www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Kursy żeglarskie! (6746 - wyświetleń)
- Autor Vivaldi4 Dodany 2013-08-06 09:58
Zapraszam do Giżycka na bezpłatne kursy żeglarskie. Pełna informacja na stronie: http://www.pzzn.pl/
Nadrzędny - Autor f1dent Dodany 2013-08-06 18:21
Świetna propozycja! Czy te jachty są jakoś specjalnie przystosowane, można się poruszać wózkiem po pokładzie?

stomatolodzy Olsztyn darmowe lektury serwisy komputerowe
Nadrzędny - Autor tereskakreska Dodany 2013-08-13 05:32
Mam nadzieję, że skoro wątek pojawił się na tym forum, to są. Chyba muszą być przystosowane skoro to oferta dla nas?
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2013-09-01 08:39
Wystarczy wejść na stronę internetową i poczytać, obejrzeć galerię.
Nadrzędny - Autor DamianT1972 Dodany 2013-11-08 15:15
Aby być niepełnosprawnym żeglarzem to pozornie trzeba mieć sporo sił. Osoby nie mające władz w nogach mają bardzo trudno na łodzi gdy muszą obsługiwać sprzęty a jednocześnie trzymać swoje ciało w bezpiecznej pozycji.
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2013-11-09 06:09
Wiesz, kiepskiej baletnicy, to przeszkadza rąbek spódnicy w tańcu. Nikogo nie zmuszam do bycia żeglarzem, ale uwierz mi, że osoby niepełnosprawne bardzo dobrze radzą sobie na żaglówkach. Mam wielu znajomych z bardzo poważnymi schorzeniami i najczęściej nie mogą doczekać się kolejnego sezonu żeglarskiego. Można popatrzeć na stronę internetową i zobaczyć w galerii relacje z różnych imprez. Nie sztuką jest narzekać, siedzieć w domu i czekać na podanie nocnika. Sztuką jest, pomimo niepełnosprawności, pokazać na co Nas stać. Dużo by można było pisać, ale więcej zobaczyć można na stronie. http://www.pzzn.pl/
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-11-12 21:35
Pozdrowionka :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Kursy żeglarskie! (6746 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill