www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Powiedzcie coś zabije sie jestem taka gruba (17148 - wyświetleń)
- Autor XDMichalinaXD Dodany 2013-01-10 16:43
Ważę 48kg/163cm mam zniszczone włosy since pod oczami ,mine jakbym chciała wszystkich zabić,ładniejsze koleżanki i w dodatku dziś baba od matmy powiedziała ze powinnam isc do szkoły specjalnej bo sie uśmiechałam bo o czyms sb pomyślalam ;///
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-10 16:48
Nie przejmuj się wyglądem, moim zdaniem, wygląd nie świadczy o niczym, ważne, co masz w sobie, twoja osobowość...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-01-16 12:02
oj tam oj tam, a kto ci powiedział że jesteś gruba ? lustro ? to zakryj je albo wynieś do piwnicy, grubi też mogą być piękni
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-16 14:13
Czy 48 kg to dużo???  Dla mnie to piórko więcej waży...
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-01-16 14:35
Dziewczyno,48 kg przy twoim wzroście to nawet niedowaga,a nie nadwaga.Nie wierzysz?Przeczytaj i oblicz sobie,wyjdzie jak nic,ze wszystko OK.
http://diety.wieszjak.pl/wszystko-o-dietach/230875,Jak-obliczyc-swoja-prawidlowa-wage-za-pomoca-wzoru.html
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-16 15:18
Właśnie to miałem na myśli...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-16 18:20
TYLKO TEGO NIE NAPISAŁEM.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-16 23:10
:-) :-) Staruszko, kocham twoje docinki, więcej, no pokaż co potrafisz, a pokażesz, za co cie wywalili na innych forach... Pokazujesz, tylko twoje ego... Masz ode mnie soczystego buziaczka... :-) :-)
Nadrzędny Autor syneloi Dodany 2013-03-11 16:00
Poszukaj sposobów dowartościowania siebie... jedz owoce, spożywaj dużo owoców i dbaj o siebie a szczególnie o ciało.
Nadrzędny - Autor Krakowiak Dodany 2013-03-25 18:47
Witam! Ja też tak sądzę ,że Twoja waga to raczej niedowaga niż nadwaga.Swoją drogą bardzo chciałbym mieć tylko takie problemy jak Ty hi hi.Może staraj sie nie myśleć o tym jako czymś strasznym ,zresztą wogóle o tym nie myśl.Przejdź się na spacer ,ruszaj się ,obserwuj przyrodę zacznij się ciekawić życiem.Gwarantuję ,że jeżeli nie bedziesz wciąż myślała o swoich kilogramach to prędzej czy później waga sama Ci się wyreguluje.Najważniejsze ruszać się .Ot choćby zamiast windy wejść i zejść po schodach,wracając do domu wysiądź jeden przystanek wcześniej i idź pieszo.Na pewno od razu efektu nie będzie ale jeżeli takie dobre nawyki wejdą Ci w krew to pewnie już po kilku miesiącach będą efekty.Co do sińców pod oczami to akurat przyczyny mogą być zupełnie inne .Może zwykłe zmęczenie lub chore nerki .Przejdź się do lekarza i zafunduj sobie jakiś pakiecik podstawowych badań.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-25 21:05
to zakrawa na depresję anorektyczną, jakbym przy swoim wzroście (168cm) ważyła 48 czy 50 kg to bym się wstydziła że wyglądam jak wieszak na ubrania
sińce pod oczami można zmniejszyć okładami z esencji oraz spacerami, okładam ze świeżych ogórków i snem, warto też pić sok z marchwi
Nadrzędny Autor graz-ynaj Dodany 2013-04-24 08:25
Witaj Cię serdecznie przeczytałam o Twoim problemie jaki masz i wcale się nie załamuj, to nie jest aż taki wielki problem. Jesteś jeszcze bardzo młodą osobą, która jest wieku dorastania tak mi się wydaje, po przeczytaniu Twojego wpisu. Jeżeli masz problemy zdrowotne jak z tego wynikają te sińce po oczami i zniszczone włosy proszę udaj się do lekarza specjalisty, a na pewno uzyskasz pomoc i wtedy nikt Cię nie będzie kierował do szkoły specjalnej uważam, że jesteś wspaniałą dziewczyną. głowa do góry nie ma się czym przejmować.
Nadrzędny - Autor Wilma Dodany 2013-05-02 11:36
Moja córka też jest taka "gruba", a jest już matką i pracuje przy sprzątaniu w hotelu. A można  o niej powiedzieć, że to prawdziwe "chuchro". Przynajmniej prawdopodobnie nigdy nie będziesz miała np. miażdżycy...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-05-02 12:14
Mój ojciec też był "chuchro", przynajmniej z wyglądu, a miał miażdżycę i to go wykończyło...
Nadrzędny - Autor Wilma Dodany 2013-05-06 11:37
I to jest dowód na to, że nie wygląd świadczy o człowieku. Mój teść to było prawdziwe "chuchro" w wyglądu, a dożył 70-tki...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-05-06 14:21
Mój pradziadek, był mocnej postury facetem i dożył 96 lat... Przeżył pierwszą wojnę i drugą i jeszcze żył za czasów stanu wojennego, za młodu pracował na kolei, na parowozach... 
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-05-09 10:09
LUDZIE PATRZCIE NA DATY POSTY,ONA NA PEWNO JUZ SCHUDŁA.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-24 11:45
Nie przejmuj się głowa do góry.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Powiedzcie coś zabije sie jestem taka gruba (17148 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill