www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 5) (194154 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-26 14:03
Bardziej strategiczne, niż wprost militarne.:-)
A rząd jak już chlapnął z tym 11 listopada jak gołąb o parapet, to teraz musi o porządek zadbać. Wojsko i policja niech pilnują porządku, bo dosyć tych zadym z okazji 11 listopada. A tym bardziej, kiedy będzie szeroki świat tu gościł,  akurat wtedy.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-26 15:34
:-) co do naszych wyczynowców, trzeba najpierw nagrywać a potem oglądać tylko te ..... zwycięstwa ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-09-26 20:28
Pomysł godny patentu ale pod warunkiem, że transmisję będziemy oglądać od końca. Znamy wynik i .... albo kasujemy nagranie albo oglądamy. Tak jak w tej reklamie
- "kiedy obejrzymy dzisiejszy mecz?"
- za tydzień :-)
Albo jak w sklepie:
- czy jest dzisiejszy chleb?
- nie, jest tylko wczorajszy
- a kiedy będzie dzisiejszy?
- JUTRO!!!
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-27 23:55
To jaki chlebek teraz w sprzedaży mamy. Cześć wszystkim.
Kto tu się jeszcze tłucze po nocy na forum?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-09-27 21:32
Tadek a kontrkandydat dla Hani Waltzowej jest jakis?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-09-27 21:48
Myślę, że znasz uprawnienia premiera - on wyznacza komisarza i zapowiedział już kogo mianuje (HGW) i w ten sposób udowadnia gdzie ma zdanie i opinię obywateli. Ale skoro to samo robił przez ostatnie lata to dziwne byłoby gdyby teraz było inaczej.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-09-27 21:51
Znam uprawnienia niestety,ale czesto mowi sie juz cos na miescie.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-09-27 21:59
Dobrym gospodarzem jest burmistrz Ursynowa - ale nie wiem czy będzie kandydował.
Dobrych kandydatów jest wielu a lepszych od hgw jeszcze więcej :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-09-27 22:02
ale jej nawet na biletach płatniczych nie chca.:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-09-27 22:09
Kiedyś Pietrzak mówił, że jest dużo reklamcji na znaczki pocztowe z podobizną Bieruta, chodziło o to, że znaczki nie "trzymają się" kopert. A powodem był fakt, że ludzie pluli nie z tej strony co trzeba :-) :-)
Może to podobne skojarzenia? :-) :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-27 22:53
Może przeprowadzę się do W-wy i za kandyduję na jej prezydenta... Co Wy na to??? :-) :-p
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-27 23:52
Zmianę na rok przed wyborami uważam za błędną i polityczną. Podejrzewam też, że ekonomicznie nieuzasadnioną.
Ktokolwiek nowy przyjdzie i tak nie naleje z próżnego w pełne, czy jakoś tak.:-) Z drugiej strony, trochę rozumiem tych, którzy się na HGW złoszczą i kipią nienawiścią już na sam jej widok. Nienawiść jest motorem do radykalnych zmian od zaraz. Z trzeciej strony to referendum o odwołaniu, a nie o nowym wyborze i tym sposobem premier i tak ustanowi swojego komisarza:)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-27 23:57
Nie widzę przeszkód. Ale Norbi tam za dużo jest barier. Jako przyjaciel, odradzam :-))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-28 00:43
Właśnie to chcę pousuwać... :-)  ;-) :-p
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-09-28 09:34
"Nie widzę przeszkód" - tak też powiedział ślepy koń kiedy spytano go czy wystartuje w Wielkiej Pardubickiej :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 10:49
Chciałbym przypomnieć entuzjastom skoków narciarskich , że dzisiaj rozpoczynamy sezon. Zaczynamy skokami drużynowymi .
Ponownie możemy trzymać kciuki lub nerwowo ogryzać paznokcie za naszych reprezentantów. Dzisiaj i jutro wygrywać ma nasz śmieszek Piotr Żyła wspólnie zKamilem Stochem dostarczą wiele emocji .
Ale najważniejszą informacją jest dzisiejszy film.
Ludzie cieszcie się o 20 " Kewin sam w domu" - czyli zbliżają się święta :-):-):-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-23 11:15
Już wczoraj Żyła skakał. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 11:23
Skakał z radości , że wygrał kwalifikację.  :-) Dzisiaj to już pierwszy oficjalny konkurs o Puchar Świata w Klingenthal.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-11-23 11:34
Wiem wiem. :-) Mam w domu fanów jego powiedzonek, nie tylko skoków. :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-23 12:12
I teraz mamy wyjaśnienie, skąd wziął sie Św. Mikołaj z Tesco o cały miesiąc za wcześnie.
Zobaczył, że już Kewin panuje w TV i przestraszył się, że się spóźnił :-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 13:08
We wtorek wybieram się do tesco. Może spotkam Mikołaja i zdołam mu szepnąć na uszko gdzie mieszkam, to w te święta nie zapomni o mnie;)  a ja z nosem przy szybie będę wyglądał sani z Mikołajem i zaprzęgu reniferów .
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-23 13:17
U Ciebie to chodzi Gwiazdor nie Mikołaj, nie myl regionów!!!!! I chodzi, nie saniami jeździ.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-11-23 13:23
a koło nas było małe tesco i je zamknęli, czasem chodziliśmy tam po produkty nabiałowe dla dziecka- serki homogenizowane, jogurty czy maślankę smakową, również mleczne kanapki były tańsze, karma dla psów była tańsza, a teraz pewnie wsadzą biedronkę i koniec zakupów
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-11-23 15:09
Na tę ilość marketów i sklepów, zawsze się jakiś znajdzie.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 15:47
Co tam prezenty chyba mi się gigbajty na net skończyły ;-) dobrze ze miałem karnister zapasowy od asystentki w zapasie :-):-):-)

A przez komin to wchodzi kominiarz albo złodziej ?:D
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-23 16:02
Nie ma to jak zapobiegliwa asystentka.:-) Pewnie jakąś premię dostanie?
A gwiazdor chodzi, a nie wchodzi. Tym bardziej przez komin.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 18:17
Ale się uparła, ja widziałem takiego w czerwonym płaszczyku jak biegał. A czapkę trzymał w ręku ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-23 18:53
A czy przypadkiem nie powiedziałeś mu PA-Jacyk-ów? :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 20:33
:-):-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-23 14:31 Zmieniony 2013-11-23 14:37
Musimy częściej rozmawiać z wnukami to dowiemy się ważnych rzeczy. Mój Adaś ostatnio poinformował mnie, że Święty Mikołaj sam by nie zdążył do wszystkich na świecie i dlatego ma dużo pomocników (asystentów?) :-) :-)
Więc rozglądaj się za Mikołajem ale nie przegap okazji bo może to być asystentka :-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 15:43
Wybieram asystentkę. ;-) spytaj się wnuka jak to sobie można załatwić. I nie ważne wtedy czy to asystenka Mikołaja czy Gwiazdora ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-23 16:25
:-)  Spróbuję coś z niego wyciągnąć ale w tych sprawach jest bardzo tajemniczy :-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 18:14
Zrób to zręcznie bo temat asystentek jest na cenzurowanym ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-23 18:48
Będę ostrożny :-) ale czy pięciolatek ..... ok! nie było pytania.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 20:34
Dzisiaj wiek się nie liczy, ważna jest wiedza i doświadczenie ;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-23 20:58
Witajcie , kobiety. Zło dzisiejszego świata.,!
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-25 15:54
No proszę , milczenie wyraża zgodę :-):-):-) i potwierdza prawdziwość tezy;)?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-25 18:05
Oj Waldek, Waldek
taki doświadczony a nie wiesz co oznacza milczenie kobiet?
To cisza przed burzą :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-25 20:09
Piorunochron mam zamocowany na stałe :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-25 20:27
Czy tylko kiedy leżysz? :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-11-26 00:36
No proszę, jakie odważne świergotki siadły na gałęzi forumowej.:-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-04 18:20
Zygmunt napisał

> o WaldusNieKiepski 0, Nie będę brał udziału w przepychankach, udowadnianiu, czy też przekonywaniu – i chciał bym by to było dobrze zrozumiane. A po za tym, nigdy nie będę w Moim otoczeniu tolerował chamstwa, czy wulgaryzmów co do Mej osoby. Wyraźnie się temu przeciwstawiam. Nie dziwię się teraz, dla czego tu tak mało ludzi pisze. Brawo! Takie właśnie chamskie wpisy świadczą tylko o ich autorach.


Zygmunt chociaż przez chwilę  pomyśl  ,poczytaj, pomyśl ,poczytaj, pomyśl
tylko nie pisz. Nie pisz swoich nudnych MOIM ZDANIEM MONOLOGOW .
Skoro nie chcesz rozmawiać , pisz choćby  w swojej bibliotece albo wpisz inny temat np.MOJE MYŚLI 
Pisz do bólu  swoje szare i długie monologi.
Ty nie potrzebujesz rozmowy. Ty .nawet nie rozumiesz co to jest.
Ty sobie wtedy  pisz do deski ...... co Zygmunt myśli  .
I chyba nie wiesz jakie slowa sa powszechnie uznane za obraźliwe ,
bo to że napisałem  ze grasz glupa  to JA MYślę  że  to jest dla Ciebie
komplement .
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-06 19:05
Do Zygmunta
a moze nie tylko

"historia" forumowego zOOro
w jego Wlasnym Mniemaniu to myśliciel Wielki jest.

cytuję " W Moim mniemaniu owi „Wielcy” Sami w Sobie nie są Mi potrzebni, gdyż wszyscy pochodzimy z „Jedności”. W Moim odczuciu Mnie potrzebne są ścieżki myślowe tych że „Wspaniałych”. Ich logika, ich przemyślenia, ich wnioski. Lecz nie po to by naśladować, ale po to by samodzielnie myśleć, pobudzić chęć dociekania Własnej prawdy. To właśnie nazywam Własnym Rozwojem."
Czy dobrze korzysta z podwalin jako podkladu do Własnej Wielkosci?
Czy w Jego Z00ro mniemaniu są błędy? Czy Jego Mniemanie ma właściwe punkty odniesienia czy tylko to jest mania Wielkiego Mniemania?

Wielkie  Mniemanie przeroslo Jego Wielkość.  Dlaczego? Bo czy Jego Wielkość uwolnila się od tego co powiedza ludzie.
. W jego mniemaniu jest Wolny ale czy sposób reakcji na zielony kolor to potwierdza?
cyt" Ja również jestem cały w bieli. Pytanie: czy Mogę w pełni pojąć czym jest biel? Jak odczuwać biel? Czy są inne kolory? Jednak gdy w kuli pojawi się cokolwiek w innym kolorze. W tedy Mam punkt odniesienia. I już Mogę szukać cech porównawczych, wniosków, Własnych mądrości co do samej bieli."

Czy spotkanie z zielenią poszerzyło Jego zOOro horyzonty?

Jak reakcja wyglada w porownaniu Wielkiego zOOrro cyt" W Moim mniemaniu bardzo Sobie cenię „Wielkich” myślicieli. Jednak Ich przemyślenia – dla Mnie to doskonały powód do wyciągania Własnych wniosków, poprzez Własne myślenie. Jednak ( Moim zdaniem ), w żadnym wypadku jednoznaczne wskazywanie "
Jak reakcja Wielkigo z00rro ma sie do jego twierdzenia cyt  "Myślę, iż każda „Istota” myśląca potrafi rozróżnić dobro od zła. Naturalnie nie da się zrozumieć, czym jest jedno a czym drugie skoro nie będzie przeciwstawienia. "

Dlatego w Moim Mniemaniu mniemanie Wielkiego z00rro to wielka ściema i wartość
jego Wielkich Przemyśleń jest taka sama jak wartość szarego papieru toaletowego.

I to by było na tyle w odniesieniu do Wielkich Bzdur Wielkigo Mysliciela z00rro.

Na koniec,  moje życzenie,  aby spelnilo sie Jemu Wielkiemu z00rro
" . Moim zamierzeniem jest, by Moja Rzeczywistość była pozbawiona negatywnych odczuć i doświadczeń"

.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-04-10 09:29
DO WALDUSIA.
WALDUSIUSIUNIU CO BYŁO LEPSZE ROZRYWKI CZY "Mi,Sobie,Mojego" i MARAZM?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-11 02:05
Mogę tylko odpowiedzieć ze Twoje ulubione rosryfki sa duzo gorsze.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-04-11 11:06
ups...w pierwszym momencie przeczytałam 'rozsryfki'.:-)))))))))))) sorki.:-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-11 16:43
byl czas że takiego okreslenia uzywalem gdy na czele strony bylo ponad dziesiecsrywek :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-04-14 15:27
Do Staruszka123
Czy dla swoich podopiecznych ( wcześniej gdzieś tam wspominałaś o tym ), czy jesteś równie złośliwa i ironiczna? Warto było by z Nimi ( podopiecznymi ), porozmawiać na ten temat. Ciekawe co by powiedzieli na to, jaka na prawdę jesteś. Chciałbym zobaczyć Ich reakcję. A może również z nich robisz sobie żarty? :-))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-14 09:43
Zygmuncie, Zygmuncie  Wielki Bibliotekarzu forum(forum z małej bo to pryszcz
wobec t  upss TWOJEJ wielkości.
Wielkie SORRY w imieniu forumowiczow  niesfornych którzy  osmielili  się  zepsuć Twoją  bibliotekę.
Wybacz im o Wielki Zygmuncie.
W związku  z tym mam propozycję .Załóż nowy wątku " BIBLIOTEKA GŁÓWNA" Przekopiuj tylko
Te wpisy  które są  w temacie i ...... i po klopocie .
Tylko we wpisie otwierającym zaznacz. Obowiązują zasady jak w muzeum! Nie dotykać eksponatów  ,wstęp tylko w muzealnych kapciach.
Oczywiscie w regulaminie zaznacz że  wszelkie odstępstwa  będą  karane .
:-)))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-04-14 09:57
Chłostą:) zamienną na czytanie postów Zygmunta:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 5) (194154 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill