www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Wózkiem nad morze (4728 - wyświetleń)
- Autor Strzyga83 Dodany 2013-09-10 16:42
Hejka,

Ze znajomymi wybieramy się nad morze, ale wszyscy poruszamy się wózkami elektrycznymi i mamy duże wymagania, co do zakwaterowania. Odpadają pseudo-dostosowane ośrodki z ciasnymi windami i klitkami zamiast łazienek, najlepsze byłyby pokoje z łazienką na parterze. Koniecznie muszą być łóżka na nóżkach żeby można było podjechać podnośnikiem. Fajne byłoby też dostosowane miasto i łatwy dojazd do morza jak również solidna rehabilitacja. Możecie coś polecić?

Z góry dziękuję
Nadrzędny Autor Strzyga83 Dodany 2013-09-17 18:27
Na razie wygrywa u nas ośrodek "Róża Wiatrów" w Darłówku, tam są ekstra warunki, ale dojazd do morza blisko ośrodka jest bardzo stromy i trzeba na drugi koniec miasta jeździć. Znacie jakieś ośrodki w podobnym standardzie, ale blisko do morza?
Nadrzędny - Autor Limonka Dodany 2014-03-20 21:04
Hej
  Wiem, że troszkę nie zmienię temat, ale nie chciałam chciałam zapytać czym jeżdżą osoby takie jak Wy. Chciałabym kupić samochód którym mogłabym jeździć zarówno na wózku, jak i na  przednim fotelu. Prawie wszystkie oglądane przeze mnie samochody są zbyt wysokie, bym jeździła na fotelu. Jedynym samochodem, który w pełni pasuje do moich potrzeb jest, jak mi się wydaje Doblo XL podwyższane. Czy znacie jakieś inne marki samochodów, w których można by podróżować . zarówno na fotelu, jak i na wózku?
    Pozdrawiam
         Monia
Nadrzędny Autor masenna Dodany 2014-04-07 14:28
Warto poszukać pośród wszelkiego rodzaju Vanów. Może jakieś auta amerykańskie?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Wózkiem nad morze (4728 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill