www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ASYSTENTKA DLA MEZCZYZN NIEPELNOSPRAWNYCH (Strona 2) (54117 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-14 23:04
Admin co prawda czasami odpowiadał na moje uwagi na forum, ale to nie ozncza że to mój kolega.
Według mnie to bardzo ważna sprawa ten sex dla ON :-) Oczywiście nie dla wszystkich. Ale...
Nigdy tu się na ten temat nie rozmawiało. Czasami Norbi wklejał jakieś linki na inne miejsca, tylko to chyba były typu znajdź swoją sympatię. ? Nie sprawdzałem, dlatego nie mogę potwierdzć czy zaprzeczyć. Tylko przypuszczam.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-14 23:41
Waldek! Ja też uważam, że seks jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka a niepełnosprawnego w szczególności i nie muszę chyba nikogo o tym przekonywać.
Moje uwagi dotyczyły prostytucji. Nigdy nie placiłem za seks i mam nadzieję, że tak zostanie.
Bo jak tu ktoś slusznie powiedział niepelnosprawni też potrzebują "ciepła i słodyczy" i to prawda ale czy za pieniądze mozna to kupić? Jeśli ktoś tak uważa to mu współczuję. Za pieniądze można dostać chwilową przyjemność i rozładowanie napięcia a to zupełnie co innego.
Reasumując - rozmowy o seksie ON nie powinny być tematem tabu ale popieranie prostytucji to co innego.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-15 00:15
Ja do tego "tutaj ogłoszenia" podszedłem jak do nierefundowanego leku. Jest potrzebny i nie traktowałem tego jako ogłoszenia prostytutki. Zresztą , bardzo mi się podoba określenie asystentka sexu. Wiadomo do jakiego punktu można dojść, bez zbędnych podchodów. Potraktowałem to jak lekarstwo i tak to powinno się określać. Bo nie każda rehabilitantka jest gotowa być asystentką. I gdy to z góry jest określone nikt nie powinien czuć się źle zrozumiany. Wiadomo czego możemy oczekiwać. Można to również potraktować jako formę sprawdzianu. Myślę oczywiście o męskim punkcie widzenia. Sprawdzian na ile jest ON niesprawny. Czy będzie w stanie zadowolić wybrankę serca. To tak jakby trening przed zawodami. Nic poza. Żadnych uczuć czy emocji, po prostu test.
A że nie dla wszystkich jest to do przyjęcia , to nic innego jak doświadczenia z myszkami dla testu nowego leku.
To tyle w temacie, dla wyjaśnienia mojego postrzegania takich ogłoszeń.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-15 00:31
A spójrz na sprawę z innej strony. Magda asystentka przetarła szlaki i jeśli admin nie zadziała , to za chwilę na forum pojawią się tego typu ogłoszenia od innych "asystentek". Sądzisz, że to będzie ok? Co innego nasza rozmowa na ten temat , a co innego taka reklama.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-15 00:46
Przytoczę Ci Twoje słowa" jeśli temat nie będzie nikogo ineresował, to spadnie niżej" .
Jednym zdaniem "daj innym żyć" jeśli chcą się bawić to czemu potępiać "rosryfkę" jeśli chcą rozmawiać z z asystentką to dlaczego ich potępiasz?
Jeśli może być 20 "rosryfek" to dlaczego nie może być 20 asystentek?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-15 00:52
No tak, facet. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-15 00:54
Dodam 20 asystentów :-) dla równowagi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-15 01:04
To już nie będzie forum  tylko bajzel. Myślę, że jednak admin do tego nie dopuści. :-))))))))))))))

Dobranoc. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-15 07:02
To jest jakiś dramat. Mamy dwoje świętych. Tadeusz-dyskutując i tak na końcu odniesie  temat do siebie. Tak samo jest zresztą w każdym temacie, na żywo też. Główny cel wypowiedzi: pokazać;, że jestem wspaniały. Lidian - postawa dla mnie absolutnie niezrozumiała. Kobieto daj ludziom żyć. Tak asystentkom jak i usługobiorcom. Nie zagladaj lydziom pod pierzyny. Chca lub musza placic? Ich sprawa
a co do facetow to pomoga nawet za darmo;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-15 08:10
To chore. Czytać nie umiecie czy co ? Cały czas odnoszę się do reklamy , a nie do tego z kim baraszkujecie. Życzę Wam miłego dnia. Z "asystentką" czy bez. Jak kto lubi. :-)))))))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-11-15 10:30
Co z tego wszystkiego? Wszyscy się kopią ze wszystkimi i nic z tego nie wynika. Mnie zdziwiła taka ilość obrońców tej właśnie reklamy w kawiarence. Prostytucja była, jest i będzie. Taki to zawód, że za kasę wychodzi na przeciw każdemu  klientowi i jego dziwactwom. Poradzi sobie również na pewno z ON. Ta pani prostytutka (dlaczego tak się bać tego słowa? jest jakie jest, nie powinno gorszyć, a potrzeba używania zamienników to temat osobnej dyskusji)), jak wynika z ogłoszenia miała pewien rodzaj specjalizacji. Z czego to wynikało, nie wiemy. Kłaniałaby się analiza przypadku lub nawet może głębsza psychoanaliza, aby poznać przyczyny (nie oceniać).
Jednak spójrzmy na to wszystko inaczej.
Od dłuższego czasu w kawiarence pojawiają się kryptoreklamy. Mam wrażenie, że ich autorzy często traktują ON jak poszkodowanych nie na ciele, a na umyśle. (Orszulka, ten nick w 'uśmiechnij się" itp.)Teraz seks. Za chwilę co jeszcze? Może jakiś  "eutanator" powie, że miło dokona eutanazji?
Taki portal jak ten mógłby odpłatnie przyjmować reklamy skierowane do ON i zamieszczać je w osobnym okienku na stronie głównej. Pozyskane środki wykorzystywać na rozwój techniczny.  Wtedy sprawa jest czysta i jasna. kto chce czyta, kto nie chce nie. Reklamy o seksie dla ON też, bo udawanie,że ta sfera nie istnieje to tylko hipokryzja. Ważne JAK się o niej rozmawia.
A tu się kopanie personalne odbywa. Każdy ma prawo mieć poglądy własne i osobiste i tyle.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-15 10:48
Dziękuję Ci Piotrze za szczerą acz krytyczną ocenę.
Tak to jest, że człowiek sam w sobie pewnych negatywnych cech nie widzi tak wyraźnie jak widzą to inni.
Obiecuję poprawę :-) :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-15 11:47
Proszę bardzo.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-11-15 12:05
:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-19 22:52
No to gdzie ten bajzel?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-20 10:06
Bajzel to miejsce schadzek narkomanów:)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-20 11:03
Bajzel to  według wielkopolskiego określenia to jednak zdecydowanie wielki bałagan, który nie ma nic wspólnego z narkotykami ;-)
Można to określenie zastosować do dzisiejszej sytuacji rządu.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-20 11:26
Patrzenie na te same twarze juz mnie nudzi, pewnie dlatego nie oglądam TV . Lepiej zanurzyć się w książkę: łagodnie przenosi w inny świat, świat, który moja wyobraźnia GO tworzy. Na Ślońsku;) bajzel to burdel . Nie mylić z przybytkiem do którego chodzą panowie bez wyobraźni a z wysokim mniemaniem ;-) . Ślązacy to wspaniali ludzie, którzy są wyczuleni na:fałsz czy kłamstwo...Szkoda, że nim nie jestem . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-20 15:58
Bajzel, czyli kompletny burdel w jakiejś sprawie. :-))))) W opisem podanym przez Rogala też się nie spotkałam.
Zresztą burdel to też burdel, ale zawsze z kontekstu wiadomo o co chodziło. Słyszałam też określenie, że gdzieś panuje bajzel jak w burdelu i wtedy wszystko jasne.:-)))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-20 16:04
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-11-20 19:02
No ładnie. Ciekawa jestem dalszych wpisów.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-11-21 19:39


Prostytutka, która wyspecjalizowała się w... niepełnosprawnych

Święta ladacznica? Wielu ludzi twierdzi, że w przypadku tej kobiety, niechęć do najstarszego zawodu świata mija, jak ręką odjął - dlaczego?
Prostytutka, która wyspecjalizowała się w... niepełnosprawnych

"Na pytanie, po co to robię odpowiadam zazwyczaj: Wyobraź sobie, że kiedy masz ochotę uprawiać seks, albo masturbować się, musisz poprosić swoją własną matkę, by ci to umożliwiła... Otóż rzecz w tym, że ludzie zbyt często błędnie zakładają, iż niepełnosprawni nie posiadają popędu seksualnego, bo tak jest wygodniej - lecz w rzeczywistości danie upustu pierwotnym pragnieniom leży w naturze każdego człowieka. Nie zapominajcie też, że to, co różni nas, zdrowych, od tych na wózku, to jeden wypadek samochodowy, albo zwykły wylew..." mówi Rachel Wotton, bohaterka nowego filmu dokumentalnego Catherine Scott.

Rachel Wotton to kobieta do towarzystwa, która sama siebie - jakże wylewnie - ochrzciła mianem "dziwki". Jednak pani Wotton to "dziwka" nietypowa, bo z powołaniem - jeśli w ogóle można mówić w tych kategoriach o jakimkolwiek przedstawicielu tej najstarszej w świecie profesji. Chodzi o to, że Rachel obsługuje niemal wyłącznie osoby niepełnosprawne, przykute do wózków i potrzebujące nieustannej opieki rodziny oraz bliskich. Wśród jej klientów znajduje się m.in. Mark Manitta, cierpiący na mózgowe porażenie dziecięce, objawiające się u niego niedowładem kończyn, inkoordynacją, epilepsją i występowaniem tzw. ruchów mimowolnych. "Ludzie nie doceniają seksu - mówi Mark na łamach 'The Sydney Morning Herald'. - Stałymi cechami porażenia są spastyczność (sztywność mięśni) i nieustanne kurcze, tak więc seks pomaga mi się rozluźnić, działa jak lekarstwo. Poza tym uwielbiam seks."

Jednak prawdziwie porażająca jest wypowiedź matki Marka, Elaine, która przez cały czas stoi za swoim synem i pomaga mu jak może - począwszy od podstawowych kwestii higienicznych, aż po rozrywki. Elaine wspomina ten pierwszy raz, kiedy zabrała syna do agencji towarzyskiej: "W ogłoszeniu pisało, że mają podjazd dla wózków, ale okazało się, że go nie było. Musiałam więc wnieść Marka po schodach. Potem coś we mnie pękło i zaczęłam płakać - płakałam przez cały ten czas, kiedy tam byłam. Ale później, wraz z upływem lat, zdążyłam się przyzwyczaić - nawet polubiłam to czekanie i rozmowy z dziewczynami. Dla mnie stało się to kolejnym przejawem życia, te wizyty w domach publicznych." Rachel, obdarzona subtelną kobiecą urodą, godną aktorki, a do tego elokwencją i mądrością, której brakuje wielu krytykującym ją kobietom, pomaga Markowi już od dobrych siedmiu lat - w tym czasie nawiązała się między nimi nić przyjaźni.

Dokument Catherine Scott to mocna rzecz, która dotyka dwóch niezwykle drażliwych tematów - prostytucji oraz niepełnosprawności. Niestety, większość z nas brzydzi się jednego i drugiego, owszem nie przyznajemy tego wprost, jednak uczucia, jakie nam towarzyszą np. podczas obserwowania osoby z porażeniem mózgowym są silnie niepokojące - być może jest to spowodowane tym, że boimy się, iż podobna rzecz mogłaby spotkać nas samych, albo naszych bliskich? I właśnie dlatego odwracamy wzrok, w nadziei, że kiedy będziemy udawać, że wszyscy ci ludzie na wózkach nie istnieją, to i na nas nie czeka żadne niebezpieczeństwo? To przecież takie ludzkie - w końcu już od maleńkości uczyliśmy się, że klamoty wrzucone pod łóżko przywracają porządek w pokoju. W efekcie, tym bardziej, zdaje się nie docierać do nas myśl, że ci niewidzialni ludzie mają swoje potrzeby, więcej, że mogą pragnąć tego, czego pragnie każdy z nas - spełnienia seksualnego.

Wszystko to sprawia, że kobietę, która praktykuje "najbardziej plugawy zawód świata", ale która robi to niemal wyłącznie z niepełnosprawnymi - okrzyknięto prawdziwą świętą - a kto tego dokonał? W większości mowa tu o tych osobach, które na co dzień najmocniej krzyczą o "plugawości", "dwulicowości" i wyrachowani kobiet uprawiających nierząd - a więc inne kobiety. Ale skąd ta nagła zmiana zdania? Być może w tym przypadku Rachel Wotton przestała być "dziwką" a stała się kimś w rodzaju pomocy społecznej, lub alternatywnej pielęgniarki? A może, panie wierzą, że Rachel tak naprawdę nie stanowi dla nich niebezpieczeństwa? W tym miejscu, żeby była jasność, musimy nadmienić, że dla nas pani Wotton także jawi się jako postać pozytywna, jednak dziwi nas, skąd w powszechnej opinii tak nagła zmiana zdania? Czy tego rodzaju prostytucja jest uzasadniona, czy wręcz... potrzebna?

WITAM i pozdrawiam
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-26 23:27
Wedlug mnie uzasadniona i potrzebna, ale to męski punkt widzenia jak zauważyła Lidian.
Czy gdyby w ogłoszeniu było - asystent sexu świadczy pomoc dla kobiet ON, też tak byłby potraktowany. A jakie jest Twoje nauto spojrzenie na TEN anons? Bo film to film ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-27 09:23
Ludzie po co ta dyskusja? Dziewczyna ma konkretną ofertę - jej sprawa. Jeśli ktoś z niej skorzysta - jego sprawa.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-11-27 09:29
Jak po co? Bo się naród podzielił. Jedni są za, inni przeciw, inni maja w nosie. To jest o czym mówić.
A Ty w innym wątku napisz, proszę, jak wróżysz Szczurkowi. I jakie rady dajesz. Przeczytam z uwaga po powrocie, teraz jadę do Poznania na placki ziemniaczane.;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-27 11:16
Rogal, to nie dyskusja. To marketing;) poprawiam oglądalność ale dane kontaktowe zostały usunięte to i tak nikt nie skorzysta :-):-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-27 12:49
Kto chciał to już zapisał:)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-11-27 22:54
określenie dziewczyny prostytutką jest nie taktowne ( pewnie świętoszki obrażą się), nas też można nazywać jak drzewiej :-) np. kalekami, potem inwalidami, a przecież wszyscy określamy siebie osobami niepełnosprawnymi.
Cała dyskusja sprowadza się do udowodnienia całemu światu o nieomylności jednostki. Mnie nie przeszkadzają takie ogłoszenia, a to dlatego, że jestem " mądrą dziewczynką" ; i co mnie nie interesuje - nie czytam.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-11-28 10:00
Kaleka zawsze pozostanie kaleką obojętnie w jakie słowa to ubierzesz. Tak samo jest z prostytutką. Tego nie zmienisz. To tylko za komuny nie wolno było mówić wprost jak się sprawy mają. Wszystko ubierano w piękne słowa, a jak było , to niektórzy jeszcze pamiętają. Nie mówiło się kaleka, bo kalek "nie było". Siedzieli w domach, a na wioskach pozamykani w komórkach żeby ludzie nie widzieli jaka to kara Boska na rodzinę spadła. Prostytucji też w tamtych czasach "nie było". Wszystkie panie dobrze się prowadziły.

>określenie dziewczyny prostytutką jest nie taktowne <


Wszystkie prostytutki turlały by się ze śmiechu gdyby to czytały.
To co tutaj wygadujesz, to jest tak jakbyś kazała prostytutce żeby robiła "masaż" przez papierek, tak jak je pączka żeby paluszków nie ubrudzić.
Nadrzędny Autor manio Dodany 2013-12-03 13:08
czy ktos ma namiay??
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-11-28 09:43

>Wedlug mnie uzasadniona i potrzebna, ale to męski punkt widzenia jak zauważyła Lidian.


Jak najbardziej uzasadnione i potrzebne, i nie jest to tylko męski punkt widzenia. Co najmniej kilka państw UE wprowadziło w/w profesje dla obojga płci ,tak panie jak i panowie przechodzą specjalne kursy, aby móc uczestniczyć w takich "zajęciach "- szkolenia na koszt podatników oczywiście- w kilku koszty takiej usługi pokrywa pomoc społeczna ,ale tylko raz w tygodniu można skorzystać bezpłatnie .A u nas - jak to bywa w ciemnogrodzie - we wszystkim widzi się sprawkę diabła a nie palec boży . Powtórzę za Rogalem " kto chce skorzysta" (panie też ) i nie mnie to oceniać , ja żyję i działam na swoich zasadach a jest to bezsprzecznie potrzebne - dla tych którzy nie mają innej możliwości- zamiast reklamówek depresantów i psychotropów , no i jaka rehabilitacja psychiczna i fizyczna ;-))

http://www.youtube.com/watch?v=vIrPx93pJOU 
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-11-28 09:55
Wczoraj kupowałem papierosy. Przede mną kobieta nabywała "Nasz Dziennik" i zrobiła kioskarce karczemną awanturę za sprzedawanie pism z kobietami niegodnie ubranymi. A to pismo to "Świat Kobiety":-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-28 10:10 Zmieniony 2013-11-28 10:27
Nauta,

>.A u nas - jak to bywa w ciemnogrodzie - we wszystkim widzi się sprawkę diabła a nie palec boży .<


Raczej palec "asystentów" :-))))))))))))

O tym o czym mówisz wspomniałam wyżej, ale w większości pominięto to milczeniem. Był też jeden głos przeciw takiemu finansowaniu.

Link się nie otwiera, przynajmniej u mnie. 
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-28 10:45
Akurat finansowanie tego typu usług z podatków to nie jest dobry pomysł. Wszak sex nie jest potrzebą pierwszego rzędu. A jeśli tak to rękę po państwowe wyciągną wdowy, wdowcy i single z wyboru. Możemy argumentować, że nam jest trudniej. Ale tym samym przyznamy, że jesteśmy mnie atrakcyjni, a przecież na każdym kroku podkreślamy jacy to jesteśmy normalni.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-28 11:54
Wiem, że pewnie więcej chętnych by się znalazło. To jest tak samo jak z kartą parkingową. Wieli nieuprawnionych korzysta.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-11-28 12:03
Mi nie chodzi o praktyk, lecz aksjologię.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-28 12:11

> A jeśli tak to rękę po państwowe wyciągną wdowy, wdowcy i single z wyboru.


Rogal nie wszyscy, bo praktykujący wdowcy i wdowy (bywa tak) składają podobno śluby czystości. I nie ma, że to i tamto.;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-28 12:27
To nie zmienia faktu, że uzasadnione byłyby ich postulaty.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-28 12:45
Nie bardzo, bo wdowiec i wdowa mogą, jeśli chcą, sami szukać w swoim środowisku i nie tylko, a niepełnosprawni są zdani na pomoc.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-11-28 12:56
Niektórzy w sanatoriach szukają. To też zdrowie. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-28 12:41

>Rogal nie wszyscy, bo praktykujący wdowcy i wdowy (bywa tak) składają podobno śluby czystości. I nie ma, że to i tamto.;-)<


no, nie wiem . Nie zaglądam im do sypialni i pewnie nie w jednym przypadku mogli by nas zaskoczyć ;-) .Samo życie . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-28 12:52
Ja też nie, ale dwie znajome panie mnie o tym poinformowały, gdy zapytałam, dlaczego sobie zycia nie ułożą na nowo. A seks dojrzałych jest tematem tabu i pewnie tak zostanie, bo młodym się wydaje, że tylko pozycje z Kamasutry są pełnym seksem.;-))))))
Dziś czytałam w Onecie do jakiego (pod)poziomu zszedł seks młodych na czatach. Żałosne zabawy to takie samo  i żałosne życie dalej będzie? Nie wiadomo...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-28 13:12
Nie mają wyobraźni i czytają tylko Kamasutrę- mając pięćdziesiąt lat . A mogli by zacząć od Dzieci z Bullerbyn mając sześć lat :-) .
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-28 12:38 Zmieniony 2013-11-28 12:43
Jestem za: jeżeli są osoby mające problem w znalezieniu partnera/ ki to niby dlaczego im tego zakazać . To nie zasady ruchu drogowego i nikogo taka decyzja nie naraża na utratę życia ...może tylko parę złotych ;-) . Jego wybór jego pieniądze . Mój świat zależy od moich wartości, moich wyborów . Jest kolorowy jak tęcza i ciepły jak uczucia jakie otrzymuję i daję bliskim memu  sercu . Lubię kolory ...świat bez nich byłby szary i nieciekawy i nie rozumiem tego dlaczego ktoś je niszczy. Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-28 13:07
w-zetka. Jak to są zdani na pomoc? Pewnie jakiś procent tych obłożnie chorych tak, ale to jednak niewielki odsetek. A cała reszta? No cóż...czarować, uwodzić, podrywać. Nigdy w życiu nie zapłaciłbym za coś co można mieć za darmo.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-28 19:56
Rogal ja Ciebie rozumiem, ale Ty patrzysz przez swoje możliwości. Popatrz tak , ogólnie. Gdybyś nie mógł samodzielnie wstać  ani się położyć do łóżka, jakie by były Twoje "zdobycze za frii" a doznania?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-28 21:13

>Rogal ja Ciebie rozumiem, ale Ty patrzysz przez swoje możliwości. Popatrz tak , ogólnie. Gdybyś nie mógł samodzielnie wstać  ani się położyć do łóżka, jakie by były Twoje "zdobycze za frii" a doznania? <


Pewnie na takim etapie, etapie warzywka myśl o seksie jest tylko myślą ... . Kiedy przełykanie śliny powoduje u ciebie strach, że możesz się zakrztusić i przestajesz ją połykać . Nie wiem , czy chciałbym mieć przy sobie osobę mi obcą .Wiem o czym mówię .
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-28 21:20
Dlatego my możemy tu sobie o tym pogadać, pożartować nawet z poważnych problemów. Bo nikt nie wie tak do końca o czym marzyłby w takiej sytuacji a co dopiero o czym marzą Ci których temat dotyczy. A do tego nikt nikogo nie zmusza. Nie każdy ma jednakowe potrzeby nawet wtedy gdy ma idetyczne schorzenie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-28 21:23
Są też ludzie zdrowi i aseksualni.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-28 21:43
Kontakty mogą być różne jak potrzeby z których  wynikają że się spotykamy, rozmawiamy czy tylko widzimy ...są i elektryczne, ale z tych można wyjść pokopany ;-) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ASYSTENTKA DLA MEZCZYZN NIEPELNOSPRAWNYCH (Strona 2) (54117 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill