www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Interesujące, ciekawe, przydatne, pożyteczne. (Strona 5) (249287 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-12 22:36
zgłoszone:))))
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-07-13 11:43
a co,będe małostkowa.:-))ścieżki,ścieżki,ścieżki......i tak 100 razy.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-14 22:36
HE HE HE BYŁY PAPIERZE TERAZ SCIESZKI I WIELE INNYCH PEREŁEK A GŁUPKOWATO SIE SMIAŁA Z POTKNIEC INNYCH.NIE PAMIETAŁ WÓŁ....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-06 17:20
Proroctwami Nostradamusa fascynowałam się będąc w szkole średniej, teraz mi troszkę "przeszło". Chyba dlatego, że za dużo było nieudanych prób rozszyfrowania tego co on miał na myśli. :-))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-06 19:38
Bardziej zafascynowało mnie miejsce niż przepowiednie.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-06 19:44
Ale to nie Madonna i Mucha nie chciała nic dołożyć ze swojej kasy :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-07-08 17:25
Nie płać za prąd lub gaz - gotuj na słońcu.
Gotuj za darmo! Kuchenka, która nie potrzebuje prądu ani gazu

>SolSource to kuchenka, pozwalająca na przygotowywanie posiłków przy pomocy wyłącznie energii słonecznej.
>Ta nietypowa kuchenka pozwala na grillowanie, pieczenie, smażenie oraz gotowanie - zarówno tradycyjne, jak i parowe. Działanie urządzenia jest bardzo proste i opiera się na specjalnie skierowanych panelach odbijających światło słoneczne, które koncentrują je na naczyniu z przygotowywaną potrawą. SolSource do działania potrzebuje więc bezchmurnego nieba.

Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-08 18:49
Muszę swoim zięciom podsunąć takie rozwiązanie na działce bo rachunki za prąd są za wysokie :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-09 20:58
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-09 21:06
Szkoda, znowu taka przykrość....a swoją drogą, coś jest nie halo z tymi wypadkami. Ciekawe jak inne nacje sobie radzą.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-09 21:29
Amerykanie nie mają takich problemów, ale tylko dlatego, że lubią chodzić utartymi szlakami ;-) . W którymś z filmów ze Stallone Amerykanie nabijali się z naszych alpinistów .
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 22:10 Zmieniony 2013-07-12 22:13
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-12 22:14
zgłoszone
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 22:20
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-12 22:22
zgłoszone
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 22:27
"kobito" nie masz życia? ciepło, pięknie, a ty na forum i DONOSISZ :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-12 23:53
ja też donoszę na ciebie rea i ciebie podobnych, aż mnie ręka swędzi aby to robić...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-13 00:28
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-07-13 12:16
Luuudzie, wyluzujcie! Szkoda życia na wzajemne dogryzanie. W dodatku w wątku: " Interesujące, ciekawe, przydatne, pożyteczne."
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-07-13 12:56
Nachbar na kazda pyskówke szkoda zycia,wirtualną tez,zatem moze krwisty temat :http://wyborcza.pl/1,75478,14266395,Sejm_nie_zgodzil_sie_na_uboj_rytualny_w_Polsce__Zobacz_.html
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-07-13 13:55

>Nachbar na kazda pyskówke szkoda zycia,wirtualną tez,zatem moze krwisty temat


Krwisty temat - ja go nazwałaś - powinien ukazać się w wątku  religijnym np. "wpływ Krk na życie obywateli". Zwróć uwagę, że religie tak mają, że jak nie napletki, to zwierzęta zarzynają.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-13 17:06
A ateiście mięsa nie jadają? Jadają i też zarzynają, tylko inaczej.
Natomiast od decyzji sejmu rolnicy będą się odwoływać podobno do Trybunału Konstytucyjnego.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-14 22:38
SZCZERZE-WISI MI TO JAK MOJ BEFSZTYK TRAFIŁ NA STÓL TYLKO SZKODA ZE POLACY TAKIE DURNE I KASE NIE MAŁA GUBIA.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-07-15 14:14

>TYLKO SZKODA ZE POLACY TAKIE DURNE I KASE NIE MAŁA GUBIA.


Na ten temat mam inne zdanie. Pieniądze nie powinny być tu głównym argumentem. Zwierzęta nie są przedmiotami.
Jeżeli masz odwagę, kliknij, aby zobaczyć jak to się odbywa.
Uprzedzam, dozwolone od lat 18 i tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-15 14:46
Chyba za długo "zbierałem się na odwagę" bo klip jest niedostępny, ale wierzę że trudno jest na to patrzeć.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-07-15 14:50
Powinien działać, tylko może długo się otwierać. Zamiast skrótu podrzucam oryginalny link: http://www.dailymotion.com/video/xxa09w_uboj-rytualny-w-klatce-obrotowej_animals#.UeP9zo17Ib3
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-15 15:17
Teraz się otworzyło ale nie wiem czy mam powody do zadowolenia.
Smutny to widok ale kiedyś byłem na "świniobiciu" i słyszałem, że im bardziej zwierzę wstrząsane jest konwulsjami tym dokładniej spłynie krew a to polepsza smak mięsa.
Chociaż widziałem, że przed wbiciem noża świnia była ogłuszona.
Nie, nie chcę już tego oglądać.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-15 15:31
Czyli nieprzydatne i nieinteresujące. Nie oglądałam, bo z zasady horrorów nie oglądam.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-15 15:52
Horrorów też nie oglądam.
No może ... Kawę na Ławę albo kropkę Moniki O. ale to niegroźne i raczej parodystyczne "horrory" chociaż główni wykonawcy mają wysokie ambicje :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-15 15:56
hihi;) masz na myśli zaproszonych gości? Czasem tak dobierają, że kabaret się robi, więc to nie horror, fakt.
A właśnie, muszę tv właczyć, bo tak się zapracowałam, że nie zauważyłam, że się z automatu wyłączył, pewnie na bezruch w pokoju.:-))) Teraz fajrant.:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-15 16:42
Kawa na ława, to nie horror, a cyrk... Tam goryle występują... i jeden człowiek, treser, to redaktor Romanowski...  :-) )))))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-07-28 10:52 Zmieniony 2013-07-28 10:58
Nie tylko w Polsce wojsko "schodzi na psy". Armia niemiecka - na przykładzie Polski - powinna zatrudniać firmy ochroniarskie.
Zamach na koszary Bundeswehry - 16 pojazdów uległo zniszczeniu

>Nieznani sprawcy dokonali w nocy z piątku na sobotę zamachu na koszary Bundeswehry w Havelbergu w Saksonii-Anhalcie, niszcząc co najmniej 16 pojazdów wojskowych. Straty oszacowano na 10 milionów euro. Wojsko zaostrzyło środki bezpieczeństwa w całym kraju.
>Policja nie wyklucza związku zamachu z zapowiedzianymi akcjami protestacyjnymi przeciwko obecności Bundeswehry w tym regionie. W byłej NRD panują silne nastroje pacyfistyczne.


A może przyczyna leży gdzie indziej, np. w operacji "Gladio"?
Operacja „Niewinność Muzułmanów” ciągiem dalszym Operacji „Gladio”

>W jednym przypadku, w 1972 roku, bomba podlożona w samochodzie zabiła trzech Carabinieri. Winę początkowo przypisywano Czerwonym Brygadom, jednak okazało się, że zamachu dokonał Vincenzo Vinciguerra – skrajnie prawicowy fanatyk. W 1984 roku podczas procesu ujawnil on, że włoskie służby specjalne stały za zleceniem tego zamachu. Z zeznań wynikało, że we Włoszech istnieją tajne siły specjalne, równolegle do służb wojskowych, które się składają zarówno z cywili jak i wojskowych, a ich zadaniem jest przeciwstawienie się Sowietom oraz organizowanie ruchu oporu na terenie Włoch w przypadku inwazji wojsk sowieckich. Vinciguerra dodał też, że wszystkie zamachy i masakry dokonane przez tegrupy miały na celu zastraszenie opinii publicznej, która w reakcji na terror miała się zwrócić do rządu o działania specjalne w celu poprawy bezpieczeństwa, a to z kolei wprowadziłoby represje wobec lewicy.

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-08-01 17:26
Nie po raz pierwszy nad morzem rozgrywają się dramaty. Ludzie topią się na własne życzenie. Pływanie w morzy to nie to samo co w basenie, gdzie woda spokojna i ratownik w pobliżu. O tym trzeba wiedzieć nim wejdzie się do wody w miejscu niestrzeżonym lub gdy na kąpiel nie pozwalają warunki pogodowe i ratownicy.
Rodzinny dramat we Władysławowie

>Pan Janusz zabrał swoją rodzinę na wakacje nad morze. Wraz z żoną, córką i 21-letnim synem Dariuszem pojechali do Władysławowa. Wakacyjna sielanka szybko przerodziła się w rodzinny dramat. Dariusz wybrał się ze znajomymi na plażę. Tego dnia wiał silny wiatr, a fale były dość wysokie. Chłopak z kolegami zaczął wchodzić do wody. Wtedy duża fala ścięła ich z nóg i wessała w głąb morza. Trzem chłopakom udało się dopłynąć do brzegu. Gdy wyszli z wody, byli skrajnie wyczerpani.

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-08-02 20:23
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-08-02 21:50

>Czyli czego nie kupować


No właśnie, czego nie kupować?
Wielu z nas dostaje za pośrednictwem poczty elektronicznej reklamy. Kilka dni temu odebrałem za pośrednictwem Allegro ofertę zakupu
"Świetna nagrywarka DVD PHILIPS 3305 DOLBY MP3 HQ"
Super cena 150 zł więc się zainteresowałem bo moje stare LG nagrywa tylko na twardy dysk a naprawa byłaby bardzo droga, żeby przegrywać na płyty DVD.
I co się okazuje? "świetna nagrywarka" nie ma twardego dysku więc można nagrywać tylko na płyty ale to jeszcze nie koniec bo nagrywarka nie posiada tunera MPEG-4 a więc można nagrać tylko dźwięk. Kiedy zadałem pytanie sprzedającemu (udając nieświadomego naiwniaka) jak mogę nagrać program TV otrzymałem taką odpowiedź:

"Witam

Trzeba dokupic sobie tuner

Pozdrawiam"

Ten sam sprzedawca oferuje NOWY TELEWIZOR LCD 23cm HDMI USB SAMOCHODOWY za "jedyne" 215 zł. To ogłoszenie było już dawno ale po moim pytaniu o tuner MPEG-4 zniknęło ze strony Allegro. Teraz wróciło (no bo co zrobić z tym chłamem z Chin) ale z adnotacją "drobnym drukiem": "Dodatkowo możesz sobie dokupić tuner dvbt mpeg4 kliknij w jeden z linków poniżej i wybierz dla siebie tuner"
Już widzę, jak w samochodzie poza telewizorkiem instalują sobie użytkownicy tunery a może i anteny na dachu :-)
Śmiać się, płakać czy tępić?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-08-02 22:05
Jak chcę obejrzeć film, to sobie włączam you tube i patrze, wcale nie muszę nagrywać... A tuner MPEG4 mam, bo stary typ telewizora i mam kablówkę...
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-08-02 22:17
Jeśli masz kablówkę to raczej MPEG4 nie jest Ci potrzebne. Też mam kablówkę i w sypialni mam staaaaaarego Philipsa i bez problemu oglądam pakiet analogowy a do pakietu cyfrowego HD kablówka daje swój tuner często z nagrywarką.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-08-03 13:17 Zmieniony 2013-08-03 13:22
A ja mam pakiet analogowy w telewizorze w moim pokoju, a w drugim pokoju w drugim telewizorze mam pakiet analogowy i cyfrowy, tam na cyfrowym mam więcej kanałów... Tuner z nagrywarką sobie odkupiłem od kablówki, gdyż kablówka pobierała 12 zł miesięcznie za wynajem tego tunera... a teraz mam na własność... :-)
A jak, sobie leże w moim pokoju, to gdy chcę oglądać cyfrowe kanały z omawianego dekodera, to mam radiowy (bez przewodowy) przekaz z tamtego telewizora, do którego mam podłączony cyfrowy dekoder... Sprytnie, nie ??? :-) :-p
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-02 22:56
Ja to mam tylko kabel od staregożelazka , ale to pewnie nie to samo?;-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-08-10 13:02
Rozwiąż quiz
Czy znasz poprawne odpowiedzi?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-08-10 17:08
W Świebodzinie. Lepiej aby kler przeznaczył te pieniądze na cele charytatywne... Przecież Papież Franciszek nawołuje do tego...
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2013-08-10 19:50
Jest różnica pomiędzy nawoływaniem, a nakazaniem. Nawoływać można w nieskończoność, bo nic z tego nie wynika. Co innego, gdyby nakazał podzielić się bogactwem z biednymi.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-04 11:24
Jeśli sprawdzasz repertuar kin i żaden tutuł nic Ci nie mówi, to oznacza tylko jedno -
;-) czas najwyższy aby się tam wybrać.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-09-18 07:53
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-18 22:05
Tyma za bardzo nie lubię, ale tu  jego wizja jest  godna uwagi.:-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-21 18:18
Z ZASADY NIE POLITYKUJE I NIE RELIGIUJE ALE CZYTAM I SPODOBAŁ MI SIE TAKI CYTAT

>Przy mównicy postawią 5 metrowy krzyż, zmienią preambułę konstytucji, na balkonie zamiast prezydenta będzie stałe miejsce dla ojca dyrektora właśnie...

Nadrzędny - Autor Dream Dodany 2013-10-02 09:56
Darmowe gadżety :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-02 10:23
Dream, masz dobry nick bo trzeba być marzycielem, żeby wierzyć że ktoś będzie klikał w twoje reklamy :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-10-02 10:46
:-)))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-02 11:08
Reklam, to już pewnie wszyscy mają dość. Wdzierają się do domów "drzwiami i oknami".
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Interesujące, ciekawe, przydatne, pożyteczne. (Strona 5) (249287 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill