www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / placówka niepubliczna/publiczna (2823 - wyświetleń)
- Autor sylwia.g. Dodany 2013-11-18 21:31
Czy ktoś mógłby mi  przybliżyć temat czym różni się praca w placówce niepublicznej od pracy w  publicznej? Gdzie lepiej jest pracować? Jestem teraz zatrudniona w firmie państwowej, mam zamiar zmienić pracę , ale jest to niepubliczna placówka.
                                                                                       ewa
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2013-11-18 22:24
Niczym.

Boże, widzisz i nie grzmisz...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-19 11:13
Blue, ja już odpuściłem nieco i reaguję tylko w najbardziej jaskrawych przypadkach. Spotkajmy się:)
Nadrzędny - Autor sylwia.g. Dodany 2013-11-19 13:45
Blue, nie jesteś aby troszkę zarozumiały/-a ?
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-19 13:50
Blu, to kobieta 70. 80.70 brunetka lat osiemnaście o niebieskich oczach i błyskotliwym umyśle . Nie cierpi niebieskiego koloru, tylko te oczy ;-) . W kuchni szaleje ...jak nie ma soli ;-) . Pozdrawiam wydepilowaqny amalian ;-) .
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2013-11-19 14:26
Pewnie tak. No dobra, jestem:) Mam ku temu podstawy:) I to nie jest moja najgorsza wada:)

Ale czy to aby wynikło z mojego posta...?
Po prostu odpowiedziałam na zadane pytanie według posiadanej przeze mnie wiedzy. Ty natomiast oczekujesz opinii i podpowiedzi w sprawie, o której wyłącznie sama możesz zdecydować. Poleganie tu na sądach obcych nic nie wniesie - sorry.

Porównaj i przemyśl warunki w jednym i drugim miejscu pracy i wybierz to, co dla Ciebie subiektywnie najlepsze, najfajniejsze.
Poruszanie się w kategoriach "publiczne - prywatne" trąci mocno zaszłościami i już niewiele rozróżnia.

Ja bym się pochlastała, gdyby mi ktoś kazał pracować w firmie PUBLICZNEJ - np. urzędzie. Nie dla mnie. Zawsze świadomie wybierałam inaczej. Więc moje zdanie Tobie niewiele da, choć znam uwarunkowania jednej i drugiej strony, i to dobrze.

Praca, formalnie i teoretycznie, we wszystkich "placówkach" odbywa się na tych samych zasadach KP itp., a wszystko inne każdorazowo ustala się indywidualnie z szefami.

Niektórzy pewnie zaraz zaczną bajdurzyć, że zatrudnienie w firmie państwowej daje większą gwarancję i stabilizację - ale to nieprawda. Rynek jest rynek a polityka polityką i wszystko weryfikują zależnie od koniuktury.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / placówka niepubliczna/publiczna (2823 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill