www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Aktywny samorząd :) :) :) (6659 - wyświetleń)
- Autor maka Dodany 2013-12-12 15:21
A to Polska właśnie...

W maju złożyłam wniosek w ramach "aktywnego samorządu" o dofinansowanie do dostosowanie samochodu na potrzeby osoby niepełnosprawnej. We wniosku wpisałam szyny najazdowe dla wózka, oraz specjalne pasy mocujące osobę całkowicie bezwładną do siedzenia (pasy careva). Od maja co pewien czas dowiadywałam się o los mojego wniosku, najpierw realizowano wnioski studentów, potem protezy, potem wózki elektryczne itp.
Jakież było moje zaskoczenie gdy we wtorek po południu dostałam maila, że mój wniosek został rozpatrzony pozytywnie i muszę się jak najszybciej zgłosić podpisać umowę w MOPS.
W środę nie mogłam zwolnić się z pracy, dziś z samego rana podpisałam długo wyczekiwany dokument i sama nie wiem, czy śmiać się, czy płakać ;-) ;-).

W umowie podpisanej 12.12.2013 widnieje termin rozliczenia dotacji 16.12.2013 !!!!!!!!!!!!!!  (pytałam w trakcie podpisywanie, nie jest to pomyłka)

Jak nie rozliczę się z dofinansowania do poniedziałku to pieniądze przepadną !

trzymajcie kciuki za kuriera i rzetelność sprzedawców
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-12-12 16:51
Powodzenia.

Fajnie działają te urzędy, oby tak dalej. :-)
Nadrzędny - Autor ShouldDo Dodany 2014-01-30 00:47
Ręce opadają nad tym co się dzieje, ale mimo wszystko przepisy przewidują taką sytuację
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-02-05 12:57
Bo to właśnie Polska...
Nadrzędny Autor Scinki Dodany 2014-02-21 17:05
przepisy debilne. miałam bardzo podobną sytuację i trafiłam do kijowej firmy, nie będę wymieniac nazwy ale opinie w necie mają okropne obecnie
poszlam do ortcare i w ciagu jednego dnia sie zmobilizowali kiedy okazalo sie jaka jest sytuacja
Nadrzędny - Autor kulaUnogi Dodany 2014-02-21 17:16
współczuję
Zdazylas?:-)
Nadrzędny Autor maka Dodany 2014-02-24 14:03
na szczęście tak, ale faktury kurierem ściągałam na własny koszt.

no i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :-) :-)

podczas "nabrania mocy urzędowej" mojego podania jeden z artykułów który chciałam zakupić "spadł" z 2950 na 2500 - czysty zysk :-)

maka
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Aktywny samorząd :) :) :) (6659 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill