www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / gdzie na wakacje? (3047 - wyświetleń)
- Autor taki sobie ktos Dodany 2013-07-02 03:14
Witam was kochani serdecznie i z góry przepraszam za problemy z zamieszczeniem tematu. Jestem tutaj nowy dlatego mam nadzieje że wybaczycie i w razie czego przeniesiecie temat do odpowiedniego działu czy też pomożecie mi zedytować tytuł.
Ciekawi mnie co byście polecili na wakacyjny wyjazd. Chciałbym wyjechać z dziewczyną na tydzień, gdzieś nad jezioro, najlepiej w jakieś spokojne miejsce w polsce, jestem wózkowiczem. Co byście polecili z takich tanich obiektów noclegowych np za 20/25 zl za osobę/dobe. Widziałem już takie oferty w internecie jestem ciekaw ile to warte, może macie jakieś swoje sprawdzone miejsca?
Myślałem o giżycku, ale ciekaw jestem jak to miasto jest dla nas dostępne ponieważ jeszcze tam nie byłem. Ewentualnie okolice białegostoku, moglibyście polecić jakieś ciekawe i dostepne dla nas miejsca?
Nadrzędny Autor Anecik Dodany 2013-07-15 19:22
Hm, wielu takich miejsc to u nas niestety nie ma,
ale może Hotel na Kaszubach - leśny Dwór? Są rzut beretem od jeziora Węgorzyno, - Kaszuby, super tereny, krajobrazy, no i jak to sie sami ogłaszają - organizują turnusy rehabilitacyjne w czasie wakacji, więc domyślam się,że warunki dla wózkowiczow są - ale zawsze mozesz przekręcić i spytać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / gdzie na wakacje? (3047 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill