www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dyskusje po zachodzie słońca : tematy dnia (Strona 6) (303402 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-21 20:45
To się zaczyna wymykać spod kontroli. Mądrej kontroli. Wszyscy chcą puszczać lampiony szczęścia. Na weselach też. To jest zagrożenie nie tylko dla lotnictwa, ale i dla przyrody, tym bardziej, że teraz w lasach jest susza.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-21 20:54
A ja jestem za. To nieszkodliwa atrakcja i podnoszenie wartości naszych tradycji. Noc Kupały a nie jakieś haloingi ;-)  niedługo będziecie jeść indyka zamiast karpia.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-21 21:00
Nie przepadam za indykiem, za to karpia chętnie bym zjadła. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-21 20:57
Wystartowały wznoszą sie do góry, wygląda to fantastycznie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-21 20:59
Zdjęcia rób!!!!
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-21 21:26
Niestety , moje oczy są lepsze niż czułość mojego sprzętu. Obejrzycie w TV i na youtube";-);-);-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-21 21:38
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-21 21:49
No dzieki staruszko, ja na to patrzę z dalszej odległości i też jest bajecznie ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-21 21:59
A do mnie doleciał jeden i wisi prawie w pełni.:-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-21 22:32

>Wystartowały wznoszą sie do góry, wygląda to fantastycznie.


Fantastyczniej będzie wyglądał pożar lasu. Parafrazując biblijny zapis może by powiedzieć, że ze względu na tradycję ludzie zatracili rozum i gotowi sprowadzić na siebie nieszczęście.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-22 05:24
Pewnie to nie zachód, ale pytam jak tam na zachodzie Polski ...Poznań...halo Poznań . Odezwij się . Tu Rybnik :-) . Pewnie lampiony zawiesiły się na łączach i nie mamy łączności ;-) .
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-06-22 13:40
Z samego rana włączyłem radio i pierwszą wiadomością jaką usłyszałem to:
-Poznaniacy wyszli na ulice
już myślałem, że kolejny poznański czerwiec a tu (niestety) LAMPIONY
Bo chleba dosyć (?)
więc przyszła pora na Igrzyska
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-22 15:24
Ludzie już dawno gdzieś rozum zatracili :-( Nachbar co z tą Polską, co z Polakami :-(
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2013-06-22 18:59
Co z tą Polską - pytasz? O to trzeba spytać Wolaków. Oni mają lekarstwo na wszystkie bolączki kraju. Ostatnio obradowali w miejscu słynącym z cudów, a cuda - jak wiadomo - zdarzają się bez pomocy ludzkiego rozumu.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-22 20:24
Cóż, dzisiaj mogę powiedzieć, znając relacje bezpośrednich uczestników puszczania lampionów.
Powiem tak, organizacja tego pomysłu była pod psem. Ale sam pomysł nadal mi się podoba.
Nie stanęła na wysokości żadna służba. Cud że obyło się bez tragedii.
Poznaniska gospodarność poległa na tym pomyśle mimo że rekord został pobity ;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-25 01:19
Byłem , sprawdziłem listę obecności. Nieobecni niech się nie spodziewają premii !!!
Ach ,pomyłka do nie do Was ale wyborców w Elblągu.
Wy byliście grzeczni. Wuzetka z tymi fotkami księżyca coś nie hallo. Nie widziałem Twardowskiego. A Walentyna twierdziła że tam jest i nigdzie nie odleci, bo podobno z koguta astronauci zdiełali rosół choć amerykańce idą w zaparte i nie przyznają się.  Mówią że mieli swojego ... indyka.
Mam nadzieje że jakaś baba wsadziła go do buta ;-)

Dzień dobry robaczki ;-) dla panów piwo dla pań buziaczki***)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-25 10:13
Walduś, skąd ty nadajesz ? Pewnie z księżyca ;-) to przecież druga nocy a u ciebie południe ;-). Słyszałem, że jeszcze trochę a w Elbląągu nie będą się witać tradycyjnym ' dzień dobry ' a pochwalony . Czas na zmiany ;-) . Nie umiem sobie wyobrazić koalicji wody z ogniem, ale zobaczymy . Pozdrawiam ciepluśko wszystkich piszących ... Lecę do Sylwka, bo polewa ;-))) .
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-25 17:35
Leć, leć tylko się nie po lej. Będziesz pił tylko nie łykał ;-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-25 17:43 Zmieniony 2013-06-25 17:46
A pro po nadawania jeszcze nie zaczełem , chciaż mam już za sobą akcję nadawania swojego radia za czasów stanu wojennego . Trwało to niedługo ale skończyło się dobrze. Znałem też sposoby lokalizowania nadajników , tak jak ich samodzielną budowę. Ale o tym ciii

Jak mnie wena trafi to jeszcze Wam tu po nada;) wam.

Co do dzisiejszej pogody. Amalian wyobraź sobie spacer w deszczyku idziesz idziesz i wchodzisz na fontannę. Przechadzasz się między wodnymi kaskadami i wtedy na Ciebie nie pada .
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-30 16:51
Tylko się cieszyć, że osoby piszące na forum są tak aktywne i zajęte w ciągu dnia. Świadczyć o tym może mała ilość wpisów.
pozdrawiam

ja natomiast byłem przed chwilą na Korsyce. Wspaniałe widoki ładne plaże i szerokie szosy ;

a tak poważniej to przekazuję Wam radosną informację że polak Kwiatkowski był dzisiaj na podium etapu kolarskiego Tour de France i jest po raz drugi w historii liderem .
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-01 18:59
[usunięte]
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-06 14:35
A cóż mi Moderatorze usunąłeś??? :-) Za cholerę nie pamiętam? Kogóż obraziłam??? :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-07-06 16:34
Pewnie jak zwykle komuś "nawtykałaś" i tyle. Kto by to spamiętał. :-)))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-01 20:15
Dzisiaj był naprawdę sportowy dzień. Kto by pomyślał że ON interesują się sportem nie tylko chorobami i strzykaniem w kościach :-)
Zdarzają się miedzy nami i takie osoby które mimo zmiany nicka zieją jadem na odległość. Nie po drodze mi z takimi osobami.
Dlatego zdecydowanie protestuję przeciwko takim osobom.
Pozdrawiam tu szczególnie modre warzywo.
Jest tu wreszcie normalne forum i żadne złe moce tego nie zmienią.
Pozdrawiam ludkowie ON a tym mocno zjadliwym psychicznie skrzywdzonym macham na pożegnanie bo nie wiedzą co czynią. 
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-26 20:13
Co myślicie o przyczynie katastrofy kolejowej w Hiszpani.?
Zastanawiałem się jak dwóch facetów prowadzących pociàg mogła nie zauważyć i w porę zareagować ?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-26 20:43
Szkoda gadać. Jeden z nich się chyba zatracił w szybkościach. Podobno się chwalił już kiedyś zdjęciem licznika z 200km/h. Ale żeby tak na zakręcie, to jest zupełnie niezrozumiałe.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-26 20:50
Gdyby pociąg mniał boczne lotki to by wystartował jak samolot. Może marzył by być pilotem? Ale tyle ofiar. Tragedia. Ciekawe że nie ogłoszono żałoby narodowej? Może w innych krajach tego się nie praktykuje. U nas odwołano by wszystkie rozrywkowe imprezy. Czy spotkania piłkarskie to rozrywka?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-26 20:56
Chyba ogłoszono na trzy dni żałobę. Wstrząsające sa takie katastrofy...jedzie każdy w pociągu i ufa, że wszystko w najlepszym porządku.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-26 21:49
Jak wielka nieodpowiedzialność jest wynikiem tej katastrofy :-( . Czy maszyniści są poddawani badaniom psychotropowym ?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-26 21:52
Psychologicznym, czy na obecność psychotropów? Jedno i drugie powinno być wykonywane. Pierwsze obowiązkowo, u kierowców też, a drugie wyrywkowo.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-02 18:56
Tak sobie czytam i czytam i czytam i końca nie widać . Dobry wieczór wszystkim.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-08-02 19:00
Bo jak się gdzieś  obijasz, to potem tak masz, same zaległości. :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-02 19:10
Troche dużo jak na wejście po krótkiej nieobecności. ;-) Dorzucę Wam trochę inną tematykę
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-02 19:11
Stany Zjednoczone ostrzegły swych obywateli przed podróżowaniem na całym świecie w związku z utrzymującym się zagrożeniem atakami terrorystycznymi, szczególnie na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Jak głosi wydane przez Departament Stanu oświadczenie, aktualne informacje sugerują, że Al-Kaida oraz jej sojusznicy nadal planują dokonanie zamachów terrorystycznych na Bliskim Wschodzie i poza nim, a wysiłki te mogą się w sierpniu nasilić. 

Czy to tylko przeczulenie czy jednak realne zagrożenie?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-08-02 20:27
Nie można lekceważyć tych ostrzeżeń. Amerykanie najpierw wszędzie się pchają, a później się boją.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-02 20:32
Jest tak, bo cała reszta świata czeka co oni zrobią. Gdyby nie zareagowali, to wszyscy inni siedzieli by z podkulonym ogonem. Chyba że teroryści popełnili by kardynalny błąd i odpalili swoje" bąbki" np. W Koluszkach. Wtedy Polacy by im pokazali gdzie miejsce terrorystów. hej szable w dłoń.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-08-02 22:11 Zmieniony 2013-08-02 22:18
A może chodzi o zwiększoną aktywność meteorytów w sierpniu? A poza tym, jak napisał Nachbar, "kto sieje wiatr ten zbiera burzę"
Nas nikt nie ostrzegał przed wyjazdami do sąsiadów po "braterskiej pomocy w Czechosłowacji `68"  a ja zdążyłem minąć Piwniczną i 2 mandaty zarobiłem "za pochodzenie" :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-08-02 22:25
Teraz wiem, za co tyle dostalismy w Pradze, że oniemiałam z wrażenia.:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-08-02 22:32
Pamiętliwi są!
Nie to co my :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-08-02 22:49
Znaczy się my?:-) Czy my Polacy? :-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-02 22:53
Wiesz jak to jest. Braci się nie wybiera. Choćby to był najgorszy  typ na ziemi ;-) a wtedy "nasz brat silny był" i rozstawiał mlodszych braci po "kontach ." I brał co chciał :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-08-03 14:07
Chyba jakiś inny jestem, bo w ciągu swojego życia odwiedziłem wszystkich "polskich wrogów". Byłem w Rosji i na Ukrainie  - serdecznie mnie przyjmowano. Z jednym zastrzeżeniem. Na Ukrainie znajomi prosili, abym nie mówił po rosyjsku. Widocznie oni tam też do siebie zbytnią "miłością" nie pałają. W Niemczech - no cóż, rodzina zawsze radośnie mnie wita. Sąsiedzi i znajomi też. Nie rozumiem więc, jak można mieć wrogów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-08-03 14:25
Przedszkolny wywód. Porozmawiaj z ludźmi uciekającymi ze swoich krajów, z miejsc ogarniętych wojnami i nienawiścią. Nie sztuka powiedzieć nie mam wroga, kiedy się jedzie w odwiedziny do znajomych.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-08-03 21:20

>Przedszkolny wywód.


Dyskutujemy na temat, czy o sobie? Nawiązałem do wypowiedzi WNK, w której wspominał "wielkiego brata", a nie o uchodźcach.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-03 21:23
Rozumiem że nigdy nie miałeś doczynienia z " wielkim bratem"
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-03 21:13
Nachbar wydaje się że wiesz co kopiujesz ale jak własne spostrzerzenia wyrazisz to ....
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2013-08-05 18:19

>Rozumiem że nigdy nie miałeś doczynienia z " wielkim bratem"


Jak mam to rozumieć? "Wielki brat" to taka Baba Jaga dla straszenia dzieci? Mnie "wb" w niczym nie przeszkadzał. Miałem samochód, lodówkę, pralkę, telewizor i  jeździłem za granicę.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-08-05 18:53
A czy wiecie jakie dzisiaj Święto obchodzi Kościół Katolicki?
Matki Boskiej Śnieżnej
Na dzisiejsze upały jak znalazł :-)
A tu okazuje się, że:

>Zgodnie z przekazami w upalne lato 5 sierpnia 352 r. na rzymskie wzgórze Eskwilin spadł śnieg

Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-08-05 19:36
Byłam tam, gdzie podobnie z nazwy
http://www.mariasniezna.pl/wew.php?id=1&lang=pl
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-06 20:27
Karetka która zabrała do szpitala ofiarę wypadku , wraca na miejsce wypadku i zostawia ciało w czarnym worku.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dyskusje po zachodzie słońca : tematy dnia (Strona 6) (303402 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill