www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dodatek do zasiłku pielęgnacyjnego. (3841 - wyświetleń)
- Autor malgosia2978 Dodany 2013-04-24 15:31
W telewizji w prasie huczało o podwyżce zasiłku pielęgnacyjnego o 200 zł. z dniem 1 kwietnia. Właśnie sprawdzałam konto i zasiłek pielęgnacyjny mi wpłynął z gminy, ale nie w kwocie wyższej o 200 zł , a tej samej co otrzymywałam tj.520+100. Nie rozumiem dlaczego tak się stało. Po co cała ta akcja, obiecanki i nic z tego. Gdzie mam napisać zażalenie w związku z tym, że nie wypłacono mi tego dodatku, czy gdzie zadzwonić? Kto za to odpowiada? Bardzo proszę o informacje.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-24 23:09
bo w kwietniu dostaje się za marzec, na podwyżkę w czasie rzeczywistym musisz poczekać do maja...
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-04-25 00:19
jeżeli dobrze kojarzę to chodzi o dodatek do świadczenia pielęgnacyjnego dla rodziców wychowujących niepełnosprawne dzieci?
Jak weszło z dniem 1 kwietnia, to teoretycznie powinien wpłynąć jeszcze w kwietniu, ale znając życie pewnie w maju wypłacą, szkoda że nie pamiętają o ew odsetkach za opóźnienie. Pozdrawiam serdecznie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dodatek do zasiłku pielęgnacyjnego. (3841 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill