? Mam czekać na szlachetną paczę? Nie jestem Judymem nie buduję szklanych domów. Nie jestem Don Kichotem nie walczę z wiatrakami, ale owszem walczę z barierami o ile mam ku temu sposobność, a mam kiepską.
Szanuję twoje poglądy, ale tak samo jak inni chcę mieć takie same święta jak inni. Chcę żyć w miarę dostanio bez kredytów i bez proszenia w MOPS. Chcę zawdzięczać sobie swój dobrobyt.

Oczywiście blu, że nie musisz się ze mną zgadzać :-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2012-12-08 12:53
Tak sobie patrzę na tę dyskusję i mi się przypomina, jak tłumacze dyskutują o tym, jakie stawki należy brać, żeby nie zaniżać wartości pracy i nie psuć rynku. Co oczywiście daje najwyżej tyle (w mojej ocenie), że kilka osób - te, które na taki krok stać, czy to finansowo (mają "poduszkę" z oszczędności) czy ze względu na tolerancję ryzyka - podnosi stawki (i albo dostaje zlecenia, albo nie). Ale tych, na których się wyrzeka najbardziej dyskusja i tak nie dotyczy, bo oni chcą/potrzebują pracy za takie pieniądze, jakie są im proponowane.

Student filologii angielskiej (to obecnie najtańszy język, prawdopodobnie), który marzy o byciu tłumaczem (i nie spłaca jeszcze kredytu na mieszkanie) weźmie 13 złotych za stronę dokładnie dlatego, że mu to odpowiada (oczywiście pewnie wolałby więcej, ale perspektywy wykonania wreszcie jakiegoś zlecenia jest dla wielu ludzi atrakcyjna sama w sobie). Co głęboko zniesmaczy tłumacza o ustabilizowanej, wysokiej pozycji na rynku, których chce, żeby klienci nie dostawali zawału, jak słyszą, że za stronę specjalistycznego ekspresu zapłacą 50 złotych. A obaj - i ten za 13 i ten za 50 - mają dziwny wyraz twarzy jak klient stwierdza, że tak czy siak za drogo i on to sobie przez automatyczny translator przepuści...

Są ludzie, którzy walczą i negocjują. Są ludzie którzy tego nie robią, czy to dlatego że takie warunki pracy im odpowiadają (w tej chwili), czyt dlatego że uważają, że nie mają wyboru. Osobiście sądzę, że warto negocjować, jeśli jest cień szansy, że jest o co, a ja CHCĘ dostać więcej. Ale nie jestem (aż) tak niepoprawnym romantykiem, żeby wierzyć, że zostanę za to z pewnością wynagrodzona. I jak przyjdzie co do czego i zacznę kiedyś głodować, to ja akurat się nie zarzekam, że nie wezmę pracy za śmiesznie niską stawkę dlatego, żeby móc wyżyć. Albo że nie wezmę, bo ja wiem, połowy etatu za najniższą krajową, w pracy ewidentnie "dla ON" (czyli takiej, gdzie liczy się nie to co umiem, a że mam świstek na dofinansowania) dlatego że nie mam innych opcji.

Cieszę się, że póki co taka sytuacja nie nastąpiła. Ale wcale nie jestem pewna czy to nie jest głównie kwestia szczęścia (a nie tego, że jestem hiper-cudownym-pracownikiem). Mam też pewność, że moje stawki (za które tłumaczyłam, zanim na dobre wsiąkłam w doktorat) wywołałyby uśmiech politowania na twarzy tych, którym się marzy, żeby zawód tłumacza miał się tak, jak zawód adwokata.

Żołądek ostatecznie mam taki sam jak wszyscy i jak będzie pusty, to będzie mnie głównie interesowało jego napełnienie, a nie interes branży, środowiska, itd. Różnica ewentualnie jest taka, że ja wtedy nie będę mówić, że mi jacyś "oni" krzywdę zrobili, bo nie wierzę w "onych". Wierzę że ludzie mają skłonności do braku wyobraźni, w równość żołądka, w to że istnieje chciwość (i inne takie: gniew, lenistwo - znamy listę), ale nie w "onych".
Nadrzędny Autor hipopotam50 Dodany 2013-06-18 22:30
Pełnosprawny czy nie. Ludzie pracują za najniższą krajową bardzo często i to nie jest wina pracowników ani pracodawców. Przy tak dużym bezrobociu, stawki wynagrodzeń automatycznie prawie są żyłowane. Mam na myśli stanowiska pracy raczej niskiego szczebla, gdzie może być większa rotacja i zastępowanie po godzinnym szkoleniu.
Na wyższych szczeblach menedżerskich przecież nikt nie pracuje za najniższą pensję.

A to że jest płacona najniższa krajowa to i tak jest dla małych firm często za dużo. Wyobrazić sobie wystarczy że tak:
- firma jednoosobowa pracuąca od zlecenia do zlecenia,
- dwóch pracowników na umowę o pracę,
- jeden z nich idzie na 30 dni zwolnienia lekarskiego ciągiem,
- jeden pracownik pracuje na pensję drugiego,
- właściciel nie otrzymuje niczego ponad pokrycie najpilniejszych zobowiązań bo z tych 30 dni nie zobaczy dochodu.

W małej firmie umowa o pracę to duże ryzyko. Dlaczego zamiast pracodawcy, kosztu pierwszych 30 dni w roku, nie pokrywa ZUS? Tego pracodawcy się obawiają. Że osoba niepełnosprawna to ciągłe choroby, zwolnienia lekarskie, rehabilitacje i turnusy. A wcale tak nie jest. Tylko w małych firmach przy tego typu sytuacjach ludzie mają zagwozdkę. Czy musi płacić za zwolnienia lekarskie skoro opłaca składki? Nie dość że opłaca mnóstwo składek i bierze ryzyko działalności, to jak pracownik zachoruje, to jeszcze ma mu płacić mimo że ten pracownik znacznie dociąża przychody a tylko pobiera z nich jako jeden z kosztów. Składki są płacone przez firmy, to nie powinny pokrywać ani jednego dnia zwolnienia lekarskiego wynagrodzeniem znów z własnej kieszeni.
To jest rozwiązanie wielu oporów, bo można firmę położyć w miesiąc jeśli pięć osób ktoś zatrudnia a trzy chorują. Dwie nie zarobią na trzy kolejne. A człowiek prowadzący firmę musi wypłacić pensje i nikt nie wniknie czy ma z czego. Tak obiektywnie bym się starał to ująć :-)

pozdrawiam hipo
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-01-22 10:51
niedawno dostałm link do takiej firmy i informacje że kaucja wynosi 70zł, jak napisałam że nie mam tyle a opieka społęczna mi nie da to odpisali że mam przesłać do nich oświadczenie z opieki społęczenj że nie zapłacą, no to poszłam do opieki to mnie wyśmiali i powiedzieli że nie dadzą i nie napiszą i że w moje gestii jest znalezienie pracy, spytałam a czy mogę dostać zasiłek na tzw usamodzielnienie, to sie dowiedziałam że mi się nie należy
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2013-01-22 12:28
Trolla, już o tym rozmawialiśmy, i to nie raz: w Polsce pobieranie tego rodzaju opłat za udział w procesie rekrutacyjnym JEST NIELEGALNE. Jest legalne pobieranie różnych innych wpłat, jak przez Ciebie opisana - ale jest już powszechnie dostępna wiedza, że zawsze jest to kant.
Jeżeli tego nie przyswajasz - to rzeczywiście Twój wybór.

O każdej swojej historii piszesz w kategorii pretensji do "kogoś" i "gdzieś" - nie zawsze masz rację.
Bo w rzeczywistości:
- to JEST Twoja sprawa, aby pracę znaleźć
- widocznie nie spełniasz wielu przyjętych (mniej lub bardziej słusznie) kryteriów w zakresie pomocy społecznej, dofinansowań itd. Przecież czymś urzędy itd. kierować się muszą - nie mogą rozdawać kasy na prawo i lewo każdemu, kto o to poprosi
- upierasz się ciągle przy wyszukiwaniu dziwnych zajęć, w dziwnym miejscach, najlepiej dla ON. Już parę razy pytałam i nie otrzymałam odpowiedzi: "Po co???".
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-01-22 12:35
ja tylko odpowiedziałam na posta osoby poszukującej naprędce pracy przy skręcaniu długopisów a przy okazji opisałam co mnie spotkało
Nadrzędny - Autor Janusz 63 Dodany 2013-03-01 20:18
Witam.Jestem 50-latkiem z orzeczeniem ,w chwili obecnej bezrobotnym i w swoim mieście robię wszystko żeby znależć pracę ,ale jak pewnie się już domyślacie bez powodzenia.Owszem w paru miejscach łaskawie przyjęto moje CV ,ale na tym się kończy optymizm.Ja także myślałem o pracy nakładczej -chałupniczej i oczywiście wysyłam zapytania ,ale wszystkie odpowiedzi zaczynają się od słów -przekaż odpowiednia kwotę na start.Wiem że na stronach takich jak te pojawiają się osoby bez sumienia i jakiegokolwiek poszanowania ,nie mają skrupułów i próbują wyłudzić pieniądze.Zastanawiam się czy naprawdę nie ma takich pracodawców którzy są uczciwi czy po prostu znalezienie pracy chałupniczej można porównać do gry w Lotto.
Czytałem Wasze wcześniejsze wypowiedzi i chciałbym wyrazić swoje zdanie o tzw,pracy za grosze jeśli się taka pojawi .W moim przypadku na jednej z rozmów z szefową firmy sprzątającej zaproponowano mi 6zł na godzinę ,zgodziłem się choć na razie nikt nie nawiązuje ze mną kontaktu.Ja ta pracę podejmę jeśli do tego dojdzie -powody to po prostu możliwość przetrwania ,nie chce czekać na komornika za nie zapłacone rachunki ,chcę nie odczuwać głodu i na koniec stracić mieszkanie .Moi drodzy mnie także doprowadza do wściekłości podejście większości pracodawców, ale czy poddając się i odmawiając ewentualnie takim propozycjom poprawię swój byt.Zyjemy w takich a nie innych realiach ,każdy ma prawo do buntu i swojego zdania,ale tak na prawdę czy nie chodzi o to aby czuć się bezpiecznie .Jestem jeszcze za młody aby umierać ,pragnę cieszyć się życiem ,do tego potrzebna jest praca ,chcę mieć możliwość kupienia jakiegoś drobiazgu żonie ,cudownej wnuczce :-)czy to są wygórowane żądania.
Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny - Autor barnaba2 Dodany 2013-03-12 07:44
Witaj Janusz, jeżeli jestes zainteresowany pracą przez neta tzn w Fundacji .Praca polega na wykonywaniu 2 wpisów dziennie na portalach społecznościowych tj 5 min dziennie , za 500 zł miesięcznie ale jeżeli nie posiadasz renty ani emerytury i masz orzeczenie o niepełnosprawności. 500 z umiarkowanym 900 z znacznym. praca jest ok sprawdzona i nie ciężka ale zawsze to coś...! pozdrawiam
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2013-03-12 15:58 Zmieniony 2013-03-12 16:01
ja tez jestem zainteresowana :D
idę gnębić cię na priv
Nadrzędny Autor Janusz 63 Dodany 2013-03-12 21:38
Witaj barnaba ,dzięki za informację ,oczywiście byłbym zainteresowany ta pracą więc proszę o szczegóły.Zastanawiam się tylko czy to mnie dotyczy bo mam tylko lekki stopień ,nawiasem mówią to zmora bo tam gdzie składam cv mówią że to za mało ,natomiast medycyna pracy nie dopuszcza mnie do żadnego zatrudnienia z moimi uprawnieniami .Mam spory niedosłuch więc wszelka praca jako wózkowy suwnicowy na wysokości od razu odpada ,a ja to całe życie robiłem .Do tego dochodzą  inne choroby i w chwili obecnej załatwiam wniosek o przyznanie grupy z ZUS.Pomimo tego że jestem w miarę sprawny fizycznie ,chociaż wolno mi tylko dżwigac do 3 kg ze względu na kręgosłup nadal szukam każdej pracy fizycznej ,teraz jestem na bezrobociu ,ale ono się w końcu skończy tak że każdy zarobiony pieniądz jest dla mnie ważny.Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny - Autor Krakowiak Dodany 2013-03-13 11:44
Witaj!Poszukuję pracy dla mojej przyjaciółki -ma umiarkowany stopień niepełnosprawności.Prosiłbym i informację gdzie może sie zgłosić do tej pracy o której pisałeś na forum? Dziękuję i pozdrawiam
Nadrzędny - Autor barnaba2 Dodany 2013-03-18 19:05
Witaj sorki że tak pózno odpisuje. Ta praca o której mówię jest i powiem ci że pieniązki dostałem i jestem zadowolony zeby nie zapeszyc jak narazie. Ale z tego co wiem na ten kwartał juz nie ma miejsc , trzeba próbować w kwietniu. Na dzień dzisiejszy przyjmują z orzeczeniem o epilepsji i schorzeniem psychiatrycznym. JA powiem że kase mam na koncie to nie powiem że oszukują jest spoko... pozdrawiam
Nadrzędny - Autor wronka Dodany 2013-04-16 21:28
Hejj
Bardzo proszę o więcej inf.na temat tejże pracy:)

z góry dziękuję.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2013-04-17 11:05
Ja z innej beczki, otóż znalazłam ofertę pracy na portalu tutejszym pt. Praca na terenie Niemiec. I tutaj jest wyraźnie zaznaczone, że jest to praca dla ON z lekkim stopniem niepelnosprawności. Co o tym sądzicie? http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/165439   Tak naprawdę to już nie wiem jak traktować tę ofertę, ale od kiedy przeczytałam, że spawaczy ze znacznym stopniem zatrudniają to już nic mnie nie zdziwi.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-17 11:15
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2013-04-17 11:32
Tak, ale cały dzień na nogach? I w niskich temperaturach? Zdrowi Niemcy nie chcą podejmować takiej pracy,to ON z Polski wysłać? Mnie osobiście to ogłoszenie wydaje się głęboko niemoralne. Zaklad świadczy usługi za granicą, a dotacje bierze w Polsce? A jak to ślicznie na zdjęciach wygląda!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca (40989 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill