www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Rejs dla osób niepełnosprawnych (7755 - wyświetleń)
- Autor Krakowiak Dodany 2013-03-25 18:35
Witam ! Znalazłem bardzo ciekawą informację :Za oknami zima w pełni,a my właśnie rozpoczynamy rekrutację załogi. Planujemy rejs żaglowcem “KAPITAN GŁOWACKI”
trasa: Trzebież – Świnoujście – porty zachodniego Bałtyku, Kanał Kiloński, Helgoland – Trzebież. termin: 08.09 – 22.09.2013 r.
Rejs z założenia ma być wyprawą integracyjną. Żeglarze niepełnosprawni oraz nie niepełnosprawni wspólnie będą dzielić się wszystkimi obowiązkami na pokładzie żaglowca.
Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy z Maciejem Żarnowskim : maciek@w-skersi.org. Od Maćka otrzymacie więcej szczegółowych informacji. Maile proszę tytułować: REJS-KAPITAN GŁOWACKI .Więcej informacji pewnie będzie można uzyskać tutaj http://www.w-skersi.org.  Myslę ,że to świetna sprawa i tak bardzo pachnie przygodą .Och gdybym był trochę młodszy.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Petro Dodany 2013-03-27 16:24
Zapowiada się ciekawie. Dzięki za info z dużym wyprzedzeniem - będzie można się z tym ogarnąć na spokojnie jak coś.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-03-27 21:12
Ale bym sobie pożeglował...ale ja mogę żeglować tylko ' na pilota ' tz. Ja mam pilota i klikam a wszystko się robi samo ;-)) . Pewnie bym musiał się zaopatrzyć w kilka kompletów baterii, bo osoby z wyższą perspektywą widzenia mieły by mnie dosyć ;-)) . Pomysł wspaniały .Integracja jeszcze nadal u nas raczkuje i jest w powijakach, ale do tanga trzeba dwojga . Mam na uwadze osoby niepełnosprawne mające różne lęki, lęk przed pokazaniem się również . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor Vivaldi4 Dodany 2013-03-29 19:49
Nikt nie pyta, ile kosztuje ten rejs? Ja pytam.
Nadrzędny - Autor joanna basiak Dodany 2013-05-05 16:39
Witam,
Jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku turystyka i rekreacja w Szkole Główniej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Piszę pracę magisterską na temat turystyki wodnej osób niepełnosprawnych ruchowo. Do mojej pracy magisterskiej są mi potrzebne ankiety, dlatego też
zwracam się z prośbą do Państwa o pomoc w wypełnieniu krótkiej ankiety, która jest anonimowa.
http://moje-ankiety.pl/respond-43577.html to jest link do ankiety

Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.

Pozdrawiam,
Joanna Basiak
Nadrzędny Autor Anecik Dodany 2013-07-15 19:26
a ja też sie chętnie dowiem za ile takie rejsy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Rejs dla osób niepełnosprawnych (7755 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill