www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / pomoc (7053 - wyświetleń)
- Autor kasia22 Dodany 2013-06-24 18:56
witam Wszystkich!!

Jestem studentka ostatniego roku fizjoterapii i potrzebuje Waszej pomocy. Pisze prace na temat oceny samoobsługi osób po URK. Jeśli moge liczyć na waszą pomoc piszcie maila do mnie a prześle ankiete, którą prosiłabym wypełnić . Z góry dziekuje za poświęcony czas!!!

Pozdrawiam Kasia

jurgak@op.pl
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 19:09
Adam, przeczytaj dokładnie jak pisze studentka ostatniego roku i pozbądź się kompleksów (chodzi o ..... sam zresztą wiesz) :-)
Nadrzędny - Autor kasia22 Dodany 2013-06-25 16:18
http://ew3.pl/rozne/Marta.docx

przesyłam powyższy link z ankieta do pobrania.

pozdrawiam Kasia
Nadrzędny - Autor kasia22 Dodany 2013-06-28 08:35
Proszę Was bardzo o pomoc!!!

Jeśli komuś sprawia problem utrafienie w dość małe kwadraty chetnie podeśle inna wersje ankiety!!!
Nadrzędny - Autor ewelka.ov Dodany 2013-10-28 18:34
Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Jestem studentką III roku na kierunku fizjoterapia, również zwracam się z taka sama prośbąi.chce napisac prace na temat amputacji  w obrebie konczyny dolnej oraz życia i rehabilitacji po amputacji, dlatego zwracam sie z ogromna prosba o wypelnienie ankiety bede bardzo wdzieczna, oczywiscie wszystko jest anonimowe, podam teraz swoj adres i chcene osoby prosze o napisanie: ewelina_123_92@o2.pl
Nadrzędny Autor Scinki Dodany 2014-02-21 17:07
link jest nieaktywny
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / pomoc (7053 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill