www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Artykuł na Integracji "Kontrole PFRON I PIP" (4726 - wyświetleń)
- Autor współczesny niewolnik Dodany 2013-05-23 14:43
Dlaczego nie można napisać komentarza pod artykułem Kontrole PFRON i PIP ?
Skoro nie można tam,piszę kilka moich uwag na forum.
Cytat z artykułu:
"także wzajemnie informować o skargach pracowników niepełnosprawnych na zatrudniających ich pracodawców" i tu jest pies pogrzebany...
Jakie skargi pracowników,jak mnie ciągle straszy pracodawca,że jak odmówię.lub powiem prawdę,że robię co innego niż powinienem,to od razu stracę pracę i nigdzie nie znajdę nowej,bo jej niema,a on znajdzie nowego pracownika i sobie poradzi.

Pracodawcy wykorzystują nasz strach przed utratą pracy w dzisiejszych trudnych czasach.Powinny być częste,niezapowiedziane kontrole wyrywkowe,z zaskoczenia,a nie jak z PIP-u tydzień wcześniej zapowiedziane.Pracodawca mnie wtedy posadzi,każe czekać na nich i powie,że mam taką pracę,że więcej siedzę niż pracuję,czyli prawidłowo,bo jestem niepełnosprawny,czyli chory i urząd kontrolujący w to uwierzy.
A pracuje za trzech zdrowych,kosztem mojego zdrowia,bez słowa sprzeciwu,ze strachu o utratę pracy,gdy się sprzeciwię i odmówię,lub złożę skargę do PIP,lub PFRON.
A jaka jest prawda wiem tylko ja i oni,no i może jeszcze sąsiedzi.
Dużo jest takich jak ja,co na to PFRON i PIP ?
Czekam na odzew w/w urzędów i wasze uwagi wszyscy poszkodowani jak ja.
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-05-28 14:20
Przesłałem do redakcji informacje o niemożności zamieszczania komentarza.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-05-28 15:29
Dodawanie komentarzy pod materiałem jest już możliwe.
Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Artykuł na Integracji "Kontrole PFRON I PIP" (4726 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill